Ryanair skrydžiai Vilnius – Amanas

Ryanair toliau stebina savo keleivius! Pristatomas visiškai naujas tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Amaną jau netrukus.

Aviakompanija Ryanair ir toliau džiugina klientus. Airijos pigių skrydžių bendrovė niūrią žiemą keliautojams bando praskaidrinti siūlydami galimybę aplankyti egzotiškas šalis Taigi, pristatoma visiškai nauja skrydžių kryptis iš 15 Europos miestų į paslaptingąją Jordaniją. Tiesioginiai Ryanair skrydžiai į Jordaniją bus vykdomi ir iš Vilnius. Numatoma jų pradžia 2018 metų rudenį. Iš Lietuvos sostinės bus kylama du kartus per savaitę. Gera naujiena, kad pradėjus prekybą bilietais, juos bus galima įsigyti nuo 19,99 EUR. Prekyba turėtų prasidėti netrukus.

Aviabendrovė Ryanair skrydžius į Amaną, Jordanijos sostinę, nuo 2018 metų rudens taip pat pradės vykdyti ir iš Briuselio Bolonijos, Budapešto, Bukarešto, Krokuvos, Milano, Varšuvos, Prahos.

Amanas – didžiausias Jordanijos miestas, šalies sostinė. Čia sutelkta daugiausia pramonės, verslo ir kultūros objektų šalyje. Miestas yra vos 40 km į šiaurės rytus nuo Negyvosios jūros. Čia galima pamatyti ne vieną architektūros paminklą, šiuolaikinių poilsio ir pramogų vietų. Amane žavi kontrastinga gamta, kultūrų įvairovė, žmonės, išskirtiniai lankytini objektai. Atvykę į Amaną nepraleiskite progos pamatyti Archeologijos, Vaikų muziejus, Nacionalinę galeriją, nepaprasto grožio parkus, zoologijos sodą ir, žinoma, garsiąsias Bizantijos mozaikas.

Jeigu nerandate jums tinkamo skrydžio paskambinkite mums tel.: 860026766 arba parašykite info@kilti.lt

Ryanair skrydžiai Vilnius - AmanasRyanair skrydžiai Vilnius - AmanasRyanair skrydžiai Vilnius - Amanas

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!