Naujiena! Wizzair skrydžiai į Grenoblį nuo kitų metų

Wizzair skrydžiai į Grenoblį tiesiogiai iš Vilniaus

Aviakompanija Wizzair turi džiugią žinią lietuviams! Pranešama, jog nuo 2017 m. sausio mėnesio pigių skrydžių bendrovė pradės vykdyti tiesioginius skrydžius į dar vieną miestą Prancūzijoje – Grenoblį. Wizzair plečia skrydžių žemėlapį siūlydama jau 4-tąją naują kryptį iš Lietuvos šiais metais. Į kalnų apsuptyje esantį miestą skrydžiai prasidės 2017 m. sausio 14 d. ir bus vykdomi vieną kartą per savaitę – šeštadieniais. Lėktuvų bilietų kainos į Grenoblį prasideda vos nuo 25 EUR.
Grenoble-Isère oro uostas įsikūręs tarp Grenoblio ir Liono, tad labai patogu keliaujantiems ir į Lioną! Nuo oro uosto iki Grenoblio yra apie 45 km, iki Liono – apie 85 km.

Grenoblis – tai pietryčių Prancūzijoje esantis miestas, kurį supa Alpių kalnai. Miestas garsus žiemos sezono metu, kuomet čia susirenka žiemos sporto mylėtojai. Žiemos kurortas tinkamas slidinėtojams, snieglentininkams, kopinėtojams ar žygių entuziastams. Miestas atveria nuostabią panoramą, jį iš visų pusių gaubia kalnai, senamiestis žavi tiek įspūdingomis gatvelėmis, tiek aikštėmis. Miestas atviras visiems – ir ramesnio poilsio mėgėjams, ir naktinio gyvenimo linksmybių mėgėjams!

„Džiaugiamės galėdami paskelbti apie dar vieno patrauklaus maršruto startą iš Vilniaus. Grenoblis – tai jau ketvirta kryptis, kuria mes papildome nuolat augantį skrydžių tinklą iš Lietuvos šiais metais, – sakė „Wizz Air“ komunikacijos vadovas Gabor‘as Vasarhelyi‘as. – Esame įsitikinę, kad visi žiemos sporto mėgėjai su malonumu lankys „Alpių sostinę“, naudodamiesi mažų sąnaudų skrydžiais, o mūsų įgula su nekantrumu lauks naujojo maršruto keleivių.“

Primename, kad šiais metais buvo skelbta ir apie kitas 3 naujas kryptis iš Lietuvos – Nica, Baris bei Reikjavikas.

LĖKTUVŲ BILIETAI Į GRENOBLĮ >

Arba teiraukitės:
✉ el.paštu info@kilti.lt;
☎ skambinkite tel.nr. 8 600 26766.

Naujiena! Wizzair skrydžiai į Grenoblį nuo kitų metų

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!