Kur sutikti Naujus 2024 metus? 10 lengvai pasiekiamų Europos miestų!

Pastebime, kad kasdien vis labiau auga lėktuvo bilietų pardavimas Naujųjų Metų laikotarpiu. Artėjantys 2024 metai yra laukiama naujoji pradžia daugelyje pasaulio šalių. Šie metai gali būti pažymimi įvairiais svarbiais įvykiais ir pokyčiais.

Sporto pasaulis laukia Olimpinių žaidynių: 2024 m. vasaros olimpinės žaidynės turėtų vykti Paryžiuje, o žiemą – Milane ir Cortino d’Ampezzo Italijoje. Tai didžiulės sporto šventės, kurias tikimasi daug įdomių varžybų ir emocijų. Kultūriniai renginiai, taip pat yra labai laukiami, todėl 2024 metai gali būti pažymimi įvairiais kultūriniais renginiais, festivaliais, parodomis ir šventėmis visame pasaulyje. Tai puiki proga pažinti skirtingas kultūras ir meno pasaulį.

Siūlome Naujuosius 2024 metus pasitikti vienoje iš 10 lengvai pasiekiamų Europos miestų:

Paryžius, Prancūzija

Naujieji metai Paryžiuje yra ypatinga šventė, žinoma kaip „Reveillon de la Saint-Sylvestre“. Tai labai populiarus metų pabaigos šventės būdas Prancūzijoje ir visame pasaulyje. Paryžius yra vienas iš populiariausių pasaulio miestų švęsti Naujuosius metus, o įspūdžių pilni renginiai paprastai vyksta visame mieste. Eifelio bokštas tampa itin įspūdingu, apšviestu lazeriais ir šviesomis. Paryžiuje daugelis rajonų ir aikštės būna apšviestos šviesomis, o vietiniai gyventojai ir turistai kartu švenčia. Galite lankytis Prancūzijos prestižiniame Champs-Élysées bulvare, kuriame vyksta didelis viešasis renginys.

Pigūs skrydžiai į Paryžių>>

Berlynas, Vokietija

Berlynas ypatingu Naujųjų metų šventimu, vadinamu „Silvester“. Tai yra viena iš didžiausių ir įspūdingiausių metų pabaigos švenčių Vokietijoje ir visoje Europoje.  Pagrindinis Naujųjų metų renginio centras yra Brandenburgo vartai. Čia renkasi tūkstančiai žmonių, kad sutiktų Naujuosius metus. Vartai dažnai apšviečiami ir puikiai dekoruoti šviesomis, o viršuje vyksta didelis fejerverkų šou. „Party Mile“: „Partymeile“ arba „Party Mile“ yra didelė aikštė miesto centre, kur vyksta muzikos koncertai, šokiai, ir šviesų šou. Tai vieta, kur žmonės švenčia iki pat nakties vidurio.

Pigūs skrydžiai į Berlyną>>

Londonas, Jungtinė Karalystė

Naujieji metai Londone yra įspūdinga šventė, garsinama dėl didelio fejerverkų šou, kuris vyksta ant Tamo upės. Tamo upė Londone yra pagrindinė šventės vieta. Fejerverkai šalia daugelio žinomų londiniečių simbolių, tokių kaip London Eye ratas, Big Ben bokštas ir Tamo upės tiltai, daro šventę ypatingai žavingą. „Hogmanay“: Prieš Naujuosius metus daugelis londiniečių ir svečių susirenka gatvėse, kad švęstų šventę. Čia vyksta gyva muzika, šokiai ir šviesų šou. Daugelis dalyvių susirenka Trafalgar aikštėje ir kitose viešose vietose.

Pigūs skrydžiai į Londoną>>

Roma, Italija

Naujieji metai Romoje yra ypatinga šventė, kurios metu miestas suteikia daugybę galimybių švęsti ir patirti tikrąją itališką atmosferą. Piazza del Popolo yra viena iš pagrindinių Naujųjų metų švenčių vietų Romoje. Čia dažnai vyksta didelis renginys, kuriame dalyvauja muzikos atlikėjai, šokiai ir šviesų šou. Populiarūs fejerverkų stebėjimo punktai apima Colosseum, Piazza del Popolo ir Tiberio upės krantus. Italijoje Naujieji metai vadinami „San Silvestro“. Tai šeimos šventė, ir dauguma žmonių švenčia ją su šeimos nariais ir draugais.

Pigūs skrydžiai į Romą>>

Viena, Austrija

Naujieji metai Austrijoje švenčiami išskirtinai ir įspūdingai, o vienas iš populiariausių miestų šiam šventimui yra Viena (Wien). Vienoje viena iš populiariausių vietų Naujųjų metų šventimui yra Praterstern aikštė. Čia vyksta didžiulė šventė su fejerverkais, muzika ir linksmybėmis. Taip pat galite dalyvauti koncertuose, atliekamuose Strauss šeimos muzikantų repertuaru. Strauss muzika yra neatsiejama Naujųjų metų šventimo dalis Austrijoje.

Pigūs skrydžiai į Vieną>> 

Malta

Naujieji metai Maltos saloje yra ypatinga šventė, o ši salos valstybė pasižymi įspūdingais Naujųjų metų švenčių renginiais. Maltos sostinė Valletta yra viena iš populiariausių vietų švęsti Naujuosius metus. Čia vyksta daug įvairių renginių, įskaitant koncertus, šviesų šou ir žavesio parodos. Maltos uostas, vadinamas Valletta Grand Harbour, yra vienas iš gražiausių vietų žiūrėti fejerverkų šou.

Pigūs skrydžiai į Maltą>>

Venecija, Italija

Naujieji metai Venecijoje yra ypatingas ir romantiškas šventimas, kuriame galite patirti nuostabią atmosferą šiose unikaliame mieste ant vandens. Venecijoje populiariausia Naujųjų metų šventės vieta yra Piazza San Marco, kur vyksta dideli renginiai su muzika, šokiais ir žaidimais.

Pigūs skrydžiai į Veneciją>>

Barselona, Ispanija

Naujieji metai Barselonoje yra šventė, kurią miestas švenčia išskirtinai įspūdingu šventiniu nuotaikos ir daugybe švenčių visoje miesto teritorijoje. Placa d’Espanya yra viena iš pagrindinių Naujųjų metų renginių vietų. Čia rengiamas didelis šviesų šou ir fejerverkai. Vietiniai gyventojai ir turistai susirenka šioje aikštėje.

Pigūs skrydžiai į Barseloną>>

Pafosas, Kipras

Naujieji metai Pafos mieste Kipre taip pat yra ypatinga šventė, kurią žmonės švenčia įvairiais būdais ir renginiais. Pafosas yra žinomas dėl savo gražių paplūdimių, kultūrinio paveldo ir šilto Kipro klimato. Daugelis žmonių renkasi švęsti Naujuosius metus Pafoso paplūdimiuose. Naujieji metai Pafose dažnai sveikinami fejerverkais, kurie gali būti stebimi nuo jūros kranto arba miesto aukščiausiuose taškuose.

Pigūs skrydžiai į Pafosą>>

Bratislava, Slovakija

Naujieji metai Bratislavoje, Slovakijoje, taip pat yra švenčiami įvairiais būdais ir renginiais. Ši Europos sostinė suteikia daug galimybių švęsti šią šventę įvairaus amžiaus žmonėms. Hlavne namestie yra viena iš pagrindinių Naujųjų metų šventimo vietų. Čia dažnai vyksta didelis viešasis renginys su gyva muzika, šokiais ir šviesų šou. Bratislavos pilis yra puiki vieta stebėti fejerverkus ir mėgautis nuostabiais vaizdais miesto viršuje.

Pigūs skrydžiai į Bratislavą>>

Nerandate sau tinkamo skrydžio ar geros kainos? Susisiekite el. paštu: info@kilti.lt arba telefonu 860026766  

Išsirinkus tinkamą sau skrydį, galime pasirūpinti jūsų apgyvendinimu ar pervežimu.

www.kilti.lt – Ryanair skrydžiai, Wizzair skrydžiai, airBaltic skrydžiai, Norwegian skrydžiai ir kitų aviakompanijų skrydžiai geromis kainomis!

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!