Wizzair tiesiogiai iš Vilniaus skraidins į Tel Avivą 14

Naujoji Wizzair kryptis iš Vilniaus – į Izraelį

Naujoji Wizzair kryptis iš Vilniaus – į Izraelį. Į sostinę Tel Avivą vengrų žemų sąnaudų bendrovė skraidins du kartus per savaitę – trečiadienį ir sekmadienį. Skrydžius į Tel Avivą Wizzair pradės spalio 27 d. Skrydžio bilieto kaina prasidės nuo 49,99 EUR (170 Lt).

Gegužės pabaigoje susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius Vengrijoje registruotai įmonei suteikė paskirtojo oro vežėjo statusą ir leido vykdyti reguliarų oro susisiekimą maršrutu Vilnius–Dubajus. Šiuo metu į Dubajų ji skraido iš Vengrijos, Ukrainos, Rumunijos ir Bulgarijos sostinių.

Su Wizzair tiesiogiai iš Vilniaus galima pasiekti Norvegijos sostinę Oslą bei Bergeno, Stavangerio, Trondheimo, Olesundo miestus, taip pat Barseloną, Korką, Donkasterį, Dortmundą, Eindhoveną, Liverpulį, Londoną, Milaną, Paryžių, Romą, Kijevą.

Su Wizzair iš Europos galima pasiekti Gruziją, Turkiją, Jungtinius Arabų Emiratus, Azerbaidžaną.

Vengrų žemų sąnaudų bendrovė Wizzair užsimojo sujungti oro keliu Europą ir Rusiją. Ji planuoja šių metų spalį iš Kijevo skraidinti keleivius į Maskvą ir Sankt Peterburgą. Kijevą su šiuo oro vežėju nuo liepos galima pasiekti per Vilnių, taip pat vengrai į Ukrainos sostinę skraidina iš Bukarešto ar Sofijos.

14 thoughts on “Wizzair tiesiogiai iš Vilniaus skraidins į Tel Avivą

 1. Atsakyti rasa Lie 14, 2015 14:19

  Noreciau suzinoti tvarkarascius su kainom. I dvi puses. Du suauge ir vaikas 3 metuku vienas.

 2. Atsakyti arturas Bir 5, 2015 20:30

  Labas vakaras.su mergina noretume nuskrist i tel aviva kazkur savaitei.siu metu spalio menesiui.dienos kaip ir nesvarbu kokios kad tik pigiau butu.noretume kainas susizinot.aciu

 3. Atsakyti Gytis Jasinevičius Kov 6, 2015 15:57

  Norėčiau gauti 2 bilietus ,pirmin ir atgal 27d.kovo mėnesį.Kiek kainuos ir kur užsakyti.Lauksiu atsakymo.

 4. Atsakyti Zita Inčirauskienė Vas 5, 2014 17:06

  Laba diena, planuojame su vyru tikslinę ( menininkų projektas) kelionę (apie 10 – 12 d) į Izraelį rugsėjo mėn. antroje pusėje. 2014 09
  Norėčiau sužinoti, kokia skrydžio kaina tiesioginiu reisu į Tel Avivą pirmyn ir atgal dviems asmenims ir kada užsisakyti bilietus .
  Ačiū

 5. Atsakyti Jolanta Lap 10, 2013 18:28

  Negaliu rasti tiesioginiu reisu Vilnius Tel Avivas bilietu tvarkarascio.Gal nurodysit?Aciu.

 6. Atsakyti Jurate Lie 21, 2013 11:02

  Sveiki, noriu uzsisakyti pirmyn ir atgal Vilnius – Tel Avivas- Vilnius 5 bilietus, rugpjucio men. Ar jau galiu? Kokia kaina?
  ACIU.

 7. Atsakyti Gerda Lie 17, 2013 13:58

  Laba diena,

  domina bilietai pirmyn-atgal Tel Avivas -Vilnius-Tel Avivas vienam asmeniui kitiems metams,noriu padovanoti draugei bilieta atskrist pas mus I Vilniu,todel datos nesvarbu ,viesnage apie 1 sav-3 sav gali trukt,noriu itilpt i 200 lt

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!