Su Wizz Air vykdomi skrydžiai į Lvovą

Puiki naujiena! Sparčiai auganti aviakompanija Wizz Air pradėjo vykdyti skrydžius iš Vilniaus į Lvovą. Lvovas yra didžiausias vakarų Ukrainos miestas, todėl smagu, kad atsirado puiki galimybė jį pasiekti iš Lietuvos. Skrydžiai vykdomi du kartus per savaitę: pirmadieniais ir penktadieniais. Taigi, ši kryptis puikus pasirinkimas ieškantiems idėjų, kur praleisti ilgąjį savaitgalį.

Lvovas yra vienas pagrindinių Ukrainos kultūrinių centrų, įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą, todėl miestas lankytojams turi labai daug ką pasiūlyti. Lvove vyrauja bohemiška dvasia. Miestas stebina savo jaukumu, harmonija, išraiškingais statiniais. Nuostabus senamiestis, pilys, rotušė, bažnyčios nepaliks abejingų. Lvovas patrauklus teatro gerbėjams.  Mieste vyksta įvairūs festivaliai, kurių daugiau nei 50. Žinoma Jums turėtų patikti ir vietinė virtuvė. Lvove verta aplankyti:

Rotušė – verta dėmesio  miesto dalis. Tiesiog būtina užkilti į Rotušės bokštą, iš kurio atsiveria nuostabūs miesto panoraminiai vaizdai. Šalia Rotušės esanti Turgaus aikštė – dar viena lankytina vieta. Tai žmonių susibūrimo vieta, kurioje bendraujama, muzikuojama. Pažymėtina, jog tai viena gyviausių vietų Lvove. Pasivaikščiojimui puikiai tinka alėja nuo Operos ir baleto teatro iki paminklo skirto T. Ševčenkai. Netoliese esančiose gatvėse yra daugybė restoranų bei barų. Lvove yra gausus pasirinkimas muziejų tokių kaip: Lvovo nacionalinis muziejus, Lvovo istorijos, Lvovo meno galerija, meteorologijos. Rinktis tikrai turėsite iš ko. Dar vienas vertas dėmesio objektas – Aukštutinė pilis, kuri yra ant Liublino unijos kalvos. Ant kalvos yra įsikūrusi apžvalgos aikštelė, nuo kurios galima grožėtis miesto panoraminiais vaizdais. Lvove labai geras susisiekimas. Galima važiuoti autobusais, troleibusais, tramvajais bei mikroautobusais. Mieste vyrauja ganėtinai mažos kainos. Maistas ir gėrimai žymiai pigesni nei Lietuvoje. Apsilankykime Lvove!

Žiema puikus metas pailsėti ir atgauti prarastas jėgas. Kas gali būti geriau už atostogas ten, kur šilta? Galbūt reikėtų leistis į atostogas Egipte. Na, o galbūt norisi aktyvių atostogų? Tuomet puikus pasirinkimas – slidinėjimasKeliaukite ir patirkite daugybę nuotykių!

Skrydžio bilietai į Lvovą >> 

Nauja Wizzair registracijos į skrydį tvarka

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!