Svarbi informacija skrendantiems su Wizzair į Milaną

Aviakompanija Wizzair informavo, jog nuo kovo 25 dienos keičiamas atvykimo/išvykimo oro uostas Lietuvos keleiviams, vykstantiems į / iš Italijos. Skrydžiai perkeliami į Milano Malpensos oro uostą.

Aviakompanija Wizzair informavo, jog nuo 2018 metų kovo 25 dienos keičiasi atvykimo /išvykimo oro uostas. Skrydžiai į / iš Milano Bergamo (BGY) oro uosto nebebus vykdomi. Wizzair skrydžius perkelia į Milano Malpensos (MXP) oro uostą.
Keičiamas ir skrydžių laikas. Iš Vilniaus oro uosto lėktuvas kils 13:05, leisis 14:45. Iš Milano Malpensos oro uosto orlaiviai kils 15:30, leisis Vilniuje – 19:00. Iki kovo 24 d. skrydžiai bus vykdomi kaip įprasta. Keleiviai, vyksiantys iki kovo 24 dienos naudosis dar Milano Bergamo oro uostu, o nuo kovo 25 dienos – Milano Malpensos. Aviakompanija Wizzair kol kas informacijos nepateikia bilietus nusipirkusiems keliautojams, bet artimiausiu metu išplatins viešą informaciją.
Skrydžiai iš Vilniaus oro uosto ir toliau bus vykdomi antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais.

✈ Pigūs lėktuvų bilietai į Milaną iš Vilniaus
✈ Pigūs lėktuvų bilietai į Milaną iš Rygos

Svarbi informacija skrendantiems su Wizzair į Milaną

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!