Naujas LOT maršrutas! Lėktuvų bilietai į Tokiją nuo 480 EUR. Papildomai – Pekinas.

Lėktuvų bilietai į Tokiją už gerą kainą!

Gal lekiame  pasigrožėti gražiausiomis Japonijos vyšniomis – sakuromis? O gal paragauti sušių arba populiariausio gėrimo Japonijoje – sakės?

Skrydžiai:

TokijasVilnius – Tokijas (Japonija) – Vilnius ✈ nuo 480 EUR.

Papildomai:

Vilnius – Pekinas (Kinija) – Vilnius ✈ nuo 387 EUR.

Pasiūlymo sąlygos:
Akcijos laikotarpis:
iki 2016.02.27.
Keliavimo laikotarpis: 
iki 2016.03.31.
Kainos
 nurodytos su oro uosto mokesčiais* skrydžiams į abi puses per Varšuvą. Į kainą įskaičiuota ir rankinio bei registruoto bagažo gabenimo paslauga.
Bilietai negrąžinami. Keitimai galimi už papildomą mokestį. Bilietų kiekis nurodyta kaina ribotas.
*neįskaičiuotas aptarnavimo mokestis.

Papildoma informacija:
✉ el.paštu info@kilti.lt;
☎ skambinkite tel.nr. 8 600 26766.

Keliaujam į Japoniją…
Japonija – salų valstybė, išsidėsčiusi palei Azijos Ramiojo vandenyno pakrantę. Iš rytų salas supa Ramusis vandenynas, vakaruose – Japonijos jūra, pietuose – Rytų Kinijos, šiaurėje – Ochotsko jūra. Tarp Honšiū ir Šikoku salų įsiterpusi Seto Naikai (vidaus) jūra. Tai ketvirta pagal dydį po Indonezijos, Madagaskaro ir Papua-Naujosios Gvinėjos salose esanti valstybė. Šalį sudaro daugiau nei 3000 salų, iš kurių tik apie 340 yra didesnės nei 1 km².
Tokijas – viena iš Japonijos prefektūrų, kurios didžioji dalis yra Kanto lygumoje. Nors čia gyvena daugiausiai gyventojų iš visų prefektūrų, pagal plotą ji yra trečia nuo galo. Kadangi čia įsikūrę Japonijos vyriausybė ir imperatoriškieji rūmai, Tokijas faktiškai yra Japonijos sostinė. Nepaisant Tokiją sudarančių administracinių vienetų, Tokijas konstituciškai vadinamas Tokijo miestu ir yra vienas didžiausių pasaulio miestų. Gyventojų skaičius prefektūroje viršija 12 mln.

Lėktuvų bilietai į Tokiją

 

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!