15 miestų, kuriuos verta aplankyti Rugpjūtį

Nors rugpjūtis yra mėnuo, kuomet visi labiausiai keliauja, bet Europoje yra apstu miestų, kuriuose tikrai nerasite gausos turistų ar net pačių gyventojų. Negana to, tai puikus mėnuo keliauti ir lankyti žymius miestus, nes oro temperatūra tam labai tinkama. Žemiau pateikiame net 15 miestų, kuriuos verta aplankyti rugpjūčio mėnesį.

1. Roma, Italija

Keliaujant į Romą rugpjūtį galima išlošti, nes daug įmonių šį mėnesį nedirba, todėl nereiks konkuruoti su žmonėmis, kurie keliauja verslo reikalais. Taip galėsite turėti didesnę tikimybę gauti itin gerų pasiūlymų viešbučiams. Taip pat, Roma yra muziejus po atviru dangumi, todėl šiluma ir geras oras jums tik į naudą. Jeigu nusprendėte keliauti į Romą ir turite šiek tiek papildomo laiko – rekomenduojame apsilankyti Sorrento miestelyje.

Lėktuvų bilietai į Romą>>

2. Florencija, Italija

Jeigu tai pirmoji kelionė į Italiją – šį miestą aplankyti yra būtinybė. Florencija ir Roma yra vieni svarbiausių akcentų Italijoje ir ne tik. Rugpjūčio mėnesį tikrai bus šilta ir gali pasitaikyti didesnis kiekis turistų, bet tam, kad pailsėtumėte, pasimėgautumėte šiuo miestu rugpjūtis tam labai tiks. Turėdami daugiau laiko galite leistis į kelionę ir aplankyti Pisa, Siena ar net Cinque Terre.

Lėktuvų bilietai į Florenciją>>

3. Venecija, Italija

Venecijoje nėra taip karšta kaip kituose Italijos miestuose, tad šis miestas puikiausiai tiks norintiems mažiau šilumos. Venecija yra nuostabaus grožio miestas, kurį privalu bent kartą gyvenime aplankyti. Kadangi tai ganėtinai populiarus miestas ištisus metus, todėl būkite pasiruošę sutikti ne vieną turistą. Miestas yra nedidelis ir jums drąsiai pakaks kelių dienų, todėl rekomenduojame Venecijoje apsistoti dviems naktims.

Lėktuvų bilietai į Veneciją>>

4. Paryžius, Prancūzija

Galima pagalvoti, kad rugpjūčio mėnesį keliauti į Paryžių neapsimoka dėl žmonių gausos. Tačiau, kas keisčiausia, jog jis kaip tik tampa apytuščiu dėl vietinių verslininkų, kurie atostogauja ir patys keliauja. Ypač geras laikas keliauti į Paryžių yra mėnesio vidurys. Nesijaudinkite, visos pagrindinės lankytinos vietos tikrai dirba ir laukia lankytojų. Kadangi Paryžius labiau šiaurinis miestas – rugpjūtis yra pats geriausias metas keliauti čia.

Lėktuvų bilietai į Paryžių>>

5. Londonas, Anglija

Nors rugpjūtį čia tikrai daug keliautojų, bet tai pats geriausias mėnuo atvykti į Londoną vien dėl oro. Nes bus ne tik šilta, o ir šviesu. Taip pat, tai puikis metas apsilankyti, nes šalie Temzės dirbančios kavinės arba barai tampa ypač jaukiomis ir maloniomis vietomis pasibūti. Be to, Londonas yra labai didelis miestas, kuriame apstu įvairiausių vietų : parkų, muziejų, aikščių. Tad tikrai srautas pasiskirstęs ir gali net nutikti taip, kad nepastebėsite gausybės žmonių.

Lėktuvų bilietai į Londoną>>

6. Edinburgas, Škotija

Rugpjūčio orai Edinburge būna ypač gražūs, todėl tai gali būti vienas geresnių mėnesių lankytis šiame mieste. Taip pat, būtent šį mėnesį apstu įvairiausių renginių ir festivalių, todėl praleistas laikas bus dar smagesnis.

Lėktuvų bilietai į Edinburgą>>

7. Dublinas, Airija

Ši sala alsuoja istorijomis, mažais miesteliais, įspūdingais peizažais, todėl neapsiribokite tik pačiu Dublinu. Rugpjūčio mėnesį ten bus tikrai šilta ir malonu keliauti, todėl kelias dienas paviešėję sostinėje – patraukite pažindintis su apylinkėmis. Keliaukite traukiniais! Tai tikrai labai smagi patirtis. Visai kelionei nepagailėkite paskirti savaitės ir pakeiskite bent 3 nakvynės vietas, kad galėtumėte kuo daugiau pamatyti.

Lėktuvų bilietai į Dubliną>>

8. Lisabona, Portugalija

Nors Barselona ir Madridas yra tikrai labai populiarūs miestas ir juose lankytis rugpjūtį gali būti gan karštoka, bet Lisabona jums patiks. Joje užpučiantys vėjai nuo Atlanto vandenyno yra lyg tikri atgaivos pliūpsniai. Jei norite apsilankyti paplūdimiuose, tuomet patraukite į Porto arba Alagrvės puses. Ten tikrai rasite gražių vietų.

Lėktuvų bilietai į Lisaboną>>

9. Berlynas, Vokietija

Žiemos Berlyne yra labai niūrios, todėl rugpjūtis yra puikus metas nuvykti į Vokietijos sostinę. Net jeigu tuo pačiu metu čia bus apstu turistų – jūs to nepajausite, nes Berlynas yra didelis miestas, kuriame daug įvairiausių erdvių. Pasinaudoję puikia proga ir geru oru būtinai išmėginkite ekskursijas su laivais.

Lėktuvų bilietai į Berlyną>>

10. Viena, Austrija

Austrijos sostinė yra vienas didžiausių Europos miestų, su nuostabiais pastatais visame miesto centre. Šis miestas visame pasaulyje žinomas dėl savo šokių, operos ir orkestrų kultūros. Dėka gerų orų rugpjūčio mėnesį, visos kavinukės, esančios ant Vienos šaligatvių, įgaus daugiau grožio ir jaukumo lyginant su kitais mėnesiais. Taip pat, aplankykite įvairias aikštes ar sodus, kurie ypač gražūs vasaros metu.

Lėktuvų bilietai į Vieną>>

11. Amsterdamas, Olandija

Rugpjūtis yra geriausias metas lankytis Amsterdame dėl puikaus oro. Vienas iš geriausių dalykų yra tai, kad miesto centre yra vos kelios pagrindinės gatvės, o miestą galėsite aplankyti viena populiariausia transporto priemone – dviračiu. Ir nepamirškite turo laivu! Jis ypač smagus, kuomet šilta ir šviečia saulė.

Lėktuvų bilietai į Amsterdamą>>

12. Kopenhaga, Danija

Danijos sostinė yra šiaurinis ir vėjuotas miestas, todėl lankytis jame rugpjūčio mėnesį yra vienas geresnių sprendimų. Kopenhaga yra spalvingas miestas, kuriame viskas vienoje vietoje. Norėdami aplankyti gražiausias Kopenhagos vietas jums nereikės keliauti labai toli, nes viskas iš tiesų yra šalia. Faktas, kad tai brangus miestas, bet įmanoma sutaupyti iš anksto apgalvojus, kur lankysitės ir ką norėsite nuveikti.

Lėktuvų bilietai į Kopenhagą>>

13. Stokholmas, Švedija

Stokholmas tam tikrais atžvilgiais yra ganėtinai panašus į Kopenhagą. Tačiau jie kartu ir labai skirtingi, todėl verta aplankyti juos abu. Rugpjūčio orai iš tiesų labai malonūs ir tinkami svečiuotis bei pažindintis su Švedijos sostine. Čia apstu įvairiausių unikalių bei įspūdingų vietų, kurias verta pamatyti ir apžiūrėti.

Lėktuvų bilietai į Stokholmą>>

14. Praha, Čekija

Prahoje turistų galima sutikti ištisus metus, o rugpjūtis yra puikus mėnuo apsilankyti šiame mieste. Nors dauguma žmonių, kurie lankosi Čekijoje, apsistoja tik Prahoje, mes rekomenduojame praleisti čia kelias dienas, o vėliau keliauti pažinti Čekijos ir apsilankyti jaukiame miestelyje Cesky Krumlov, kuris yra vos už kelių valandų nuo Prahos.

Lėktuvų bilietai į Prahą>>

15. Budapeštas, Vengrija

Budapeštas yra panašus į Prahą, tik su mažesniu kiekiu turistų. Miestas nutolęs šiek tiek nuo kitų didžiųjų Vakarų Europos miestų, bet tikrai vertas jūsų dėmesio. Atvykę čia būtinai išmėginkite vienas geriausių vonias iš karštų šaltinių. Budapeštas yra nepaprastas ir įspūdingas miestas, o rugpjūtis – puikus mėnuo jo pažinimui.

Lėktuvų bilietai į Budapeštą>>

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!