Nemokamos pramogos Madride

Keliaujat į Ispaniją? Aplankykite Madridą- Ispanijos sostinę bei vieną didžiausių miestų. Mieste galėsite aplankyti daugelį vietų. Daug kas teigia, jog jų net per daug! Užsukite į geriausius naktinius klubus Europoje, pasivaikščiokite po nepakartojamus parkus bei muziejus.

Mylimiausias ir populiariausias parkas Madride yra Buen Retiro parkas. Tai puiki vieta pasimėgauti puikiomis vasaros dienomis, kurių čia tikrai netrūksta. Parke rasite daug gražių skulptūrų ir paminklų, taip pat ežerą, kuriame galima pasiplaukioti valtele. Vasaros metu parke kartais vyksta ir nemokami koncertai.

Nemokami įėjimai į muziejus. Madridas didžiuojasi meno ir kultūros gausa mieste. Tam tikromis dienomis ir valandomis nemokamai galite aplankyti kai kuriuos Madrido muziejus. Vienas iš jų – Reina Sofia. Jį nemokamai lankyti galite nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 19-21 val. Šeštadieniais nuo 14:30-21:00 val. arba sekmadieniais nuo 10:00-14:30 val.  Taip pat nemokamai galite apsilankyti Prado muziejuje – nuo trečiadienio iki sekmadienio, nuo 18-20 val. arba sekmadieniais nuo 17-20 val.

Viena didžiausių aikščių Madride – Plaza Mayor. Seniau čia buvo rengiamos viešos egzekucijos, karališkos ceremonijos, bulių kautynės, inkvizicijos ir daug kitų renginių. O šiandien aikštė apsupta trijų aukštų pastatų, kavinėmis, restoranais. Aikštėje rengiamos šventės Madrido miesto globėjui šventajam San Isidro. Aikštė yra labai populiari ir gausiai lankoma turistų.

Pasigrožėkite įspūdinga architektūra centrinėje Gran Via gatvėje. Pasivaikščiojimas Gran Via gatve tiek dieną, tiek naktį yra labai smagus.  Gran Via gatvė visada šurmuliuojanti, joje įsikūrę šimtai parduotuvių, kavinių ir restoranų. Taip pat, kas daro šią gatvę unikalia, tai joje esantys istoriniai teatrai ir kino teatrai. Gran Via yra Madrido nuosavas Brodvėjus ir jos Niujorko įkvėpta architektūra verta apvaikščioti pėsčiomis.

Atraskite Madrido Debod Egipto šventyklą. Ši unikali vieta buvo atrasta ant kalvos, esančios Oeste parke. Ši vieta tarsi prestižinė dovana Ispanijai buvo padovanota už pagalbą apsaugojant šventyklas palei Nilą. Šią vietą nemokamai galite patyrinėti darbo valandomis. Be to, zona aplink šventyklą yra labai pamėgta vietinių Madrido gyventojų. Čia jie praleidžia laisvalaikį stovyklaudami, žiūrėdami saulėlydžius ar tiesiog atsipalaiduodami po dienos darbų.

El Rastro turgus. Jis vyksta sekmadieniais. Tai didžiausias atviras turgus Madride ir vienas didžiausių Ispanijoje su tūkstančiais prekystalių. Čia žmonės ateina pasimatuoti drabužių, pavartyti senų knygų, pamatyti ir įsigyti antikvarinių juvelyrinių dirbinių. Turgaus dydis ir vietinis ritmas vilioja jame apsilankyti, net jei ir neketinate nieko pirkti.

Jeigu nesate alkani, tai tikrai tokiais patapsite apsilankę Madrido populiariausioje užkandžių, vaisių ir kitų gėrybių prekybvietėje – Mercado de San Miguel. Šią vietą rasite miesto centre, įspūdingame istoriniame pastate šalia Plaza Mayor aikštės. Visi jūsų pojūčiai bus pažadinti su nerealiais vaizdais ir kvapais.

Prisisotinę įvairiais užkandžiais ir skanėstais, pasiruoškite patogią avalynę ir keliaukite pasigrožėti Madrido paupiu. Upių krantinės yra patogiai sutvarkytos, todėl puikus pasivaikščiojimas, nepriekaištingi kraštovaizdžiai, parkai, kūrybinės žaidimų aikštelės, kvapą gniaužiantis pėsčiųjų tiltas – garantuos puikų romantišką laiką.

Gatvės festivaliai yra neatsiejama Madrido dalis. Vienas labiausiai  pašėlusių vakarėlių – Vasario karnavalas – šešias dienas vykstantis muzikos, šokių ir teatro festivalis. Madrido karnavalas https://www.youtube.com/watch?v=5icU9YqVdAQ

Pasiimkite rankinį bagažą į parankę, susikraukite į jį svarbiausius ir reikalingiausius daiktus kelionėje ir keliaukite susipažinti su Madridu!

Nemokamos pramogos Madride. Gran Via
Nemokamos pramogos Madride. Buen Retiro parkas

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!