Reguliarūs skrydžiai sujungs Vilnių su Lisabona ir Hamburgu

Lietuvos oro uostai ir „airBaltic“ oro bendrovė oficialiai pasirašė sutartį dėl bendrų investicijų, įsipareigojant reguliariai vykdyti skrydžius iš Vilniaus oro uosto į Vokietijos uostamiestį Hamburgą bei Portugalijos sostinę Lisaboną jau 2024 m.

Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Lisaboną prasidės nuo 2024 m. gegužės 4 d.

Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Hamburgą prasidės nuo 2024 m. gegužės 2 d.

Numatyta, kad šie skrydžiai vyks visus metus, tiek vasaros, tiek žiemos sezonais, su galimybe atlikti pertrauką keletą mėnesių pagal sutartį.  Iš Vilniaus į Lisaboną bus galima nuskristi antradienį ir šeštadienį, o iš Vilniaus į Hamburgą – ketvirtadienį ir sekmadienį.

 

Trumpai apie Lisaboną

Lisabona yra Portugalijos sostinė, žinoma savo istoriniais kvartalais, kaip Alfama, senamiesčiu su mozaikinėmis grindiniais ir nuostabiais vaizdais iš São Jorge pilis. Miestas taip pat garsėja savo architektūra, kultūra ir gurmanišku maistu. Lisabonayra puiki vieta mėgautis Atlanto vandenyno pakrantėmis.

Trumpai apie Hamburgą

Hamburgas yra didžiausias Vokietijos uostamiestis, žinomas dėl savo gyvybingo uosto, senamiesčio ir modernių pastatų, tokių kaip švyturys ir koncertų salė „Elbphilharmonie“. Miestas taip pat yra garsus dėl savo kultūros ir pramogų pasiūlos bei įvairių kulinarijos patiekalų, įskaitant tradicinį vokietišką maistą ir jūrų gėrybes. Hamburgas yra gyvas ir įvairiapusiškas miestas su daugybe galimybių keliautojams.

 

Informacija parengta remiantis Vilniaus oro uosto informacija

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!