Ukraina. Aktuali informacija keliaujantiems 4

Aktuali informacija skrendantiems į arba per Ukrainą. Būkite atidūs prieš keliaudami! 

 

Ukraina – didžiausia Rytų Europos valstybė. Pietuose ribojasi su Juodąja jūra, rytuose su Rusija, šiaurėje – Baltarusija, vakaruose – Vengrija, Lenkija ir Slovakija, o pietvakariuose – Rumunija ir Moldova.

Keliaujantiems į Ukrainą viza Lietuvos piliečiams nereikalinga, tačiau būtina turėti ne mažiau nei 6 mėn. galiojantį pasą! Asmens tapatybės kortelės, kaip kelionės dokumentas, negalioja!
Taip pat, keliaujant tranzitu per Kijevo Boryspil (KBP) oro uostą (kaip ir kitus tranzitinius Ukrainos oro uostus), yra būtiną turėti asmens pasą, netgi skrendant toliau kryptimis, kur jis nėra reikalingas (Šengeno erdvei, Europos Sąjungai bei Bendrai Europos Ekonominei Erdvei priklausantys oro uostai). Tačiau tikslesnę informaciją gali suteikti jūsų bilieto pardavėjas, žinantis visas skrydžio detales.

Prieš įsigyjant bilietus visuomet pasidomėkite koks yra reikalingas asmens dokumentas skrydžio metu (pasas ar ID kortelė). Prieš skrydį visus reikiamus dokumentus turėkite su savimi vienoje vietoje, kad išvengti papildomo streso oro uoste.

Aktuali informacija skrendantiems į Ukrainą

4 thoughts on “Ukraina. Aktuali informacija keliaujantiems

  1. Atsakyti Linas Lap 8, 2021 13:50

    Laba diena skrendant į Ukrainą ar užtenką mūsų 2 skiepų testo?

  2. Atsakyti raimonda Lie 17, 2019 11:07

    Ar galima pirkt bilietą į Kijevą su asmens kortele (pasas gaminamas), o skrendant turėti jau ir pasą?

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!