Wizzair skrydžiai skelbia naujienas

Šiandien Wizzair pigių skrydžių kompanija pranešė, kad nuo rudens bus pradėti vykdyti naujomis trimis kryptimis iš Vilniaus oro uosto. Nuo rugsėjo mėnesio tiesioginiai Wizzair skrydžiai bus vykdomi į Miuncheną (Memingenas (vakarinis Miunchenas)) , Kijevą (Kyiv Zhulyany) ir Glazgą (Glasgow).

> Iš Vilniaus į Miuncheną Wizzair skrydžiai bus vykdomi pirmadieniais ir penktadieniais nuo 2015.09.14. iki 2015.10.23.
> Iš Vilniaus į Glazgą Wizzair skrydžiai bus vykdomi trečiadieniais ir sekmadieniais nuo 2015.09.16 iki 2015.10.21.
> Iš Vilniaus į Kijevą Wizzair skrydžiai bus vykdomi sekmadieniais ir trečiadieniais nuo 2015.09.16 iki 2015.10.21.
Wizzair bilietai kainuoja šiuo metu nuo 20 €. Bilietus jau galite įsigyti pigių skrydžių portale www.wizzair-skrydziai.lt. Tokių pigių bilietų kiekis yra ribotas. Numatomi, kad šiek Wizzair skrydžiai bus vykdomi orlaiviu „Airbus“ A320.

Dabar iš Vilniaus oro uosto Wizzair skrenda į 12 šalių. Viso pasiekiamos 18 krypčių (Londonas, Donkasteris, Roma, Milanas, Barselona, Bergenas, Oslas, Stavangeris, Alesundas, Paryžius, Dortmundas, Frankfurtas, Belfastas, Malmė, Kerkyra, Kutaisi, Larnaka, Tel Avivas). Wizzair skrydžiai maršrutai.

Wizzair skrydžiai skelbia naujienos

Wizzair skrydžiai skelbia naujienos. Naujos kryptys.

Wizzair ateityje planuoja pradėti skrydžius iš Palangos oro uosto. Jeigu pavyks patvirtinti reikiamus projektus, tai gal jau 2016 m. pirmasis Wizzair lėktuvas pakils iš Palangos oro uosto.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!