Svarbi informacija keliaujantiems iš Vilniaus oro uosto 4

Labai svarbi informacija keliaujantiems iš Vilniaus oro uosto į kitas šalis. Lietuvos oro uostų atstovai informuoja, kad dėl pastaruoju metu sustiprintos aviacijos saugumo patikros, procedūros gali sukelti eilės Vilniaus oro uoste. Todėl kviečiame keleivius atvykti į oro uostą mažiausiai 2 valandas iki numatyto skrydžio laiko. Prašoma būti pasiruošusiems turėti visus reikalingus kelionės dokumentus iš anksto.

Vilniaus tarptautinis oro uostas (VTOU).

Ši informacija keliaujantiems iš Vilniaus oro uosto yra svarbi, norint laiku ir be jokių nesklandumų pasiekti kelionės tikslą. Todėl, kad būtų sklandžiai vykdomas darbas oro uoste yra jau imtasi konkrečių priemonių: aktyviai ieškoma papildomų aviacijos saugumo specialistų, šiuo metu į terminalus samdomi konsultantai, kurie suteikia pagalbą ir papildomą informaciją. Artimiausiu metu pradės dirbti savanoriai konsultantai. Perdėlioti procesai greitosios patikros zonoje.

Reikia pažymėti, kad aviacijos sezono pabaigos dar nėra – rugsėjo mėnesį numatoma tik 5 procentais mažesnė bendro keleivių skaičiaus suma negu rugpjūčio mėnesį.

Anot oro uostų atstovų, aviacijos saugumo patikros procesą tiek pačiam keleiviui, tiek kitiems laukiantiems eilėje gali pagreitinti ir pačių keleivių pasiruošimas, todėl prašoma dar kartą pasidomėti rekomendacijomis ir draudžiamų daiktų sąrašu, atsižvelgti į aviakompanijų taikomas taisykles bagažams. Daugiau informacijos apie rankinio ir registruoto bagažo gabenimo taisykles galite rasti čia.

Didžiausi keleivių pikai Vilniaus oro uoste dažniausiai susidaro tris kartus per parą: ryte nuo maždaug 4 iki 6 valandos ryto, vidurdienį nuo 11 iki 14 val. ir vakare nuo 17 iki maždaug 20 valandos.

 

Nerandate sau tinkamo skrydžio ar geros kainos? Susisiekite el. paštu: info@kilti.lt arba telefonu 860026766  

Išsirinkus tinkamą sau skrydį, galime pasirūpinti jūsų apgyvendinimu ar pervežimu.

www.kilti.lt – Ryanair skrydžiai, Wizzair skrydžiai, airBaltic skrydžiai, Norwegian skrydžiai ir kitų aviakompanijų skrydžiai geromis kainomis!

4 thoughts on “Svarbi informacija keliaujantiems iš Vilniaus oro uosto

 1. Atsakyti Giedrė Spa 11, 2023 13:41

  Sveiki. Rašau ją trečią kartą, bet negaunu atsakymo. Ar galima rankiniame bagaže gabenti metalo ieškiklį? Ačiū.

  • Atsakyti Kilti.lt Spa 11, 2023 15:10

   Sveiki,
   Pagal Aviacijos saugumo informacijos, jeigu jis naudojamas asmeniniam naudojimui, nėra tepalų žymių ar kitų cheminių skysčių ant jo – gabenti galite rankiniame bagaže.

 2. Atsakyti Giedrė Spa 11, 2023 13:28

  Sveiki. Ar galima rankiniame bagaže gabenti metalo ieškiklį?

  • Atsakyti Kilti.lt Spa 11, 2023 15:10

   Sveiki,
   Pagal Aviacijos saugumo informacijos, jeigu jis naudojamas asmeniniam naudojimui, nėra tepalų žymių ar kitų cheminių skysčių ant jo – gabenti galite rankiniame bagaže.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!