Automobilių stovėjimo aikštelė Rygos oro uoste

Automobilių stovėjimo aikštelė Rygos oro uoste nuo 3,50 € už stovėjimo dieną.

„Parkavimas“ Rygos oro uoste užsakomas labai paprastai. Jums tereikia parašyti el. paštu info@kilti.lt datas, kada norite statyti automobilį ir paskaičiuosime galutinę kainą. Taip pat, galite ir skambinti telefonu 860026766

Vienos dienos stovėjimo kaina yra 3,50 €  papildomai taikomas mokestis, jeigu reikia jus nuvežti ir parvežti iš oro uosto iki jūsų automobilio. Papildomas paslaugos mokestis yra 10 €. Automobilių stovėjimo aikštelės Rygos oro uoste adresas yra:  Daibes iela 27, Marupe

Rygos oro uostas yra vienas iš Baltijos šalių pagrindinių tarptautinių oro uostų. Įsikūręs apie 10 km į šiaurės vakarus nuo Rygos miesto centro, jis yra svarbi transporto ašis, jungianti Baltijos regioną su kitomis pasaulio šalimis. Keletas faktų apie šį oro uostą:

  1. Plėtra ir dydis: Rygos oro uostas yra vienas didžiausių ir judriausių Baltijos šalių oro uostų. Jis turi vieną pagrindinį terminalą, kuris suskirstytas į A ir B dalis.
  2. Aviacijos bendrovės: Čia veikia daugiau nei 20 aviacijos bendrovių, kurios vykdo skrydžius į daugiau nei 80 skirtingų pasaulio miestų.
  3. Tarptautinės linijos: Rygos oro uostas yra svarbi tarptautinių skrydžių aikštė ir yra žinomas dėl skrydžių į daugelį Europos šalių bei kitus pasaulio regionus.
  4. Infrastruktūra: Čia yra platus paslaugų spektras – nuo prekybos centrų ir restoranų iki valiutos keityklų ir automobilių nuomos įmonių.
  5. Tranzitas ir paslaugos: Daugelis keleivių naudojasi Rygos oro uostu kaip tarpinė stotelė, vykstant skrydžiams iš Vakarų Europos į Rytų Europą arba į Azijos šalis.
  6. Transportas: Uosto teritorija yra lengvai pasiekiami tiek viešuoju transportu, tiek asmeniniais automobiliais. Taip pat įsikūręs gana arti miesto centro, todėl pasiekti jį nėra sudėtinga.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!