Bagažo turinio taisyklės 5 036

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Kol daiktai dar nepaskirstyti po lagaminus, pirmiausia norime Jums priminti sąrašą pavojingų daiktų, kurių dėl saugumo reikalavimų į lėktuvą pasiimti visai negalima, nepriklausomai nuo to, ar keliaujate tik su rankiniu ar ir su registruotu bagažu. Pavojingų ir draudžiamų keleiviniais lėktuvais gabenti daiktų sąrašas:

 • Degūs skysčiai (pvz., benzinas ir metanolis);
 • Degios kietosios ir reaktyvios medžiagos (pvz., magnis, prakurai, fejerverkai, pirotechnika, signalinė raketos);
 • Oksidacinės medžiagos ir organiniai peroksidai (pvz., balinamosios medžiagos, automobilio remontui naudojamos priemonės);
 • Ašarinių dujų įranga arba bet kokios dujų talpyklės (pvz., propano, butano);
 • Infekcinės medžiagos ir nuodai (pvz. gyvieji virusai, žiurkių nuodai, arsenas, cianidas, herbicidai ir infekuotas kraujas);
 • Korozinės medžiagos (įskaitant gyvsidabrį ir transporto priemonių akumuliatorius);
 • Magnetų turintys prietaisai;
 • Žiebtuvėlių kuras, dažai, skiedikliai;
 • Rūgštys, ėsdinančios medžiagos, šarmai, natrio hidroksidas, radioaktyviosios medžiagos (pvz., medicininiai arba komerciniai izotopai);
 • Kreozotas, negesintos kalkės;
 • Transporto priemonių kuro sistemos sudedamosios dalys, kuriose buvo kuro;
 • Sprogmenys, amunicija (įskaitant detonatorius, padegamąsias virveles, granatas, minas ir sprogmenis);
 • Dūmadėžės ir dūminiai užtaisai;

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

Dėl tarptautinių aviacijos saugumo reikalavimų aukščiau išvardintų daiktų į orlaivį pasiimti apskritai negalima. Taip pat oro uosto darbuotojai gali konfiskuoti ir čia nepaminėtus, tačiau įtarimą dėl saugumo keliančius daiktus. Jei perskaičius šį sąrašą Jums kilo abejonių dėl planuojamo vežtis į kelionę daikto – geriau susisiekite su išvykimo oro uosto keleivių konsultantais arba Lietuvos transporto saugos administracija. Jei bandysite į orlaivio saloną ar krovinių skyrių įsinešti draudžiamą daiktą – jis bus konfiskuotas ir sunaikintas. Oro uostai ar oro linijos neprivalo saugoti ir grąžinti konfiskuotų daiktų, todėl geriau abejonę keliančius daiktus palikite namuose.

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

Keleiviams su savimi į lėktuvo saloną galima pasiimti tik ribotą kiekį skysčių.

 • Galima vežtis skysčius, supakuotus į ne didesnes kaip 100 ml talpykles.
 • Visos skysčių talpyklės turi būti sudėtos į vieną permatomą, pakartotinai užpaudžiamą, ne didesnį kaip 1 litro talpos maišelį* (apie 20 x 20 cm). Plastikinio maišelio turinys turi lengvai tilpti ir maišelis turi būti užsegtas.
 • Galima vežtis neapmokestinamų prekių (duty-free) parduotuvėje įsigytus pirkinius sandariame saugumo maišelyje (į jį supakuojamos prekės įsigijimo metu, maišelio neatidarykite ir kitaip nepažeiskite bei išsaugokite pirkimo kvitą).
 • Leidžiama rankiniame bagaže turėti gyvybiškai būtinus vaistus ir specialius maisto produktus, pvz. kūdikių maistą (Jūsų gali būti prašoma įrodyti tokių gaminių autentiškumą ir reikalingumą, todėl geriausia turėti reikalingų vaistų receptą ar vaistų pasą).

* Jei iš anksto skysčių nesusipakavote į tinkamą maišelį, jį galėsite gauti oro uoste, tačiau gali tekti už jį susimokėti.

Į registruoto bagažo krepšį galimų pasiimti skysčių kiekis nėra ribojamas, tačiau bendras lagamino svoris negali viršyti leistino Jūsų įsigyto registruoto bagažo svorio (pasitikrinkite savo kelionės informaciją, išpirktas bagažas turėtų būti nurodytas ant lėktuvo bilieto).

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

 • 800 cigarečių,
 • 400 cigarilių (cigarų, sveriančių ne daugiau kaip po 3 gramus),
 • 200 cigarų,
 • 1 kg tabako,

ir

 • 10 litrų stipriųjų gėrimų,
 • 20 litrų stipraus vyno,
 • 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno),
 • 110 litrų alaus.

Jeigu muitinės pareigūnai įtaria, kad vežatės prekių, kurios nėra skirtos jūsų asmeninėms reikmėms arba yra skirtos parduoti, jums gali tekti įrodyti, kad jos skirtos asmeninėms reikmėms (pateikti pirkimą patvirtinančius dokumentus ir pan.). Jei negalite pateikti pakankamai įrodymų, jūsų gali būti paprašyta sumokėti muitus arba jūsų vežamos prekės gali būti konfiskuotos.

 

Elektroninių cigarečių ir IQOS tipo cigarečių gabenimas lėktuvu

Visų tipų elektroninės cigaretės (įskaitant tas, kurios garina ar kaitina e. skysčius, tabaką) leidžiamos gabenti tik rankiniame bagaže, t.y. registruotame bagaže jas griežtai vežti draudžiama. Skrydžio metu elektorinės cigaretės privalo būti apsaugotos nuo netyčinio įsijungimo, o baterijos galingumas neviršyti 100 Wh. Taip pat keleiviui jas draudžiama krauti bei kitaip naudoti skrydžio metu.

Elektroninių cigarečių skysčių lėktuvo salone galima gabenti ne daugiau nei 10 vnt. 1 vnt. negali viršyti 100ml. (galioja įprasti rankinio bagažo skysčių apribojimai). Jie visi turi būti sudėti į vieną peršviečiamą, plastikinį, skysčiams skirtą užsegamą maišelį.

IQOS tipo cigaretėms galioja tokie patys gabenamo kiekio apribojimai kaip ir įprasto tabako gaminiams, priklausomai nuo kiekvienos šalies politikos.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Abejonės dėl maisto, galima jį vežtis ar ne, dažniausiai neturi pagrindo. Maisto produktus vežtis galima tiek rankiniame, tiek registruojamame bagaže. Tik reikėtų atkreipti dėmesį į keletą niuansų: skystus maisto produktus, pvz. medų, konservus, marinatus ir pan.  geriau gabenti registruojamame bagaže, pasiėmus į rankinį tokie produktai gali būti traktuojami kaip skysčiai  ir jų vežtis nebus leista.
Svarbu žinoti, kad nors oro linijų bendrovės maisto produktų pervežimo neriboja, tokius apribojimus gali turėti šalis, į kurią vykstate. Būtinai pasidomėkite, kokių produktų neįsileidžia šalis, į kurią keliaujate (keliaujant Europos sąjungos ribose apribojimų nėra).

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Nereceptiniai vaistai skraidinami tik kelionės laikotarpiui (turime galvoje kiekį). Vaistus būtina laikyti originalioje pakuotėje (vaistai gali būti išimti iš dėžutės, bet privalo būti supakuoti lapeliuose). Reikia, jog visuomet matytųsi originaliai atspausdintas vaisto pavadinimas. Atkreipti dėmesį į skystųjų vaistų gabenimą (žiūrėti gabenantiems skysčius).
 • Jei skrydžiui bus reikalingi receptiniai vaistai, pasiimkite receptų pasą arba gydytojo pažymą, kuri patvirtintų, jog vaistai priklauso keleiviui ir yra paskirti gydytojo, o jų skraidinamas kiekis – būtinas gydymui.
 • Apie individualioms reikmėms vežamus vaistus ir vaistus gaunamus paštu bei smulkią informaciją apie narkotinių ir psichotropinių vaistų gabenimą, galite skaityti Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos svetainėje.
 • Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė. Visa įranga turi būti tinkamai supakuota. Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Gabenti priimamų dviračių pedalai turi būti nuimti, vairas nusuktas, o iš padangų išleistas oras. Kai kurie oro uostai reikalauja, kad dviratis būtų supakuotas į kietą apsauginį dėklą ar dėžę, skirtą dviračiams gabenti. Kartotinės dėžės dviračiams parduodamos oro uostuose. Informuojame, kad jei Jūsų dviratis nėra tinkamai supakuotas, oro uostas gali jo nepriimti transportuoti. Susisiekite su oro uostu, kad sužinotumėte daugiau informacijos.

Slidininko/snieglentininko įrangos gabenimas:

Slidinėjimo įrangos komplektą sudaro  viena pora slidžių, viena pora slidininko batų, šalmas ir viena pora lazdų. Slidinėjimo įranga gali būti supakuota į 2 krepšius. Snieglenčių įrangos komplektą sudaro viena pora snieglentininko batų, šalmas ir viena snieglentė. Šiuos daiktus galima sudėti į 2 snieglenčių įrangos krepšius (t. y. snieglentės krepšį).

Ledo ritulio įrangos gabenimas:

Ledo ritulininko įrangos komplektą sudaro ledo ritulininko šalmas, lazdas, pačiūžos ir vienas ledo ritulininko aprangos komplektas, įskaitant apsaugas.  Ledo ritulininko įranga gali būti supakuota į 2 krepšius.

Nardymo įrangos gabenimas:

Galima gabento vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė. Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių, jėgos aitvarų ir burlenčių įrangos gabenimas:

Vienas tokios įrangos komplektas apima vieną iš šių:

 • vieną banglentę ir vieną aitvarą arba
 • vieną banglentę arba
 • vieną burlenčių įrangos komplektą.

Daiktai turi būti supakuoti vienoje pakuotėje.1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

 

Informacija atnaujinta 2021 m. lapkričio 16 d.

 

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

5 036 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

 1. Atsakyti Laima Bir 13, 2024 12:57

  Sveiki. Ar galiu i lėktuva pasiimti kuprine, kad isideti vaikui užkandžių ir atsigerti?

 2. Atsakyti Nijolė Bir 10, 2024 17:19

  Sveiki ar galima veztis i Norvegija plauku kirpimo žirkles,ir kirpimo mašinėle?

 3. Atsakyti Ieva Bir 1, 2024 13:47

  Sveiki, ar registruotam bagaze galima supakuot el. Prietaisus dziovintuva, tiesintuva? Ir neriboti skysciu kiekiai taip?:)

  • Atsakyti Kilti.lt Bir 4, 2024 13:53

   Sveiki, taip. Galite neribotą skysčių kiekį vežti registruotame bagaže, nebent tai yra alkoholiniai gėrimai. El. prietaisus taip pat galite vežti.

 4. Atsakyti Saulius Geg 27, 2024 19:12

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis tuno konservus aliejuje po 145 gr. Ačiū.

 5. Atsakyti Gediminas Geg 27, 2024 08:56

  Ar galiu registruotam bagaze vestis vaizdo stebejimo kamera

 6. Atsakyti Darius Geg 26, 2024 09:19

  Laba diena
  Ar galima rankiniame bagaze vežtis kelioninį mini lygintuvą,delno dydžio.

 7. Atsakyti Danguolė Geg 24, 2024 12:31

  Nešantis į lėktuvą rankinį bagažą gali būti tik kuprinė ar krepšys,ar tinka ir atitinkantis išmatavimus lagaminėlis su ratukais

 8. Atsakyti Aliona Geg 22, 2024 00:20

  Sveiki ar galima vežtis skustuką daugartini?

 9. Atsakyti Aldona Geg 17, 2024 15:00

  Sveiki.ar galima skrendant Norvegian kompanijos lektuvu i Lietuva kuprineje veztis norvegisku suriu ?

  • Atsakyti Ieva Geg 17, 2024 17:27

   Sveiki,

   Problemų gabenant sūrį kilti neturėtų.Tik jei sūris yra tepamas ar minkštas, jis oro uoste gali būti palaikytas skysčiu. Todėl patartina jį supakuoti į maišelį kaip ir kitus skysčius.

 10. Atsakyti Deimante Geg 16, 2024 22:01

  Sveiki,skrisiu pirmą kartą su Norvegian oro linija ar galiu turėti su savimi rankinė per petį lėktuve,taip pat ar rankineje gali būti telefono pakrovėjas,plaukų šepetys,pinigine bei telefonas ačiū už atsakymą.

  • Atsakyti Ieva Geg 17, 2024 09:54

   Sveiki,

   Jeigu užsisakėte LowFare bilietą tai galite gabenti tik 1 vnt rankinio bagažo iki 10kg kurio išmatavimai yra 30x20x38cm.

 11. Atsakyti Agne Geg 16, 2024 21:49

  Ar galima plauku tesintuva ir garini drabuziu lygintuva veztis registruotame bagaze?

 12. Atsakyti Sonata Geg 16, 2024 12:55

  Sveiki,
  Ar galima rankiniame bagaže vežtis kaljaną?
  Ačiū

 13. Atsakyti Evelina Geg 14, 2024 19:58

  Powerbanka gi galima vestis su rankiniu bagazu?

 14. Atsakyti Danute Geg 14, 2024 10:15

  Ar galima registruotam bagaže veztis burnos dantu skalavimo irigatorių?

 15. Atsakyti Regina Geg 13, 2024 22:32

  Sveiki, skrendant į Tunisą ką galiu neštis rankiniame bagaže (5 kg).
  Pvz. vaistai nuo cholesterolio, nuo skausmo ir kt. asmeniniam naudojimui.
  Ar yra kokie nors ribojimai registruotam bagažui? Ačiū už informaciją.

  • Atsakyti Ieva Geg 17, 2024 09:10

   Sveiki,

   Galite vežtis vaistus savam naudojimui. Tik juos dėkite į registruotą bagažą. O dėl bagažo taisyklių reikėtų atkreipti dėmesį į aviakompanijos taisyklėse skelbiamą informaciją.

 16. Atsakyti Linelė Geg 13, 2024 22:31

  Sveiki, ar galima rankiniam bagaže neštis į lėktuvą žolelių arbatos (ne parduotuvės pakuotėje)? Skrendame su SAS oro linijom į Norvegiją su persėdimu.
  Ačiū

 17. Atsakyti Gabriele Geg 13, 2024 08:08

  Ar galima rankiniam bagaže vežtis iš Vokietijos žuvies taukus „Möller’s“? Tai bus tablečių pavidalu ir koks kiekis leidžiamas?

 18. Atsakyti Margaret Geg 12, 2024 13:35

  Sveiki, ar galima pasiimti i lagamina el. Cigarete ir taip pat 2 buteliukus skyscio po 10ml?

 19. Atsakyti Darius Kulieša Geg 11, 2024 09:21

  Sveiki ar galima gabenti nauja supakuota kaljana iš Turkijos kaip rankini bagaža ? Ar praleis oro uosto apsauga ?

 20. Atsakyti Tanita Geg 10, 2024 11:33

  Sveiki,
  ar rankiniame bagaze galima vezti pinceta?

 21. Atsakyti Alfredas Torkelis Geg 5, 2024 08:03

  Ar galima vešti dantų pasta ir dušo želė ir šampuna

  • Atsakyti Kilti.lt Geg 9, 2024 14:45

   Sveiki, jeigu rankiniame bagaže – galite, tik šiek gaminiai turi būti iki 100 ml talpose ir sudėti į vieną vieno litro maišelį, skirtą skysčiams.

 22. Atsakyti Rūta Geg 3, 2024 16:46

  Ar galima rankiniam bagaže vežti nedidelį šakotį?

 23. Atsakyti Ina Bal 30, 2024 08:34

  Ar galima raynayr rankiniame bagaže dėti 60 ml kvepalus originaliame stikli buteliuke.
  Ar galima rankiniame bahaže turėti keramikinius puodelius?Paryžius.Ačiū.

 24. Atsakyti Aistė Bal 29, 2024 11:33

  Sveiki,

  Noriu paklausti, ar galima į lėktuvą neštis krištolinę vazą/saldaininę? Taip pat, ar galima turėti du diržus? Vieną ant savęs, o kitą lagamine? Skrydis su ryanair.

 25. Atsakyti Nijolė Bal 28, 2024 14:42

  Ar galima rankiniai bagaže vežtis garintuvą drabužiams garinis?

 26. Atsakyti Jūratė Bal 25, 2024 21:45

  Ar galima y lėktuvą neštis skėty ilga rankena

 27. Atsakyti Kamilė Bal 25, 2024 16:26

  Sveiki, ar galima registruotame bagaže vežtis švirkštus ir nereceptinius vaistus ampulėse?

 28. Atsakyti Tadas Bal 25, 2024 11:35

  Sveiki. Sergu cukriniu diabetu ir noriu su savim skraidintis vaistus(insulina) ar reikės iš šeimos daktaro recepto?

 29. Atsakyti Raimonda Bal 24, 2024 19:37

  Ar registruotame bagaže skysčiu kiekis ribotas ?

 30. Atsakyti Gitana Bal 22, 2024 20:06

  Sveiki… ar galiu registruotame bagaže vežtis plaukų dažymui skirtas priemones, tarp jų ir šviesinimo milteliai, mulsijos, toneriai.

 31. Atsakyti stas Bal 22, 2024 10:13

  sveiki, koks su pirmenybiniu įlaipinimu gali būti Ryanair kuprinės svoris. Ar galima vietoj salono lagamino imti atitinkamo dydžio ir svorio kuprinę.

  • Atsakyti Kilti.lt Bal 22, 2024 12:23

   Sveiki,
   Jeigu turite įsigiję pirmenybinį įlaipinimą, tai galite turėti su savimi lėktuvo salone: 1 vienetą kuprinės/rankinės matmenys: 40x20x25 cm, svoris neribojamas ir 1 vienetą iki 10 kg 55x40x20cm.

 32. Atsakyti Vilma Bal 20, 2024 16:04

  Laba, ar galima rankiniam bagaze gabenti keramikos gaminius?

 33. Atsakyti Žygimantas Bal 19, 2024 22:14

  Ar galima iš Egipto registruotame bagaže turėti smėlio?

 34. Atsakyti Raimonda Bal 14, 2024 18:19

  Sveiki maži 0.25 stiklainiukai medaus ar galima vežtis rankiniam bagaže?

 35. Atsakyti Algis Bal 14, 2024 06:21

  Sveiki, ar galima registruotame bagaže vežti varyklio alyva?

 36. Atsakyti Inga Bal 12, 2024 16:01

  Sveiki ar galima veztis bagaze papildus,vitaminus ir koki kieki?

 37. Atsakyti Rūta Bal 12, 2024 08:27

  Sveiki,
  ar galima skrendant su Wizzair gabenti supakuota ir telpanti į rankinį bagažą mažą langų plovimo robotą.

 38. Atsakyti Gintare Bal 11, 2024 19:14

  laba diena,ar galima i rankini bagaza ideti minetiurinius ziuronus

 39. Atsakyti Rasa Bal 10, 2024 20:53

  ar galima su savimi lėktuvo salone turėt spaudimo aparatą ?

 40. Atsakyti Rasa Bal 10, 2024 20:45

  Labas, ar galima su savim i saloną pasiimt spaudimo aparatą,kad reikalui esant galėčiau pasimatuot spaudimą ir išgert vaistus ?

 41. Atsakyti Guoda Bal 10, 2024 12:14

  Ar į cabin bag 10kg (kuri nešuosi į lėktuvą) galima dėti skysčius virš 100ml?

 42. Atsakyti Viktorija Bal 8, 2024 07:03

  Labas rytas, skrendama su Ryanair. Ar galima vežti trintiuvą rankineme bagaže? Trintuvas/ smulkintuvas .

  Aciu

 43. Atsakyti mikas Bal 5, 2024 01:38

  Ar galima kirpimo mašinėlę rankiniame bagaže?

 44. Atsakyti Rolandas Bal 3, 2024 19:25

  Sveiki, ar galima registruotame bagaže vežti plaukų laką.

 45. Atsakyti Deividas Kov 29, 2024 19:07

  Sveiki ar galima rankinem bagaze veztis medzio batareikini siaurapjukli be batareikos ir gelesciu tik paty iranki su wizair aciu

 46. Atsakyti Sigutė Kov 28, 2024 18:26

  Sveiki, ar galimą I lėktuvo saloną pasiimti metalinius virbalus? Ačiū.

 47. Atsakyti Ernestas Kov 27, 2024 22:33

  Ar galima vežtis registruotame bagaže 2 butelius 0.7l be čekio ? Bet su pilnu pakavimu?

 48. Atsakyti GINTARAS Kov 27, 2024 07:33

  labas.ar galima i lektuvo salona kuprineje nestis nauja turistini puodu rinkini,be baliono?sas avialinijos

 49. Atsakyti Skaiste Kov 25, 2024 20:29

  Sveiki,ar galima su rayniar rankiniame bagaze vestis plauku tiesintuva?

 50. Atsakyti Darius Kov 25, 2024 15:39

  Laba diena ,
  Ar galima rankiniame bagaze vezti keptuve aliuminine 30 cm.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!