Portugalija – rojus ant Europos krašto

Nors Portugalija nuo Lietuvos yra labiausiai nutolusi Europos mastu, tačiau dauguma poilsiautojų čia tiesiog veržte veržiasi. Portugalija yra Pirėnų pusiasalio vakarinėje dalyje ir ribojasi su Ispanija. Šiame krašte yra ir vakariausias Europos taškas – Uolos kyšulys. Portugalijos krantus skalauja Atlanto vandenynas.

Negana to, jog Portugalija gali didžiuotis Cristiano Ronaldo ir aistra futbolui, ši šalis taip pat gali pasiūlyti ir kitokių pramogų. Neverta aplenkti portugalų virtuvės – gurmaniškos, kurioje gausu jūrų gėrybių. Verta paragauti Atlanto vandenyje pagautas sūdytas menkes! Nederėtų pamiršti ir apie svaiginantį vyną. Juk čia gausu vynuogynų! Galima mėgautis kurortinėmis vietomis, nuostabiais paplūdimiais bei kerinčia šalies architektūra. Pikantiškai lėtas gyvenimo būdas, festivalių gausa, paprastumas ir nuoširdumas – kertiniai Portugalijos akmenys. Portugalija – universalus kraštas, dėl puikaus klimato atostogauti galima beveik bet kuriuo metų laiku.

Ką aplankyti Portugalijoje ir dėl ko ji tokia viliojanti?

Lisabona – Portugalijos sostinė Lisabona galima vadinti atgimusia. Tai itin žavingas miestas su modernia kultūra. Miestas, išsidėstęs visai ant Atlanto vandenyno kranto, žavi savo lengvumu ir išlaikytu gyvenimo būdu. Lisabona puikuojasi savo nuostabiu senamiesčiu, siauromis jaukiomis gatvelėmis, mažais nudažytais namais, išsidėsčiusiais ant kalvų, kurie ypač įspūdingai atrodo žvelgiant iš tolumos, ramiu ir atsipalaidavusiu gyvenimo būdu.

Portugalija. Lisabona

 Portasantrasis pagal dydį Portugalijos miestas. Jis įsikūręs šalia Doro upės. Miestas vis dar dvelkia senove bei tradiciniu gyvenimo būdu. Prtas labiau žavi kasdieniniu gyvenimu nei turistams siūlomomis atrakcijomis. Ne veltui Porto miestas nominuotas kaip vienas seniausių Europos miestų ir 1996 metais įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Čia lankomiausi objektai: įspūdingas dviaukštis Dom Luiso tiltas, Klerigos bokštas, Biržos rūmai, šiuolaikinis meno muziejus-parkas Fundacao de Serralves ir kt. Verta sudalyvauti ekskursijoje plaukiant upe, kurios metu geriausiai matomas paupio rajonas Ribeira!

Madeira – Portugalijai priklausantis salynas Atlanto vandenyne. Jei girdėjote apie Madeiros vyną, vadinasi girdėjote ir apie šią nuostabią atostogų kryptį. Taip pat sala garsėja įvairiomis šventėmis su įspūdingais fejerverkais. Madeira vilioja stulbinančiais kraštovaizdžiais bei švelniu klimatu. Salyno sostinė – Funčalis – svarbiausias ir kosmopolitiškiausias Madeiros miestas. Kiti svarbūs miestai – Porto Santas, Ribeira Brava, Mašiku, Kamara de Lobosas, Santa Krusas, Kaniso. Madeira – puikus pasirinkimas atostogoms ištisus metus.

Portugalija. Maderia

Algarvė – tokios ryškios spalvos, visur jūra ir uolos… Smaragdinės spalvos vanduo, balti paplūdimiai, ryškiai žalia augmenija… Taip, viskas šiame rojuje! Tai regionas pietų Portugalijoje. Kasmet čia apsilanko apie 5 mln turistų. Vadinasi, yra, ką pamatyti! Galima sakyti, jog kai kada primena Ispanijos ar Turkijos turistines pakrantes. Algarvė poilsiautojams gali pasiūlyti viską: istorinius miestelius, poilsį puikiuose paplūdimiuose, didelį viešbučių pasirinkimą, naktines pramogas (barus, diskotekas, kazino), golfo aikštynus (kartais ši Portugalijos sritis vadinama didžiausiu golfo aikštynu Europoje), iškylas į kalnus, puikų maisto asortimentą.

Portugalija. Algarvė

Tiesioginių skrydžių į Portugaliją su pigiomis skrydžių bendrovėmis nėra, tačiau galima keliauti su persėdimu arba užsisakius kelionės paketą! Jei domina, rašykite el. paštu info@kilti.lt.
Pavyzdžiui, tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Londono vykdomi į Portugalijos miestus: Farą, Portą, Lisaboną, Ponta Delgada!
O tiesioginiai Wizzair skrydžiai į Portą ir Lisaboną vykdomi iš Varšuvos!

Filmukas, pristatantis Portugaliją > https://www.youtube.com/watch?v=13JzhYcS0mw

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!