Informacija ir bagažas 4 873

Norite užsisakyti Ryanair ar Wizzair
registruoto bagažo gabenimo paslaugą?

✉ rašykite el.paštu info@kilti.lt;
☎ skambinkite tel.nr. 8 600 26766.
RYANAIR

ryanair_bagazo_reikalavimai

Ryanair RANKINIS bagažas

Į Ryanair aviabilieto kaina įskaičiuoti 2 rankinio bagažo vienetai:Ryanair rankinis bagažas
✔ Ryanair rankinis bagažas iki 10 kg, kurio išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm.
✔ Mažasis rankinis bagažas, kurio išmatavimai negali viršyti 35x20x20 cm. Antrajam bagažui svorio apribojimai netaikomi. Jie turi tilpti po sėdyne arba lentynose virš sėdimųjų vietų.

Įlaipinimo pirmenybę (įskaitant „Flexi“, „Flexi Plus“ ar „Family Plus“ bilietą) turintys keleiviai gali pasiimti mažą ir didelį salono krepšį, nebent dėl darbinių priežasčių didįjį salono krepšį reikėtų atiduoti vežti bagažo skyriuje.

Oro uoste įsigytas prekes į lėktuvo saloną  galima įsinešti atskirai.
Jeigu jūsų rankinis bagažas yra didesnis negu nurodyti išmatavimai ir netelpa į oro uostuose esančias bagažo patikros dėžes, Ryanair atstovai paprašys bagažą užregistruoti bagažo skyriuje. Tai jums kainuos papildomai.

Ryanair REGISTRUOTAS bagažas

✔ Ryanair registruotas bagažas neturi būti didesnis nei 81 x 119 x 119 cm. Registruoto bagažo svoris gali būti iki 20 kg.

Jeigu registruotas bagažas svers daugiau negu leistina norma, už kiekvieną papildomą kilogramą teks sumokėti po 10 EUR. Dėl saugumo, registruoto bagažo svoris negali viršyti 32 kg.
Ryanair registruoto bagažo mokestis priklauso nuo skrydžio datos bei krypties. Didesni mokesčiai taikomi paslaugą užsakant po bilietų pirkimo. Vienas asmuo gali gabenti iki 3 registruoto Ryanair bagažo vienetų.

RYANAIR bagažas kūdikiams
✔ Kūdikiams iki 2 metų priklauso nemokamas 5 kg rankinis bagažas. Dydžio apribojimai šiam bagažui nenurodomi.
Kuomet keliauja kūdikis/vaikas Ryanair nemokamai leidžia vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus:
✔ sudedamą vežimėlį;
✔ automobilinę kėdutę arba kelioninę lovelę, arba automobilio sėdynę.
Automobilinė kėdutė į lėktuvo saloną priimama tik tuo atveju, jei atitinka nustatytus reikalavimus ir yra išpirkta atskira sėdima vieta. Visą įrangą reikia užregistruoti oro uoste bagažo skyriuje likus ne mažiau kaip 40 min. iki skrydžio.
Ryanair kompanijos lėktuvuose rasite kūdikių pervystymo vietą ir galimybę šildyti kūdikiui skirtą maistą.

Ryanair Family Extra pasiūlymai:
• 50% nuolaida registruotam vaikų bagažui (15 kg)*
• 50% nuolaida pirmenybiniam įlaipinimui*
• nuolaida vaikų draudimui (iki 16 metų)*
(*pasiūlymai galioja tik bilietų rezervavimo metu, kuomet tame pačiame užsakyme yra ir lydintis asmuo, įsigijęs atitinkamą paslaugą pilna kaina)

Nuo 2017 m. lapkričio 1 d. Ryanair rankinio  bagažo ir registruoto bagažo pasikeitimus rasite čia> Naujos taisyklės

❕ Ką galima gabenti rankiniame ir registruotame bagaže? >

Informacija atnaujinta: 2018 02 20 d.

WIZZAIR

Pigių skrydžių aviakompanija Wizzair turi savo taisykles rankinio bagažo bei registruoto bagažo gabenimui. Neretai jos keičiasi, todėl čia rasite nuolat atnaujinamą informaciją apie Wizzair bagažą.

wizz_luggage

Wizzair RANKINIS bagažas 
✔ Jei orlaivio salono bagažo dydis yra 55 x 40 x 23 cm arba mažesnis, jį galima pasiimti į lėktuvo saloną nemokamai, didžiausias leistinas svoris negali viršyti 10 kg. Jis privalo tilpti po keleivio sėdyne priešais jus arba, jei yra vietos, viršutinėje bagažo lentynoje.

Keleiviams, įsigijusiems pirmenybinio įlaipinimo paslaugą „WIZZ Priority“ , leidžiama gabenti 1 papildomą rankinę, nešiojamojo kompiuterio arba fotoaparato krepšį kurių matmenys neviršija 40 x 30 x 18 cm (rankinės ar kito nešulio svoris yra nematuojamas).

Oro uoste įsigytas prekes į lėktuvo saloną  galima įsinešti atskirai.

Papildomai keleiviai gali gabenti šiuos daiktus:
– paltą arba apklotą;
– mobilųjį telefoną;
– skaitinį;
– galima gabenti jaunesniems nei 2 metų vaikams skirtų daiktų: maisto, sulankstomą arba mažą vaiko vežimėlį, automobilinę kėdutę;
– ramentų porą neįgaliesiems;

Mažesni mokesčiai taikomi paslaugą užsakant bilietų pirkimo metu.
Wizzair REGISTRUOTAS bagažas

✔ Wizzair registruotas bagažas neturi būti didesnis nei nei 149x119x171 cm. Galima pasirinkti, kokio svorio registruotą bagažą gabensite – arba 20 kg, arba 32 kg (taikomas skirtingas mokestis, kuris priklauso nuo sezono).

Jei keleivis įsigijo 20 kg registruoto bagažo vienetą, bet jo bagažas viršija svorio apribojimus, oro uoste teks sumokėti 10 EUR priemoką už kiekvieną papildomą kilogramą ar vienetą.

Keleivis turi galimybę įsigijęs 20 kg registruoto bagažo vienetą, iki skrydžio likus ne mažiau nei 3 val. už papildomą mokestį pasikeisti jį į 32 kg bagažą. Iš 32 kg į 20 kg bagažą pasikeisti nėra galimybės. Vaikų vežimėliai registruojami su kitu bagažu ir skraidinami nemokamai.

Vienas asmuo gali gabenti iki 6 registruoto Wizzair bagažo vienetų, kurių kiekvienas neviršytų 32 kilogramų.

Mažesni mokesčiai taikomi paslaugą užsakant bilietų pirkimo metu.

Nuo 2017 m. spalio 29 d. Wizzair rankinio  bagažo ir registruoto bagažo pasikeitimus rasite čia> Naujos taisyklės. 

❕ Ką galima gabenti rankiniame ir registruotame bagaže? >

Informacija atnaujinta: 2018 02 20 d.

4 873 thoughts on “Informacija ir bagažas

 1. Atsakyti Juozas Rgs 25, 2018 12:40

  Sveiki! Wizzair svetainėje rekomenduojama iš rankinio bagažo, kurio negalima neštis į saloną, atiduodant jį išimti vertingus asmeninius daiktus (vaistus, kompiuterį, fotoaparatą, dokumentus) ir neštis juos į saloną, tik bendra jų apimtis negali viršyti 40x30x18 cm. Ar tai nebus laikoma papildomu bagažu?
  Ačiū už atsakymą!

  • Atsakyti Ieva Rgs 28, 2018 16:50

   Sveiki,

   Jeigu jūs neturėsite išsipirkęs priority paslaugos į orlaivio saloną Jūs lipsite iš viso be jokio bagažo ir 40x30x18cm. jums nepriklausys. Galėsite turėti tik 55x40x23cm iki 10kg. kurį taip pat atiduosite į bagažo skyrių. Jeigu keliausite su Priority tada į saloną galėsite neštis abu rankinio bagažo krepšius.

 2. Atsakyti Inga Rgs 24, 2018 09:01

  ar teisingai suprantu: jeigu neturiu Wizzair priority paslaugos ir skrendu su rankiniu bagažu (50x40x23), jį turėsiu atiduoti prie registracijos punkto, o į saloną negalėsiu įsinešti net telefono, piniginės ir dokumentų?

  • Atsakyti Monika U. Rgs 24, 2018 17:37

   Sveiki,

   Neturint pirmenybinio įlaipinimo kompanija negarantuoja jog galėsite įsinešti rankinį bagažą į lėktuvo saloną.
   Asmeninius daiktus: telefoną, dokumentus, piniginę, kompiuterį, vaistus ar žurnalą galėsite įsinešti su savimi į saloną.

 3. Atsakyti Tania Rgs 23, 2018 13:25

  Sveiki,ar galima rankiniame bagaze vezti sviesta jei jis yra spec saldanciame box’e? Aciu

 4. Atsakyti Julija Rgs 23, 2018 08:44

  O kaip dėl elektronikos? Ar skaičiuojamas svoris kartu? Kiek galima vežtis? Kalbant apie pc

  • Atsakyti Monika U. Rgs 24, 2018 17:40

   Sveiki,

   Elektronika yra skaičiuojama kartu su bagažu. Dėl elektronikos kiekių gabenimosi kreipkitės į Lietuvos muitinę.

 5. Atsakyti Jo Rgs 18, 2018 17:01

  Skrisiu į Islandiją su Wizz air. Noriu skristi tik su kuprine, ne lagaminu, tačiaus jos matmenys šiek tiek didesni nei alia nemokamo mažo krepšio kuris leidžiamas perkant basic, ne priority, ar galiu būti rami, ar yra tikimybė, kad mano kurpine bus paimta? Matmenys viršija tik kelis cm

 6. Atsakyti Eimantė Rgs 18, 2018 12:35

  Sveiki, idomu kaip su kompiuteriu skraidinamu? dėti į lagaminą gaila, o prie savęs į rankinį bagažą bus jau per didelis.

  • Atsakyti Ieva Rgs 20, 2018 14:52

   Sveiki,

   Jeigu tai nešiojamas kompiuteris ir skrendate su pigių skydžių aviakompanijomis įsigykite priority paslaugą ir galėsite jį įsinešti į lėktuvo saloną, tačiau jis turi atitikti išmatavimus nustatytus aviakompanijos. Ryanair maža rankinė 35x20x20cm, Wizzair maža rankinė 40x30x18cm.

 7. Atsakyti Vis. Rgs 17, 2018 10:53

  Sveiki, skrendu su wizzair , turiu leistina 10kg bagaža, ar galiu tureti su savimi rankine kuprine ir maisiuka jeigu jie visi kartu nevirsyja leistino 10kg svorio ?

  • Atsakyti Monika U. Rgs 17, 2018 18:29

   Sveiki,

   Jeigu neturite pirmenybinio įlaipinimo, tuomet galite turėti tik 1 rankinį bagažą. Maža rankinė ar kuprinė jau yra laikoma atskiru rankiniu bagažu.

   • Atsakyti Dainius Rgs 17, 2018 20:08

    Sveiki,
    Ar galima rankiniame bagaže turėti kompaktišką, išrinktą, dulkiu siurbli?
    Telpa į kuprinę, kuri yra priimama nuolat kaip rankinis bagažas. Skrendu su Wizzair iš Londono į Vilnių.
    Ačiū.

 8. Atsakyti Deividas Rgs 14, 2018 07:10

  Sveiki norėjau paklausti skrysiu į Belgija su wizz air, kiek galima vežtis tabako gaminių (cigarečių) kaip su vaistais taipogi ar receptiniams reikia ar nereikia receptų, ir taipogi ar butynai lagaminas skrydžiui, nes pas mane yra darbo tašė ji neviršija matmenų leistinų bet ar leidžiama taip. Ačiū 🙂

  • Atsakyti Monika U. Rgs 14, 2018 13:05

   Sveiki,

   Galima vežtis nedaugiau:
   – 800 cigarečių (4 blokai)*;
   – 400 cigarilių;
   – 200 cigarų;
   – 1 kg tabako.

   Receptiniams vaistas reikia turėti receptą.
   Nesvarbu ar turėsite lagaminą ar rankinę, svarbu,kad neviršytų išmatavimų.

 9. Atsakyti Aurelija Rgs 13, 2018 08:45

  Sveiki, ar keliaujant i Turkija su kidikiu galima rankiniame bagaze tureti termosa (jis metalinis)apie 1 litro talpos su karstu vandeniu kudikio misinukui gaminti? Jei ne kokiu budu lektuve pasigaminti misinuka jei jie reikalingi du po 200ml?
  Dekoju.

 10. Atsakyti Edita Rgs 12, 2018 12:08

  Sveiki,
  skrendame su WizzAir avialinijomis ir nelabai suprantame jų taisyklių dėl vaikų virš 2 metų auto kėdučių. Vaikams 4 metai ir norime vežtis savo automobilines kėdutes. Ar auto kėdutėms reikia užsakyti atskirai bagažą registruojamą ir už tai sumokėti kaip už bagažą, bei priduoti į bagažo skyrių, ar vienam vaikui galima 1 auto kėdutę vežti nemokamai ir ji priduodama į bagažą?
  Labai ačiū už atsakymą 🙂

  • Atsakyti Monika U. Rgs 13, 2018 16:32

   Sveiki,

   Vaikams automobilinė kėdute arba vežimėlis gabenamas nemokamai. Jį reikės priduoti į bagažo skyrių, atskirai registruoto bagažo kėdutei nereikia užsisakyti.

 11. Atsakyti Agnietė Rgs 11, 2018 11:02

  Skrendam su wizzair, kūdikiui pirkom atskirą vietą. Kaip man sužinoti ar mūsų automobilio kėdutė bus tinkama naudoti kūdikiui lėktuvo salone? Ir jei kūdikis turi savo vietą, tai galim turėti ir kūdikio rankinę ir mama savo. Na mama neštų 2 vnt rankinių.?

 12. Atsakyti Oksana Rgs 9, 2018 20:17

  Skrendu penktadieni i norvegija ar galiu veztis rankiniame bagaže tiesintuva ir el cigarete IQOS

 13. Atsakyti Akvile Rgs 6, 2018 14:16

  Sveiki, skrendu pirma kart is karmelavos ar galima pasiimti i rankini bagaza vaistu nuo skausmo ir vaistu nuo skrandzio ar nereikia tureti receptu ar kazko papildomai?

  • Atsakyti Ieva Rgs 6, 2018 16:03

   Sveiki,

   Jeigu tai ne recepriniai vaistai, tai receptas ar gydytojo pažymą nėra reikalinga. Galite gabenti rankiniame bagaže, svarbu, kad vaistai būtų orginaliose pakuotėse.

 14. Atsakyti Jolanta Rgs 6, 2018 12:55

  Spali skrendu i Londona ,nusipirkau bilietus be registruoto bagazo,o jei dabar noreciau vieno registruoto bagazo ar butu galima isigyti ir kiek tai kainuotu?

  • Atsakyti Ieva Rgs 6, 2018 16:00

   Sveiki,

   Taip galimybė yra. Jums tereikia prisijungti prie savo paskyros arba kreiptis į bilietų pardavėją kuris pagelbėtų įsigyti papildomas paslaugas. Kaina dažniausiai svyruoja nuo 25-70eur. už 1 vnt bagažo į vieną pusę.

 15. Atsakyti Aiste Rgs 5, 2018 16:27

  Laba diena, skrendu su kūdikiu 11 mėn ir tik su rankiniu bagažu (nepirmenybiniu), norejau pasiteirauti, ar galima vežtis vaikiškas žirklutes nagams karpyti (užapvalintais galais). Jei tokių negalima, tai tada gal galima pasiimti žirklutes kaip replytes (ar gnybtuvus) nežinau kaip pavadinti….

 16. Atsakyti Saulė Rgs 4, 2018 16:46

  Sveiki, skrisiu su Ryanair. Ar galima įsidėti nešiojamąjį kompiuterį į moterišką rankinę ? Ji būtų kaip antras rankinis bagažas, kurį nesčiausi į saloną.

 17. Atsakyti Rgs 3, 2018 22:42

  Skrendu wizzair ar būtinai reikia spausdinti bilietą ar užtenka kad turiu telefone?

 18. Atsakyti giedrius Rgs 3, 2018 12:01

  sveiki. ar galima i WizzAIR Paimti didesni bagaza nei 55x40x23 ismatavimu?aciu

  • Atsakyti Ieva Rgs 6, 2018 15:12

   Sveiki,

   Taip, galite užsisakyti registruotą bagažą, kurio išmatavimai 149x119x171cm. 20kg arba 32kg.

 19. Atsakyti Inga Rgp 31, 2018 20:33

  Sveik. Norejau pasiteirauti ar galima registruotame rankineme bagaze vestis vibratoriu ir arba zaidimu suaugusiems?

 20. Atsakyti Valius Rgp 31, 2018 10:23

  Labas. Ar galima skrendant drabuzius detis i vakuminius maisus?

 21. Atsakyti Natalija Rgp 31, 2018 08:39

  Sveiki, skrendu su Wizzair i Norvegija, tik su rankiniu bagazu. ar galima su savimi i salona pasiimti bandeliu su kremu (eklerai), ar praeinant muitines kontrole reikes ismest?

  aciu.

  • Atsakyti Monika U. Rgp 31, 2018 16:35

   Sveiki,

   Rekomenduojame nesivešti, nes didesnė tikimybė, kad atims. Eklerų galite įsigyti ir praėję patikrą kepyklėlėje.

 22. Atsakyti Gytis Rgp 29, 2018 23:14

  Sveiki. Skrisime su wizzair. Turesime tik rankini bagaza. Plius galima pasiimti kuprinele nemokamai? Nesvarbu ar ja su savim i salona leis nestis ar bagazo skyriuje, Wizzair priority neturime .

  • Atsakyti Monika U. Rgp 30, 2018 17:34

   Sveiki,

   Skrendant su wizzair ir neturint priority Jums priklausys tik po vieną rankinį bagažą iki 10kg asmeniui, kuris negarantuojama jog nebus paimtas į bagažo skyrių.

 23. Atsakyti Elvinas Rgp 29, 2018 20:28

  Sveiki ar galiu medaus 0.5 sloikely skraidintis rankineme bagaze ar kokiam kitam inde taroi?

  • Atsakyti Monika U. Rgp 30, 2018 17:35

   Sveiki,

   Negalima, medus yra skystis ir gali būti rankiniame bagaže nedidesnėje nei 100ml talpoje.

 24. Atsakyti Rasa Čiutienė Rgp 28, 2018 05:56

  Skrendu 2018-08-29 iš Dortmundo į Rygą. Susidėjau daiktus taip. kad vienas lagaminas sveria 20 kg, o kitas 30 kg. Noriu internetu taip ir užsisakyti tokį registruotą bagažą, bet sistema neleidžia – duoda tik užsisakyti vienodo sunkumo vienetus. Negi tai neįmanoma (kažkaip lyg ir nelogiška – juk mokėčiau, kaip nurodyta – iki 2220 ir iki 32 kg)? Kaip tai padaryti? Ačiū.

 25. Atsakyti Genute Rgp 22, 2018 08:52

  Sveiki, skrendame su Ryainair, i Tenerife, per Briuseli. Ar galima rankiniame bagaze tureti kavos/arbatos serviza (puodukai, lekstutes), leksciu, kitokiu duztanciu indu?

 26. Atsakyti Tautvydas Rgp 21, 2018 19:00

  Sveiki. skrendu su Wizzair (be priority) noriu pasiteirauti ar y lektuvo salona galiu kartu su savimi pasiimti kuprine?

 27. Atsakyti Emilija Rgp 21, 2018 00:54

  Sveiki, ar galima su savim i lektuva pasiimti nesiojama kompiuteri?

 28. Atsakyti Jurate Rgp 20, 2018 20:30

  Sveiki ar galima i lektuva prie rankinio bagazo pasiimti dekla su kostiumu.Ar deklas su kostiumu bus kaip rankinis bagazas nes jo matmenys neatitinka nurodytu kuriuos galima pasiimti i lektuvo vidu. Aciu

  • Atsakyti Monika U. Rgp 23, 2018 18:15

   Sveiki,

   Jeigu dėklas viršija rankinio bagažo išmatimus jo į saloną įsinešti negalėsite. Ji reikės priduoti į bagažo skyrių.

 29. Atsakyti Julija Rgp 20, 2018 17:13

  ar galima nestis i lėktuvą naminius sumuštinius?

 30. Atsakyti Karolis Rgp 19, 2018 12:35

  Sveiki,

  Kiek tiksliai skrendant iš LT į Turkiją galima vežtis cigarečių?

  • Atsakyti Monika U. Rgp 20, 2018 19:07

   Sveiki,

   200 vnt. cigarečių, 5 vnt. cigarilių (iki 3 g), 10 cigarų, 200 g tabako ir 200 vnt. popieriukų cigaretėms arba 200 g kramtomo tabako, arba 200 g pypkinio tabako, arba 50 g uostomo tabako

 31. Atsakyti Question Rgp 17, 2018 13:27

  Sveiki,

  Ar tiesa, kad krepšys, kuriame vežamas kompiuteris, neskaitomas prie bendro bagažo? Ar yra kokių išlygų?

  • Atsakyti Monika U. Rgp 18, 2018 16:06

   Sveiki,

   Skrendant su Ryanair arba Wizair kompanija kompiuterio krepšys yra laikomas atskiru rankiniu bagažu.

 32. Atsakyti Lina Rgp 17, 2018 08:53

  Laba diena, ar galima Wizzair rankiniam lagamine vežtis šaltieną plastikiniame inde? Aciu

  • Atsakyti Monika U. Rgp 24, 2018 16:53

   Sveiki,

   Šaltiena yra laikoma skysčiu, todėl jos galite vežtis nedaugiau 100ml indeliuose iki 10vnt.

 33. Atsakyti Albinas Rgp 14, 2018 21:47

  Sveiki. Norvegijoje įsigijau pakuotę suvenyrinio alkoholio 10×50ml. Ar mane praleis jei bus skaidriame maiše ir kur jį įsigyti? Skrendu Wizzair, tik rankinis bagažas. Ačiū.

 34. Atsakyti Laura Rgp 13, 2018 16:26

  Ar galiu su kudikiu tureti ir lopsi ir auto kedute?

  • Atsakyti Monika U. Rgp 14, 2018 12:16

   Sveiki,

   Galite turėti vieną iš šių daiktų, tačiau jie turi būti atiduoti į bagažo skyrių (nemokamai).

 35. Atsakyti Danute Rgp 13, 2018 14:29

  Laba diena, ar galime veztis rankiniame bagaze elektrinį ziebtuvėli

 36. Atsakyti Laura Rgp 12, 2018 21:24

  Ar skrendant su kudikiu galima tureti vezima (lopsi) ir auto kedute?

  • Atsakyti Monika U. Rgp 14, 2018 12:15

   Sveiki,

   Galite turėti vieną iš šių daiktų, tačiau jie turi būti atiduoti į bagažo skyrių (nemokamai).

 37. Atsakyti Laura Rgp 12, 2018 21:21

  Sveiki, skrisim su 3 men kudikiu, ar galima jam paimti ir vezima (lopsi) ir auto kedute? Ar turim pasirinkt tik viena vienera?

  • Atsakyti Monika U. Rgp 14, 2018 12:16

   Sveiki,

   Galite turėti vieną iš šių daiktų, tačiau jie turi būti atiduoti į bagažo skyrių (nemokamai).

 38. Atsakyti Ingrida. I Rgp 11, 2018 14:22

  Sveiki, skrendu su Wizzair, vaikui 2 metukai, ar yra koks reikalavimas, del sulankstomo vezymelio svorio, ir kur ji tureciau palikti ilipant i lektuva? Aciu.

 39. Atsakyti Ieva Rgp 7, 2018 12:27

  Laba diena keliauju su kudikiu ryainar avis linijomis ar galiu isideti i bagaza keleta pakuociu kudikio misinelio miltiais?pakuote yra 800g

 40. Atsakyti Laima Rgp 7, 2018 11:42

  Sveiki,

  Skrendu su Raynair į Norvegiją. Turime tik rankinį bagažą. Skrenda du suaugę ir 2 vaikai (4 ir 8m.) Norėčiau pasiimti automobilio kėdutę ( ne į saloną) ar ši paslauga mokama ir jei taip, kaip pigiausiai tai padaryti?

  • Atsakyti Ieva Rgp 8, 2018 15:23

   Sveiki,

   Vaikams, kurių amžius yra virš 2 metukų automobilinė kėdutė nemokamai nebepriklauso. Jums reikėtų registruoti kėdutę kaip bagažą. Dėl papildomų paslaugų Jums reikėtų kreiptis į savo bilietų pardavėją.

 41. Atsakyti Renata Rgp 7, 2018 11:35

  Sveiki,

  jei skrendu su wizzair be jokio rankinio bagažo, o tik su maža moteriška kuprinyte, tai galėsiu jį nešti į lėktuvo saloną? Ar neužsisakius priority net kuprinytės negaliu turėti?

  • Atsakyti Monika U. Rgp 7, 2018 16:19

   Sveiki,

   Kompanija negarantuoja, kad galėsite ją įsinešti į lėktuvo saloną. Tai priklauso nuo laisvų rankinio bagažo vietų lėktuve.

 42. Atsakyti JD Rgp 7, 2018 10:36

  Sveiki skrisim su vaiku iki 2m su wizz air ,žinau ,kad automatiskai priklauso priority ,bet ar vaikui priklauso koks nedidelis bagazas neskaitant vezimelio aciu

  • Atsakyti Ieva Rgp 8, 2018 15:17

   Sveiki,

   Galima gabenti jaunesniems nei 2 metų vaikams skirtų daiktų: maisto, sulankstomą arba mažą vaiko vežimėlį, automobilinę kėdutę. Bei automatiškai Priority paslauga Jums nepriklauso, Jūs turite paslaugą užsisakyti.

 43. Atsakyti Kamile Rgp 7, 2018 03:35

  Sveiki. Skrendu iš Vilniaus i Londona su wizzair. Pas mane registruotas bagažas, galima vežtis su savim kaljana ir kaljano tabaka?

 44. Atsakyti Danutė Rgp 5, 2018 19:30

  Sveiki.Ar galima su rankiniu bagažu vežti Viasat modemą?

 45. Atsakyti E Rgp 3, 2018 00:17

  Sveiki mano vaikui 3metai ar galima vestis sulankstoma vezimeli.nemokamai?

 46. Atsakyti Lina Rgp 2, 2018 15:15

  Sveiki, skrendu su wiizair. Ar galima kaip dovaną vežti supakuotą auksinę grandinėlę ?

 47. Atsakyti Egidijus Rgp 2, 2018 11:15

  Sveiki,

  Kiek blokų IQOS cigarečių galima pasiimti skrendant su Ryanair į Anglija? Pagal tabako kiekį sako galima vežtis iki 16 blokų nes šios cigaretės yra kitokios nei įprastos

 48. Atsakyti Sigute Rgp 2, 2018 10:16

  Sveiki. Skrydis is uk i lt.
  Ar galima gabentis rankiniame bagaze tuscius zippo ziebtuvelius?

 49. Atsakyti Ruta Rgp 1, 2018 18:49

  Laba diena,
  skrenu su wizzair ir turiu tik rankini bagaza. Turesiu receptiniu vaistu. Vaistams israsytas el. receptas. Ar tokio pakanka? Ar is gydytojo reikia paprasyti popierinio recepto?

 50. Atsakyti Laura Rgp 1, 2018 15:36

  Laba diena. Skrisiu į Londoną su Wizzair, o grįšiu su Ryanair. Turiu lagaminą, kuris atitinka wizzair rankinio bagažo dydį 55x40x23 cm. Ar Raynair šio lagamino dydis, kaip rankinio bagažo, jau būtų neleistinas? (Leistnas šiuo metu 55x40x20 cm)

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!