Balandžio 30 d. visiems Wizzair lėktuvų bilietams 20 proc. nuolaida! 2

20 proc. nuolaida Wizzair lėktuvų bilietams

Pigių skrydžių kompanija Wizzair skelbia, kad vasaros sezonas oficialiai atidarytas! Ta proga visiems šios kompanijos lėktuvų bilietams, tik balandžio 30 dieną, taikoma 20 proc. nuolaida.

Ši nuolaida taikoma skrydžiams įskaitant mokesčius, nepasirenkamuosius mokėjimus ir vieną mažą orlaivio salono krepšį (42 x 25 x 32 cm), bet neįskaitant administracinio mokesčio. Nuolaida galioja tik naujiems užsakymams.

Įsigykite Wizzair lėktuvų bilietus su nuolaida per www.kilti.lt.

2 thoughts on “Balandžio 30 d. visiems Wizzair lėktuvų bilietams 20 proc. nuolaida!

  1. Atsakyti Nijolė Usevičienė Bal 13, 2014 12:49

    Laba diena. Rašo Jums Gargždų muzikos mokyklos mokytoja. Sudomino 20 procentų nuolaida balandžio 20 d. Parašysiu išsamiau – gal padėsite mums. Grupė vaikų birželio 24 -29 d turi dalyvauti Maiori miestelyje Italijoje konkurse. Radome, kad mums geriausia vykti į Romą. Ieškome pigesnių bilietų , bet mūsų grupėje 30 žmonių.kai įvedi 1 keleivį kaina daug mažesnė negu grupei keleivių , o kai bilietai brangūs negali visi vaikai skristi. Ir nupirkti bilietus gana keblu , nes juos parduoda po 9 , o jei tam reisui nebus bilietų – negaliu vaikų padalinti keliems reisams. Be to dalį pinigų turėtume pravesti iš mokyklos lėšų Gal yra kas tvarko grupių klausimus. Būsime labai dėkingi už atsakymą ir pagalbą
    Pagarbiai, Nijolė Usevičienė.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!