AKCIJA – lėktuvų bilietaį į Niujorką ir Čikagą tik nuo 349 EUR 2

Lėktuvų bilietai į Niujorką už patrauklią kainą!

Lėktuvų bilietai į Niujorką

JAV – daugelio svajonių šalis. O Niujorkas – didžiausias JAV miestas! Nepraleiskite progos pasinaudoti aviakompanijos LOT pasiūlymu.

Skrydžiai:

Vilnius – Niujorkas – Vilnius nuo 349 EUR.

Papildomai:

Vilnius – Čikaga – Vilnius nuo 349 EUR.

Pasiūlymo sąlygos:
Akcijos laikotarpis: iki 2016.01.15.
Keliavimo laikotarpis: nuo 2016.01.15 iki 2016.03.15.
Kainos nurodytos su oro uosto mokesčiais*. Lėktuvų bilietai į Niujorką ir Čikaga į abi puses iš Vilniaus su persėdimu Varšuvoje. Į kainą įskaičiuota ir rankinio bei registruoto bagažo gabenimo paslauga.
*neįskaičiuotas aptarnavimo mokestis.

Papildoma informacija:
✉ el.paštu info@kilti.lt;
☎ skambinkite tel.nr. 8 600 26766.

Niujorkas. Tai didžiausias ir vienas gražiausių JAV miestų, kur pajusite tikro didmiesčio greitį ir bruzdesį. Niujorke yra daug valstybinių parkų ir du dideli miškų draustiniai. Didžiausias parkas JAV – Adirondack parkas, dydžiu beveik prilygstantis Vermontui, įkurtas 1892 m. Svarbiausi lankytini objektai yra Empire State pastatas, Ellis sala, Brodvėjaus teatras, muziejai (pvz., Metropolitan meno muziejus) bei kiti turistų traukos centrai: Centrinis Parkas, Vašingtono Square Parkas, Rokfelerio centras, Times aikštė, Bronx zoologijos sodas, Niujorko botanikos sodas, prabangios parduotuvės Penktojoje ir Medisono aveniu ir kt. Beje, rekomenduojama nepraleisti Helouvyno parado Greenwich‘e, Tribeca filmų festivalio, gyvų pasirodymų Centriniame Parke Summerstage. Miestas gali pasigirti keliais itin aukšto lygio restoranais.

2 thoughts on “AKCIJA – lėktuvų bilietaį į Niujorką ir Čikagą tik nuo 349 EUR

  1. Atsakyti Vidutė Rupšlaukienė Sau 13, 2016 14:01

    Laba diena, norėčiau sužinoti, ką reiškia: *neįskaičiuotas aptarnavimo mokestis. Kiek tas mokestis kainuotų? Norėčiau skristi į Čikagą su vyru. Esame skridę su LOT, labai patiko ši aviakompanija. Užsakyčiau du bilietus kovo 1 – 14 d. ar apie šį laikotarpį. Prašau padėti ar patarti.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!