Ryanair ir Wizz Air taiko naują rankinio bagažo politiką 2

Nuo lapkričio 1 d. pigių skrydžių bendrovės Ryanair ir Wizz Air pradėjo taikyti naują rankinio bagažo politiką. Įsigaliojo naujos rankinio bagažo taisyklės. Iki minėtosios datos skrendant su Ryanair ir Wizz Air buvo galima turėti 10 kg lagaminą nemokamai. Lagaminas buvo pažymimas prie įlaipinimo vartų, o po to paimamas į bagažo skyrių. Pažymėtina, jog papildomas mokestis nebuvo taikomas.

Ryanair nuo lapkričio 1 d. į orlaivio saloną nemokamai leidžia įsinešti vieną nedidelį bagažo vienetą be papildomo mokesčio. Rankinio bagažo matmenys tokie: 40x20x25 cm. Šis bagažo vienetas turi tilpti po kėde priešais. Didesnis bagažo vienetas keleiviams yra leidžiamas įsinešti įsigijus pirmumo paslaugą.

Wizz Air nuo lapkričio 1 d. į orlaivio saloną nemokamai leidžia įsinešti nedidelį bagažo vienetą be papildomo mokesčio. Rankinio bagažo matmenys tokie: 40x30x20 cm. Taip pat galima įsinešti didesnį bagažo vienetą keleiviams, kurie įsigyja pirmumo paslaugą. 10 kg arba didesnį bagažą reikalinga atiduoti keleivių registracijos metu.

Išskirtina tai, jog keleiviai, kurie Ryanair skrydį užsisakė iki rugpjūčio 31 d., o ruošiasi keliauti tik po lapkričio 1 d., su savimi gali pasiimti 10 kg bagažą, kurį turėtų atiduoti registracijos metu.

Keleiviai, kurie Wizz Air skrydį užsakė iki spalio 10 d, taip pat turi galimybę su savimi pasiimti 10 kg bagažą. Šį bagažą turėtų atiduoti į bagažo registracijos punktą.

SKRYDŽIO BILIETAI Į STOKHOLMĄ >>  

2 thoughts on “Ryanair ir Wizz Air taiko naują rankinio bagažo politiką

  1. Atsakyti Simona Lap 11, 2018 13:50

    Sveiki, norėčiau įsitikinti, ar gerai supratau – pavyzdžiui, jei bilietai pirkti rugpjūčio, rugsėjo mėn., t. y. iki š. m. spalio 10 d.., tai į juos įtrauktas toks bagažas: 1) 40×30×20 rankinis bagažas, kurį nešuosi į orlaivio saloną, ir 2) 10 kg registruotas bagažas, neviršijantis 149×119×171 cm matmenų, be jokių papildomų mokesčių?

    • Atsakyti Kilti.lt Lap 12, 2018 16:09

      Ne visiems keleiviams vienodai priskyrė 10 kg registruotą bagažą. Aš Jums rekomenduočiau kreiptis į savo bilieto pardavėją ir tiksliai išsiaiškinti koks bagažas Jums priklauso.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!