Ryanair lėktuvų bilietai iš Kauno oro uosto – jūsų vasaros kelionėms

Ryanair yra viena iš populiariausių žemų kainų aviakompanijų Europoje, siūlanti platų skrydžių pasirinkimą iš daugybės oro uostų, įskaitant Kauno oro uostą. Vasaros metu Ryanair yra viena iš aviakompanijų, kuri siūlo daugybę skrydžių iš Kauno oro uosto (KUN) tiesiogiai į įvairius Europos miestus.

Pigo Ryanair lėktuvų bilietai

Vasaros kelionėms iš Kauno oro uosto su Ryanair rekomenduojama laiku planuoti kelionės datas ir įsigyti lėktuvo bilietus, kadangi ši aviakompanija dažnai siūlo patrauklias kainas, tačiau vietų skaičius yra labai ribotas. Ryanair skrydžiai iš Kauno leidžia ne tik patogiai pasiekti Europos sostines, bet ir populiarias atostogų vietas, tokias kaip Ispanijos kurortai, Italijos miestai, Graikijos salos ir daug kitų įdomių krypčių. Būtent dėl plačios skrydžių pasirinkimo galimybės ir konkurencingų kainų daugelis kelionių mėgėjų renkasi Ryanair aviakompaniją savo vasaros atostogoms.

Vasaros sezono metu, su Ryanair galite pasiekti šias atostogų kryptis tiesiogiai: Burgasas (Bulgarija), Rodo sala (Graikija), Alikantė (Ispanija), MadridasMalaga, Maljorka, Baris (Italija), Milanas, Neapolis, Piza, Rimini, Pafosas (Kipras), Zadaras (Kroatija) ir kitos Europos šalys.

Planuojant savo vasaros keliones iš Kauno oro uosto, verta apsvarstyti galimybę skristi su Ryanair, kadangi tai gali būti ne tik patogus, bet ir ekonominis pasirinkimas jūsų ateinančioms nuotykių kupinoms atostogoms. Su Ryanair galite atskristi tiesiai į jūsų svajonių atostogų vietą ir pradėti vasarą puikiai!

 

Nerandate sau tinkamo skrydžio ar geros kainos? Susisiekite el. paštu: info@kilti.lt arba telefonu 860026766  

Išsirinkus tinkamą sau skrydį, galime pasirūpinti jūsų apgyvendinimu ar pervežimu.

www.kilti.lt – Ryanair skrydžiai, Wizzair skrydžiai, airBaltic skrydžiai, Norwegian skrydžiai ir kitų aviakompanijų skrydžiai geromis kainomis!

 

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!