Trondheimas

Lėktuvų bilietus į Trondheimą galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais.

Lėktuvų bilietai į Trondheimą
Faktai apie miestą:

Vilnius - Trondheimas: Pigūs lėktuvų bilietai į Trondheimą

Trondheimas – miestas ir uostas geografiniame Norvegijos centre, prie Trondheimo fiordo. Tai trečias pagal dydį šalies miestas bei verslo centras. Šiuo metu miestas garsus tiek pramone, tiek švietimu, ypatingai orientuotu į technologijas. Miestą aplanko ir nemažai turistų – ypatingai mėgstamas Šv. Olafo festivalis, vykstantis kasmet liepos mėnesį, orientuotas į kultūrą ir įvairius renginius. Tai pritraukia begales lankytojų.

Lankytinos vietos:

  • Arkivyskupo rūmai;
  • Miesto karališkoji rezidencija;
  • Nidaroso katedra;
  • Sverresborg muziejus po atviru dangumi;
  • Nacionalinis muzikos ir instrumentų muziejus;
  • Dekoratyviosios dailės muziejus.

Įsigykite lėktuvų bilietus į Trondheimą, labai greitai ir paprastai, per KILTI.LT bilietų rezervavimo sistemą.

Balandžio 30 d. visiems Wizzair lėktuvų bilietams 20 proc. nuolaida! 2

Pigių skrydžių kompanija Wizzair skelbia, kad vasaros sezonas oficialiai atidarytas! Ta proga visiems šios kompanijos lėktuvų bilietams, tik balandžio 30 dieną, taikoma 20 proc. nuolaida. Ši nuolaida taikoma skrydžiams įskaitant mokesčius, nepasirenkamuosius mokėjimus ir vieną mažą orlaivio salono krepšį (42 x 25 x 32 cm), bet neįskaitant administracinio mokesčio. Nuolaida galioja tik naujiems užsakymams. Įsigykite Wizzair lėktuvų bilietus su nuolaida per www.kilti.lt.

-20 proc. Wizzair lėktuvų bilietams TIK šiandien!

Tik šiandien (2013.01.31) visiems Wizzair lėktuvų bilietams yra taikoma -20 proc. nuolaida! Paskubėkite įsigyti bilietus!!!! SKRYDŽIŲ KRYPTYS IŠ VILNIAUS ORO UOSTO Pigių skrydžių oro bendrovės „WizzAir“ tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus oro uosto: – į ANGLIJĄ: Londonas (Luton) (1-34567), Donkasteris (Robin Hood) (1—5–), Liverpulis (–3—7), – į OLANDIJĄ: Eindhovenas (-2-4-6-), – į ITALIJĄ: Milanas (Bergamo) (-2—6-), Roma (Fiumicino/Leonardo da Vinci) (–3—7), – į ISPANIJĄ: Barselona (El Prat) (1—5–), – į NORVEGIJĄ: Bergenas (1—5–), Oslas (Sandefjord Torp) (-2—6-), Stavangeris (–3—7),Trondheimas (nuo 13.06.02: –3—7); – į PRANCŪZIJĄ: Paryžius (Beauvais) (–3—7), – į VOKIETIJĄ: Dortmundas (–3—7). www.kilti.lt ...

Wizz air visiems lėktuvų bilietams – 20% nuolaida!

Gera naujiena: Neturi banko kortelės? Tik www.kilti.lt Jūs galite rezervuoti visų aviakompanijų (įskaitant ir „Ryanair“) lėktuvų bilietus ir sumokėti už juos banko pavedimu arba grynaisiais mūsų biuruose. Tik šiandien (13.01.04) Wizz air kompanija skelbia akciją lėktuvų bilietams! Visos kryptys -20% pigiau!  Iš Vilniaus: Barselona, Bergenas, Donkasteris, Dortmundas, Eindhovenas, Korkas, Liverpulis, Londonas, Milanas, Oslas, Paryžius, Roma, Stavangeris, Trondheimas.  www.kilti.lt Jūs galite: – rezervuoti lėktuvų bilietus be išankstinio apmokėjimo; – mokėti grynaisiais; ...
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!