Wizzair bilietų akcija! 2

Išpardavimas! Wizzair bilietų akcija! 20 proc. pigesni visi skrydžiai į visus miestus!

Pigių skrydžių aviakompanija Wizzair skelbia puikią lėktuvo bilietų akciją! Visi Wizzair bilietai 20 proc. pigesni! Tai gali būti puiki proga pasirūpinti dovanomis ar galimybė įsigyti lėktuvo bilietus, apie kuriuos jau kurį laiką slapčia svajojate! Wizzair bilietų akciją galioja tik 2018 m. rugpjūčio 22 d.

Nuolaida taikoma kainai, įskaitant mokesčius, nepasirenkamąsias rinkliavas ir mažą orlaivio salono bagažą (maksimalūs matmenys 42 x 32 x 25 cm), bet neįskaitant administravimo mokesčio. 20 proc. nuolaida taikoma tik rinktinių skrydžių bilietams. Bilietus su nuolaida galima įsigyti rugpjūčio 22 d. nuo 00.00 val. (CET laiku) iki 23.59 val. (CET laiku). Nuolaida galioja tik naujiems užsakymams, į kuriuos įtraukta iki 10 keleivių. Prieinamas vietų skaičius konkrečia kaina yra ribotas. Wizzair pasilieka teisę koreguoti ar keisti šios akcijos sąlygas arba nutraukti šią akciją bet kuriuo metu.

✈Wizzair bilietai iš Vilniaus į:Belfastą, Londoną, Donkasterį, Glazgą, Bilundą, Kutaisį, Barseloną, Milaną, Romą, Tel Avivą, Larnaką, Bergeną, Oslą, Stavangerį, Olesiundą (Aalesund), Eindhoveną, Paryžių, Malmę, Stokholmą, Kijevą, Dortmundą, Frankfurtą, Miuncheną.
✈Wizzair lėktuvų bilietai iš Palangos į:Londoną.
✈Wizzair lėktuvų bilietai iš Kauno į:Londoną.
✈Wizzair bilietai iš Rygos į:Londoną, Donkasterį, Liverpulį, Barseloną, Bergeną, Oslą, Stavangerį, Eindhoveną, Paryžių, Dortmundą, Hamburgą.

Wizzair bilietų akcija!

2 thoughts on “Wizzair bilietų akcija!

 1. Atsakyti Gintarė Lap 21, 2017 20:38

  Sveiki, norėčiau paklausti ar galiu atšaukti savos skrydį iš Dortmundo į Vilnių? Ar galėčiau susigrąžino kelionės pinigus?

  • Atsakyti Alvita | Kilti.lt Lap 22, 2017 20:28

   Sveiki,

   pigių skrydžių bendrovių bilietai paprastai yra negrąžinami, tačiau reikėtų kreiptis ten kur įsigijote bilietus, dėl išsamesnės informacijos ir bilietų grąžinimo sąlygų.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!