Tęsiami tiesioginiai skrydžiai Vilnius – Londono Sičio oro uostas

Nuo 2023 m. spalio 1 d. bus tęsiami tiesioginiai skrydžiai Vilnius – Londono Sičio oro uostas (London city airport LCY).

Tęsiami tiesioginiai skrydžiai Vilnius - Londono Sičio oro uostas

Po sėkmingų valdžios organų derybų, Lietuvos oro uostai ir „LOT Polish Airlines“ oro bendrovė susitiko ir pasirašė investicijų susitarimą. Ši sutartis numato reguliarius skrydžius tarp Vilniaus (VNO) ir Londono Sičio (LCY) oro uostų. Šis susitarimas bus įgyvendinamas remiantis nauju skrydžių skatinimo modeliu, kuris užtikrins skrydžių tęstinumą į Londono centrą. Pastaruosius kelerius metus yra tapęs svarbiu strateginiu tašku Lietuvai. Skrydžiai pagal naują susitarimą prasidės šių metų spalio 1 d. ir užtikrins nepertraukiamą susisiekimą šia svarbia kryptimi.

Numatoma, kad tiesiogiai skrydžiai Vilnius – Londonas Sičio oro uostas (LCY) bus vykdomi visomis savaitės dienomis, patogiu laiku. Bilietus galite įsigyti čia

Londono Sičio (London City Airport, LCY) yra vienas iš didžiausių Londono miesto oro uostų. Štai keletas faktų apie šį oro uostą:

  1. Londono Sičio oro uostas yra įsikūręs rytinėje Londono miesto dalyje, netoli finansinio kvartalo ir O2 arenos. Tai vienintelis Londone esantis oro uostas, esantis arti miesto centro.
  2. Trumpi nusileidimo ir pakilimo takai: Londono Sičio oro uostas turi vienus iš trumpiausių nusileidimo ir pakilimo takų Londono mieste. Tai leidžia didesniems lėktuvams greitai ir efektyviai nusileisti bei pakilti.
  3. Dauguma skrydžių iš LCY yra orientuoti į verslo kelionių rinką. Tai patraukli vieta verslo žmonėms, norintiems greitai pasiekti Londoną ir jo finansinį centrą.
  4. Trumpi saugumo patikrinimai: LCY garsėja greitais saugumo patikrinimais, kurie leidžia keleiviams greitai pereiti per oro uosto procedūras.
  5. Londono Sičio oro uostą lengva pasiekti viešuoju transportu.
  6. Skrydžių į tarptautines šalis: LCY oro uostas siūlo skrydžius į daugelį Europos miestų, o taip pat ir į Šiaurės Amerikos ir Azijos keliones.
  7. Nuolat vyksta oro uosto infrastruktūros modernizacija ir plėtra, siekiant užtikrinti jo konkurencingumą ir efektyvumą.
  8. Londono Sičio oro uoste yra keletas patogumų, tokių kaip verslo salės, restoranai, parduotuvės ir automobilių nuomos paslaugos, kurie pagerina kelionių patirtį.

 

Nerandate sau tinkamo skrydžio ar geros kainos? Susisiekite el. paštu: info@kilti.lt arba telefonu 860026766  

Išsirinkus tinkamą sau skrydį, galime pasirūpinti jūsų apgyvendinimu ar pervežimu.

www.kilti.lt – Ryanair skrydžiai, Wizzair skrydžiai, airBaltic skrydžiai, Norwegian skrydžiai ir kitų aviakompanijų skrydžiai geromis kainomis!

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!