Naujos 4 Ryanair kryptys jau nuo rudens

Ryanair naujiena šaltai žiemai praskaidrinti – 4 naujos kryptys

Airijos pigių skrydžių aviakompanija Ryanair nenustoja džiuginti klientų. Savo pranešime spaudai informavo net apie 4 naujas kryptis. Jomis bus skraidoma jau šią žiemą. Tai labai gera žinia Italijos mylėtojams – pradedamos net trys naujos kryptys į įspūdingus Italijos miestus (Veneciją, Milaną ir Boloniją). Dar daugiau žavingų akimirkų romantikos, madų, istorijos mėgėjams. Kita gera naujiena – skrydžiai iš Kauno į Tel Avivą.

Kaip pranešė aviakompanija Ryanair, skrydžiai iš Vilniaus į Venecijos Trevizo oro uostą bus vykdomi du kartus per savaitę (sekmadienį ir trečiadienį). Pirmieji skrydžiai jau 2018 m. spalio 28 dieną.

Venecija jau daug amžių garsėja savo kanalais, kurių skaičius artėja prie 200 ir tiltais. Jie yra ne tik susisiekimo priemonė, bet ir puiki puošmena. Miestu ant vandens dar vadinama Venecija žavi architektūros stilių įvairove. Čia galima pamatyti Bizantijos, Renesanso, Baroko epochoms priskiriamų statinių.

Tiesioginiai skrydžiai į VenecijąTiesioginiai skrydžiai į VenecijąTiesioginiai skrydžiai į Veneciją

 

 

 

 

 

 

 

Šiuo metu yra numatyti aviakompanijos Ryanair skrydžiai iš Kauno į Boloniją. Pirmasis suplanuotas jau spalio 29 dieną. Pranešime skelbiama, į šį šiaurės Italijos miestą bus skraidoma du kartus per savaitę – pirmadieniais ir ketvirtadieniais. Bolonija – garsi jau tūkstantį metų skaičiuojančiu savo universitetu. Tai miestas visada pilnas jaunimo ir gyvasties. Be to, miesto gyventojai vilioja turistus paslaptimis ir legendomis apie miesto įžymybes.

Tiesioginiai skrydžiai į BolonijąTiesioginiai skrydžiai į BolonijąTiesioginiai skrydžiai į Boloniją

 

 

 

 

 

 

 

Iš Kauno šį žiemos sezoną taip pat bus galima nuskristi ir Milaną. Pirmieji skrydžiai jau šio spalio pabaigoje net 3 kartus per savaitę – pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais. Puiki galimybė aplankyti pasaulio madų sostinę! Be to, miestas žadina smalsumą – pamatyti trečią pagal dydį šventovę Europoje – Milano katedrą. Tai viena įspūdingiausių ir gražiausių gotikinių bažnyčių, stulbinanti tiek savo interjeru, tiek ir eksterjeru.

tiesioginiai skrydziai i Milanatiesioginiai skrydziai i Milanatiesioginiai skrydziai i Milana

 

 

 

 

 

 

 

Be to, pranešama, kad jau greitai bus galima įsigyti skrydžių į Tel Avivą bilietus. Nepraleiskite progos aplankyti saulėtą ir paslaptingą miestą. Apie skrydžius į šį Izraelio pietuose esantį uostamiestį kuriamos legendos. Tel Avivas vadimas niekada nemiegančiu miestu, kurio naktinis gyvenimas yra neprilygstamas. Tai vieta, kurioje susipina istorija ir modernumas.

Bilietų kainos į naujuosius skrydžius prasideda nuo 35 Eur.

Jeigu nerandate jums tinkamo skrydžio paskambinkite mums tel.: 860026766 arba parašykite info@kilti.lt

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!