Ryanair skrydžiai į Kijevą! Tapo realybe!

Tiesioginiai Ryanair skrydžiai į Kijevą jau visai greitai!

Aviakompanija Ryanair informavo, kad į savo skrydžių žemėlapį įtraukia naują šalį – Ukrainą. Miestas garsūs savo istorija, lankytinais objektais pasilinksminimo ir apsipirkimo vietomis. Puiki naujiena norintiems pamatyti miestą, kuriame susipina rytų ir vakarų kultūros.

Pigių skrydžių aviakompanija Ryanair siūlo savo keliautojams iš Lietuvos pamatyti Ukrainos sostinę Kijevą. Aviakompanija paskelbė, kad nuo 2018 m. lapkričio 2 dienos bus pradėti vykdyti tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus oro uosto į Kijevo Borispol oro uostą. Ryanair skrydžiai į Kijevą bus vykdomi net tris kartus per savaitę: pirmadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais. Lėktuvo bilietai į Kijevą vos nuo 10 EUR/asm. Lėktuvo bilietus jau galite įsigyti. Ryanair aviakompanija planuoja ir daugiau naujų skrydžių nuo 2018 m. rudens. Skrydžiai iš Kauno į Boloniją (Italija), Milaną, Tel Avivą ir iš Vilniaus į Veneciją.

Pigūs Ryanair bilietai į Kijevą >>

Kijevas – Ukrainos sostinė ir vienas pigiausių bei didžiausių Europos miestų. Keliautojai, besidomintys kultūra ir istorija neturėtų praleisti progos aplankyti į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktą Sofijos soborą. Tai viena gražiausių ir įspūdingiausių šventovių visoje Ukrainoje. Mėgstantys aktyvų poilsį gali aplankyti Bukovelį – kalnų slidinėjimo kurortą, įsikūrusį Ukrainos vakaruose, Karpatų kalnuose. Rekomenduojamos kitos lankytinos vietos kaip: Michailovskio auksinių kupolų soborą, mikrominiatiūrų muziejus, Nepriklausomybės aikštė (Maidanas), karo muziejus ir t.t.

Jeigu nerandate jums tinkamo skrydžio paskambinkite mums tel.: 860026766 arba parašykite info@kilti.lt

Ryanair skrydžiai į Kijevą! Tapo realybe!Ryanair skrydžiai į Kijevą! Tapo realybe!Ryanair skrydžiai į Kijevą! Tapo realybe!

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!