10 šalių, kurias verta aplankyti

10 šalių, kurias verta aplankyti, sąrašas

1. TAILANDAS

Tailandas

Tailandas

Tailandas yra toks įvairus ir pilnas kontrastų, kad tik atvykę keliautojai pirmomis dienomis jaučiasi priblokšti įvairovės ir patiria visą emocijų spektrą. Čia visiškai greta vienas kito galima pamatyti didingus dangoraižius ir žvejų trobeles, šventyklų kompleksus ir „raudonųjų žibintų skersgatvius“, prabangius restoranus ir vežimėlius su skrudintais vabzdžiais. Tailande puikiai išvystyta turizmo infrastruktūra: nuo nepriekaištingų smėlio paplūdimių salose, daugybės parkų, dramblių, gyvačių ir krokodilų fermų iki netvarkingo kasdienio ir svaiginančio naktinio gyvenimo.

2. MALDYVAI

Maldyvai

Maldyvai

Tai tropikų rojus, į kurį plūsta šimtai tūkstančių turistų iš viso pasaulio, besižavintys jaukiais paplūdimiais, skaidriu vandeniu ir vešlia augmenija. Maldyvuose taip pat gausu koralinių salų.
Jei esate neabejingi povandeninio pasaulio grožiui, apsilankykite Maja Tilos saloje – tai viena iš populiariausių nardymo vietovių Maldyvuose. Maja Tiloje galima nardyti su akvalangu ir dieną, ir naktį, bei grožėtis tūkstančiais žuvų rūšių ir nuostabiais koralų dariniais daugiau nei 3000 koralų rifų.

3. KINIJA

Kinija

Kinija

Neprilygstamo grožio ir didelės išminties šalis, savo kultūros ir istorijos šaknis skaičiuojanti nuo 2000 m. pr. Kr. Tai viena didžiausių pasaulio valstybių savo plotu ir pati didžiausia gyventojų skaičiumi. Šiandien kas penktas žemės gyventojas yra kinas.

Kinija – kontrastų šalis, besikeičianti kvapą gniaužiančiu greičiu.  Atvėrusi savo turtus vakarų pasauliui, Kinija turi kuo nustebinti smalsius turistus. Tai ypatingas, tik rytams būdingas gyvenimo būdas ir pasaulio suvokimas, vis dar paslaptingas ir nesuprantamas vakariečiui. Tai visiškai skirtinga nuo mums įprastos kultūros, kurios tūkstantmetę istoriją ir tradicijų kaitą iliustruoja daugybė senovės paminklų ir istorinių vietų. Tačiau labiausiai žavi tradicijų ir modernumo, seno ir naujo darna.

4. DUBAJUS

Dubajus

Dubajus

Kosmopolitišką Dubajaus miestą daugelis vadina miestu-fenomenu. Tai lankomiausia vieta JAE bei populiariausia kurortinė zona visuose Artimuosiuose Rytuose. Kas čia taip vilioja poilsiautojus? – amžinai saulėtas dangus, nuostabaus smėlio paplūdimiai, šilta jūra ir krantas su itin švelniu nuolydžiu, prabangūs viešbučiai, aukščiausio lygio aptarnavimas, pramogų gausa ir be abejo neregėta prekių pasiūla turguose bei parduotuvėse.

5. INDIJA

Tai viena iš seniausių  pasaulio civilizacijų, iki šių dienų išlaikiusi nuostabų kultūros paveldą. Per pastaruosius 59 nepriklausomybės metus Indija labai patobulėjo. Šiuo metu Indija yra dešimta pasaulyje pagal pramonę ir šešta šalis plėtojanti kosminę veiklą.  Šalis yra išsaugojusi savitą kultūrą, nes gamtos požiūriu yra izoliuota nuo kitų šalių, šiaurėje yra atskirta Himalajų kalnų, pietuose Indijos vandenyno, vakaruose Arabijos jūros.

6. BRAZILIJA

Brazilija

Brazilija

Tai didžiausia Lotynų Amerikos valstybė. Brazilija – tai ne tik futbolo komanda, spalvingasis karnavalas, aromatinga kava bei Copacabana paplūdimys. Balto smėlio paplūdimiai sudaro ilgiausią pasaulyje pakrantę, o daugiau kaip 170 mln. brazilų pasiruošę draugiškai jus sutikti, parodyti savo nuostabią šalį bei kartu, nors ir trumpam, džiaugtis ir mėgautis visais gyvenimo teikiamais malonumais. Jūsų laukia nuostabus, dieną naktį pulsuojantis Rio, kalnų kurortas Petropolis, neištirtos Amazonės džiunglės, vienas didžiausių gamtos stebuklų planetoje – Iguassu kriokliai, seniausias šalies miestas – Salvador da Bahia ir dar daug kitų, akiai malonių vietų.

7. JORDANIJA

Jordanija

Jordanija

Nors šalis išsidėsčiusi tarp daugybės konfliktuojančių valstybių, ji yra nepaprastai saugi lankytojams ir keliautojams. Patarimas, kurį norime duoti besiruošiantiems vykti į Jordaniją – tai prižiūrėti asmeninius daiktus, dokumentus ir pinigus, bei nebūti apimtiems paranojos ir atsipalaiduoti. Kaip ten bebūtų, Jordanija, tai arabų valstybė, todėl atkreipkite dėmesį į religinius tabu, aprangą ir gerbkite vietines tradicijas.

Jordanija garsėja įspūdinga gamta, kelių tūkstantmečių senumo istorija. Tačiau bene labiausiai šalį garsinanti vietovė – tai Petros miestas.

8. MEKSIKA

Meksika

Meksika

Tai kontrastų kupina šalis. Čia atrasime ir galingų majų bei actekų civilizacijų palikimą, ir kolonijinių miestų. Šalia šiuolaikinių didžiulių miestų – visai nepaliesta gamta, ugnikalnių ir viršukalnių sniegynų panoramos, nuostabūs paplūdimiai, skaidrus žydras vanduo, aštrokas pikantiškas maistas, nesuskaičiuojama gausybė įvairios floros ir faunos ir neįprastas gyvenimo tempas. Visa tai stulbina ir palieka neišdildomą įspūdį visam gyvenimui.

9. MAROKAS

Marokas

Marokas

Šiaurės Afrikos oazė, pasakų žemė, viena iš egzotiškiausių ir įdomiausių šalių visoje Afrikoje su savo dykumos magija, šauniaisiais berberais, kvapniąja virtuve, galvą apsukančiais turgumis ir daugybe kitų dalykų, dėl ko ten norisi sugrįžti šimtus kartų. Marokas laikomas kryžkele tarp Rytų ir Europos, Šiaurės ir Pietų. Čia susipynusi įvairių laikų ir įvairių kraštų kultūra. Kelionė po Maroką – tai tarsi kelionė po dabartį ir praeitį, po skirtingus kraštus su skirtingais peizažais. Čia rasite ir neaprėpiamą dykumą, ir snieguotas viršūnes, ir vešlią augmeniją oazėse.

10. GRUZIJA

Gruzija

Gruzija

Kaukazo kalnų, vyno ir svetingų bei geraširdžių žmonių šalis.  Kol gruzinai  ruoš jums vaišių pilną stalą, galėsite gėrėtis dangiškais šio krašto vaizdais –  Kaukazo kalnų viršūnėmis, kultūros ir architektūros paveldu vienuolynuose ir Ortodoksų cerkvėse, vaikštinėti po kontrastišką Tbilisį, saulėtąjį Batumį ir istoriškąją Mtskhetą. O kur dar vyno rūsiai, Juodosios jūros pakrantė ir nesibaigiantis gruzinų vaišingumas…

Taigi, jei svajojate aplankyti bent vieną šių nuostabių šalių, susisiekite su mumis ir padėsime rasti geriausius kelionės pasiūlymus.
Neretai vyksta aviakompanijų skelbiamos akcijos, tad gerų skrydžių variantų tikrai yra ir pasiekti tolimus kraštus daro vis paprasčiau.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!