Kur sutikti Naujus 2020 metus? 12 magiškiausių miestų

12 miestų, kuriuose sutikti Naujieji metai taps vienais įsimintiniausių

Ar jaučiate, kad Naujieji metai jau visai nebetoli? Šiai magiškai nakčiai daugelis pradeda ruoštis iš anksto tam, kad gautų puikias vietas už geriausią kainą. Kita vertus, spontaniškos idėjos paskutinę minutę neabejotinai turi savo žavesio. Švęsti su draugais, šeimos nariais bei artimaisiais galima namuose, sodyboje, restorane, bet gal tai puikus metas aplankyti kitą šalį? Apsvarstykite galimybę Naujuosius metus sutikti svetur. Nežinote, kur? Mes sudarėme 12 magiškiausių miestų sąrašą, kuriame vertėtų sutikti Naujuosius 2020 metus.

Briuselis

Nepamirškite pasiimti šokiams patogių batų ir energijos. Briuselyje žmonės mėgsta pradėti švęsti kuo anksčiau, tad minios žmonių centrinėje aikštėje „Place de Brouckére“ pradeda rinktis jau 19 val. Fejerverkai, muzikos atlikėjai, garsų bei šviesų šou su trenksmu išlydės senuosius ir pasitiks naujuosius metus. Pratęsti šventę galėsite įvairiuose naktiniuose klubuose, kurie atviri visiems lankytojams iki 7 valandos ryto.

Pigūs skrydžiai į Briuselį>>

Paryžius

Trokštate įspūdingo vaizdo, kai bus skaičiuojamos paskutinės metų sekundės? Tuomet užsiimti geriausią vietą Eliziejaus laukų alėjoje rekomenduojama nuo 21 valandos. Atvykę anksčiau būsite apdovanoti ekstravagantiškais fejerverkais bei įsimintinomis akimirkomis žvelgiant į Paryžiaus simboliu tapusį Eifelio bokštą.

Pigūs skrydžiai į Paryžių>>

Amsterdamas

Naujųjų metų vakarą Amsterdamas nemiega. Grupės žmonių išeina į gatves, renkasi aikštėse „Dam“, „Rembrandtplein“ ar „Museum“ ir laukia įspūdingo reginio bei su griausmu artėjančių metų. Stebėti ryškiaspalvius fejerverkus galite ant muziejaus „Nemo“ stogo, kuris išskirtinai atidaromas tik Naujųjų metų nakčiai. Po kvapą gniaužiančio pasitikimo švęsti toliau galėsite visą naktį vykstančiuose vakarėliuose įvairiuose naktiniuose klubuose ar baruose.

Pigūs skrydžiai į Amsterdamą>>

Berlynas

Naujųjų metų sutikimas Berlyne yra vienas didžiausių visoje Europoje. Gal dėl to, kad čia susirenka milijonai gyventojų bei miesto svečių? Traukos objektu tą naktį tampa garsieji „Brandenburger“ vartai, prie kurių juntama magiška energija bei stebimi įstabiausi fejerverkai. Aikštei užsipildžius – tūkstantinės minios keliauja ant „Teufelsberg“ arba „Viktoriapark“ kalvos , kad galėtų stebėti įspūdingo vaizdo reginį.

Pigūs skrydžiai į Berlyną>>

Madridas

Kaip griausmingai švęsti žino tik Madrileños – vietiniai gyventojai. Jie kuo puikiausiai sugeba tiesiai iš naktinio klubo keliauti į biurus, bet Naujųjų metų nakčiai ši tauta ruošiasi ypatingai šventei. Pasiruošę? Keliaukite prie „Puerto del Sol“ laikrodžio, kur prasideda didysis laukimas. O po to garantuojame, kad net nepastebėsite kaip išaušo naujų metų rytas. Beje, nepamirškite kiekvienas pasiimti po 12 vynuogių! Pagal tradiciją, jūs turite 12 sekundžių suvalgyti 12 vynuogių už kiekvieną ateinančių metų sėkmingą mėnesį!

Pigūs skrydžiai į Madridą>>

Roma

Kartu su minia pasitikite Naujuosius metus mėgaudamiesi nemokamais koncertais, fejerverkais bei pramogomis. Tik akylai stebėkite aplinką, nes vis dar išlikusi populiari tradicija Italijoje yra naktį pro langus mėtyti senus daiktus (net ir baldus).

Pigūs skrydžiai į Romą>>

Budapeštas

Budapešte Naujieji metai švenčiami 3 dienas, kurios kupinos muzikos, fejerverkų ir Vengrijos tradicijų, o „Vörösmarty“ aikštė tampa pagrindiniu įvykių centru. Čia renkasi visi norintys švęsti kartu su gyvo garsu grupėmis bei DJ’aisiais. Viešasis transportas kursuoja visą parą, o naktiniai klubai bei barai yra atviri lankytojams.

Pigūs skrydžiai į Budapeštą>>

Kopenhaga

Kai tik Karalienė pasveikina visus su artėjančiais metais, Kopenhaga pavirsta tikru vakarėliu po atviru dangumi. Tradiciškai visi renkasi rotušės aikštėje arba ant Karaliaus Louise tilto. Nors šios dvi vietos yra pačios populiariausios, tačiau pastaruoju metu Naujųjų metų traukos centru tampa „Tivoli“ parkas, kuris vidurnaktį visus švenčiančius apdovanoja fejerverkų pasirodymu.

Pigūs skrydžiai į Kopenhagą>>

Edinburgas

Edinburge Naujųjų metų sutikimas yra tikras festivalis, kuris prasideda gruodžio 30 dieną. Jos metu liepsnojanti „upė“ teka nuo istorinės „Royal Mile“ gatvės iki „Calton“ kalvos. Gruodžio 30 dieną išlydėti senųjų metų atvyksta apie 80 000 žmonių, kurie yra pasiruošę švęsti muzikos, koncertų, pasirodymų bei fejerverkų apsuptyje. Atsibudę sausio 1 dieną prisijunkite prie tradicinių maudynių „Loony Dook“.

Pigūs skrydžiai į Edinburgą>>

Londonas

Norėdami stebėti Naujųjų metų pasirodymą bei grožėtis fejerverkais – reikės stoti į eilę ir nusipirkti bilietą. Žinoma, šį reginį galima išvysti ir per televizorių, tačiau nepakartojamas vaizdas ir emocijos užplūsta tik regint dangų nusidažant įvairiaspalviais fejerverkais šalia „Big Ben“ ir „London Eye“. Nesijaudinkite, šventė nesibaigia taip greitai. Jeigu tik turite jėgų, pirmąją Naujųjų metų dieną mėgaukites įvairiausiomis pramogomis, kol kiti dar miegos.

Pigūs skrydžiai į Londoną>>

Praha

Naujųjų metų naktis Prahoje tikrai nėra sutinkamas prie televizorių ekranų. Miesto barai ir naktiniai klubai pasiruošę priimti visus, norinčius švęsti iki paryčių, o įspūdingas fejerverkų šou prasideda maždaug 23.59 val., kuomet visi choru skaičiuoja paskutines metų sekundes. Pasiruoškite bent 10 minučių pasirodymui iš anksto atvykę prie „Charles“ tilto arba „Wenceslas“ aikštės – populiariausių vietų.

Pigūs skrydžiai į Prahą>>

Lisabona

Keliaudami į Lisaboną švęsti Naujųjų metų būkite pasiruošę galingam vakarėliui. Minios žmonių renkasi „Praça do Comércio“ aikštėje, kur kompaniją palaiko muzika bei fejerverkų šou. Norite daugiau linksmybių? Tuomet teks įdėti šiek tiek daugiau pastangų bei užkopti ant žymiosios Lisabonos kalvos. Po 15 kelionės pasieksite pilį „Castelo de São Jorge“, nuo kurios atsivers visa miesto panorama bei įspūdingiausi vaizdai jums bus kaip ant delno.

Pigūs skrydžiai į Lisaboną>>

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!