Tenerifė – poilsiautojų rojus žemėje ištisus metus

Jei nesugalvojate, kur keliauti žiemą, pavasarį ar, apskritai, bet kuriuo metų sezonu, Tenerifė bus puikus pasirinkimas bet kuriuo metų sezonu. Vasarą Tenerifėje karšta, žiemą – labai šilta! Čia galima mėgautis saule ištisus metus.

Tenerifė yra didžiausia iš kelių vulkaninių Gran Kanarijos salų, kurios priklauso Ispanijai. Tenerifės salą iš visų pusių skalauja Atlanto vandenyno bangos.

Sala puikiai tinka visiems – ir poilsio mėgėjams, ir aktyvesnio laisvalaikio mylėtojams. Čia sudarytos puikios sąlygos buriuotojams, kaituotojams, nardytojams.

Ką aplankyti Tenerifėje?

Teidės nacionalinis parkas. Pamatyti Teidės ugnikalnį privaloma taip pat, kaip pamatyti Gedimino bokštą Vilniuje. Teidės ugnikalnio kalnas yra didžiausias visoje Ispanijoje! Yra galimybė pakilti iki ugnikalnio viršūnės.

Teidės ugnikalnis

Siamo parkas. Tai vandens atrakcionų parkas Tenerifėje Kosta Adechės kurorte. Be galo smagus ir tinkantis ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Vandens parkas įrengtas tailandietišku stiliumi.

Siamo parkas

Maskos tarpeklis (Masca). Tai mažas kaimelis, kuris garsėja necivilizuotu gyvenimu tarp kvapą gniaužiančių vaizdų. Šiai vietai visai tinka posakis „In the middle of nowhere“.

Masca

Delfinai. Išvyka laivu viena nepamirštamiausių pramogų Tenerifėje. Išvykos metu stabtelėsite išsimaudyti vandenyne. Taip pat aplankysite ir delfinų, banginių kaimenes. Šią pramogą galima užsisakyti perkant ekskursijų paketą.

Ekskursija pas delfinus

Los Gigantes uolos. Šalia šių gigantiškų uolų būsite aukštai iškėlę galvas. Vietomis uolos siekia 500 – 800 m aukštį. Jas galima rasti vakarinėje Tenerifės pakrantėje. Geriausias būdas apžiūrėti uolas yra plaukiojant laivu.

Garachico. Miestas, kuris nuostabiai puikuojasi ant atvirukų. Miestas kupinas istorijos, patyręs daug katastrofų dabar yra vienas populiariausių vienadienių lankytojų tarpe. Ši vieta garsėja pakrantėmis, kur uolos suformavo baseinėlius maudynėms.

Garachico

Guimaro piramidės. Ne tokios įspūdingos kaip Egipto piramidės, tačiau apsilankyti rekomenduojama. Mokslininkų teigimu piramidės buvo pastatytos prieš tūkstančius metų Saulės dievo garbei.

Guimaro piramidės

Loro parkas. Tai floros ir faunos karalystė Puerto de la Cruz miesto pakraštyje ir bene lankomiausia vieta saloje. Čia sutiksite ne tik įvairiausius gyvūnus, bet ir pamatysite gyvūnų rengiamus pasirodymus. Nupasakoti neįmanoma, čia tiesiog būtina apsilankyti.

Loro parkas

Anaga kalnai. Nuostabi vieta mėgstantiems žygius. Pasakiškas kraštovaizdis, kuris atvers žymiai daugiau gražių vietų, kurių nepamatysite būdami apačioje. Ar gi patikėsite, kad kai kurie žmonės čia gyvena kalvose…

Anaga kalnai

Botanikos sodai. Tai vienas seniausių botanikos sodų Ispanijoje, kuriame yra daugiau kaip 3000 neįprastų augalų ir medžių rūšių. Botanikos sodas yra Puerto de la Cruz.

Botanikos sodai

Los Abrigos. Žavus žvejų kaimelis salos pietinėje dalyje. Čia galima ramiai praleisti dieną, pasivaikščioti uosto pakrante ar net pažvejoti.

Los Abrigos

La Orotava. Miestas, kuris garsėja istorinėmis gatvėmis ir žavi turistus. Tarp garsiausių istorinių pastatų, kuriuos galite aplankyti, yra Nuestra Senora de la Concepcion ir Casas de los Balcones bažnyčios.

La Orotava

El Medanas. Miestas, kuriame beveik visada vėjuota. Jį labiausiai mėgsta vandens sporto mėgėjai, kadangi vandens sportui sudarytos labai geros sąlygos. Čia dažnai vyksta vandens sporto čempionatai.

El Medano

Barranco del Infierno. Tarpeklis dar kitaip vadinamas „pragaro tarpekliu“. Tai vienintelė vieta, kurioje natūraliai teka vanduo. Galima pasivaikščioti po įvairius tarpeklius.

Barranco del Infierno

La Gomera sala. Nuostabi sala, esanti visai netoli nuo Tenerifės. Trumpa išvyka keltu į šią salą atostogas gali padaryti dar labiau nepamirštamas!

La Gomera

Ir nepamirštame paragauti žadą atimančios paelijos (paella)!

Susipažinkime su Tenerife iš arčiau > https://www.youtube.com/watch?v=EPI4EFB744Y

✈ Pigių skrydžių bendrovės (Ryanair, Wizzair) tiesiogiai į Tenerifę iš Lietuvos oro uostų neskrenda. Tiesioginiai Ryanair skrydžiai į Tenerifę vykdomi iš Varšuvos arba galima rinktis kitą Europos miestą ir keliauti su persėdimu. Populiarus būdas keliauti į Tenerifę – užsakomuoju reisu (jei reikalinga informacija, rašykite el.paštu info@kilti.lt).

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!