Wizzair pirmenybinio įlaipinimo naujovės 2

Wizzair pirmenybinio įlaipinimo naujovės nuo 2015 m. liepos 30 d.

Viena didžiausių pigių skrydžių aviakompanijų Wizzair 2015 m. liepos 30 d. paskelbė pirmenybinio įlaipinimo paslaugos pagerinimo naujoves. Nuo šiol asmuo įsigijęs pirmenybinio įlaipinimo paslaugą galės su savimi gabenti ne tik vieną vienetą rankinio bagažo, bet ir vieną asmeninį daiktą (rankinukas, kameros dėklą, nešiojamąjį kompiuterį), kurio dydis neviršija 40x30x18cm išmatavimų.  Asmeninio daikto, gabenamo šalia jums priklausančio bagažo, svoris nėra ribojamas.

Šis paslaugų patobulinimas tęsia aviakompanijos Wizzair tradiciją gerinti savo klientų pasitenkinimą ir patogumą keliaujant.

Pirmenybinio įlaipinimo paslaugą įsigiję aviakompanijos Wizzair klientai gali pateikti į lėktuvą vieni pirmųjų nelaukdami bendrojoje eilėje. Ši paslauga buvo pristatyta 2015 gegužės mėn.

Keleiviai įsigiję anksčiau siūlytas aviakompanijos Wizzair sėdėjimo vietų paslaugas (Wizz XXL,  Wizz reserved seat, Wizz Premium ir Wizz Premium plius) taip pat galės pasinaudoti šia naujove ir kartu su į orlaivio saloną galės pasiimti vieną asmeninį daiktą.

Pirmenybinio įlaipinimo paslaugos kaina siekia nuo 3 €, jei įsigyjama iš anksto ir nuo 4 €, jei įsigyjama oro uoste.

Norėdami įsigyti pirmenybinį įlaipinimą, susisiekite su konsultantais el. paštu: info@kilti.lt

Wizzair pirmenybinio įlaipinimo naujovės

2 thoughts on “Wizzair pirmenybinio įlaipinimo naujovės

  1. Atsakyti Dalia Rgp 23, 2015 22:40

    Sveiki,

    Kaip galima įsigyti pirmenybinio įlaipinimo paslaugą iš anksto? Ką reiškia “ nuo 3 EUR“? nuo ko priklauso kaina? Kada galima įsigyti oro uoste?

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!