Su AirBaltic vykdomi skrydžiai į Abu Dabį

Airbaltic – populiari oro linijų bendrovė Baltijos šalyse, kurios tinklas apima Europą, Skandinaviją, Artimuosius Rytus, Rusiją. Iš Lietuvos sostinės Vilniaus su Air Baltic galima pasiekti Taliną, Paryžių, Miuncheną, Berlyną bei Amsterdamą. Pažymėtina, jog per Rygos oro uostą galimas susisiekimas su kitomis kryptimis. Susisiekimas per Rygos oro uostą labai patogus. Išskirtina, jog AirBaltic yra punktualiausia oro linijų kampanija. 

Puiki naujiena! Nuo spalio 28 d. pradėti sezoniniai skrydžiai iš Rygos į Abu Dabį. Šiuo klausimu  AirBaltic bendradarbiavo  su „Etihad Airways“ – Jungtinių Arabų Emyratų oro linijomis. Maršrutas labai patogus keliaujantiems iš iš Baltijos šalių į Abu Dabį  – Jungtinių Arabų Emyratų sostinę. Iš Rygos į Abu Dabį keleiviai bus skraidinami lėktuvais „Airbus A220-300“. Skrydžiai bus vykdomi keturis  kartus per savaitę. Skrydis užtruks apie 6 val 15 min.

Abu Dabis –  Jungtinių Arabų Emyratų sostinė. Kitus emyratus Abu Dabis lenkia savo plotu. Daugeliui šis miestas asocijuojasi su prabanga. Sostinėje galima pamatyti modernų grožį, apsilankyti įdomiuose muziejuose, mėgautis ekstremaliomis vandens pramogomis, ilsėtis puikiuose viešbučiuose. Viešbučiai Abu Dabyje yra aukščiausios klasės ir atitinka net labiausiai išlepintų klientų pageidavimus. Dauguma viešbučių įsikūrę ant jūros kranto. Nors mieste ir nemažai kultūrinių objektų, kuriuos verta pamatyti, bet dauguma nori pasimėgauti prabanga. Kadangi Abu Dabyje yra išvystytas turizmas, turėsite ne tik didelį maitinimo įstaigų pasirinkimą, bet ir ganėtinai didelę maisto įvairovę. Mieste rekomenduotina paragauti jūros gėrybių, kurias ruošia garsiausi virtuvės pasaulio šefai. Abu Dabyje gausu mečečių. Turėtumėte aplankyti bent keletą iš jų. Sheikh Zayed mečetė – tai miesto simbolis. Ši mečetė išties įspūdinga bei išskirtinė, kuri tikrai padarys Jums įspūdį. Kita verta dėmesio vieta – Yas Island. Tai sala, kurios vienoje pusėje įsikūręs karinis jūrų laivynas. Taigi, galėsite apžiūrėti karinę techniką. Taip pat šioje saloje yra golfo aikštynas. Dar vienas dėmesio vertas objektas – Liwa oazė – tai vieta, kurioje galėsite pamatyti pačius didingiausius pastatus, mėgautis įvairiomis pramogomis. Šioje vietoje rekomenduojama sutikti ir išlydėti saulę. Abu Dabyje gausu pramogų, todėl nuobodu šiame mieste tikrai nebus! Pateiksiu keletą pavyzdžių: Pramoginės ekskursijos – tai įvairios kelionės, kuriose jojame ant kupranugarių. Pasivažinėjimai dviračiais mieste taip pat populiarūs. Abu Dabyje yra specialūs dviračių takai per dykumas, miškus bei kitas dėmesio vertas vietas. Minėtasis golfo žaidimas yra labai populiarus Abu Dabyje. Taip pat galėtumėte išbandyti žvejybą, kuri yra šiek tiek kitokia nei pas mus. Ypatingos prabangos Abu Dabis turi nemažai ką pasiūlyti. Būtinai apsilankykite! 

Skrydžio bilietai į Abu Dabį >>

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!