Skrydyje su Ryanair visi keleiviai turės savo vietas 4

Dar viena džiuginanti naujiena Ryanair skrydžiuose! 

Skrydyje su Ryanair visi keleiviai turės savo vietas

Skrydyje su Ryanair visi keleiviai turės savo vietas

Nuo 2014 m. vasario mėnesio perkant lėktuvo bilietą už papildomus 5 EUR bus galima pasirinkti norimą vietą lėktuve. Nenorintiems mokėti ir rinktis vietos, ji automatiškai bus parinkta likus 24 valandoms iki skrydžio.  Kaip mini pačios oro bendrovės atstovai, šių veiksmų imtasi peržvelgus daugybę keleivių siunčiamų pasiūlymų, kaip dar būtų galima patobulinti teikiamas paslaugas.

Šaltinis: joe.ie

4 thoughts on “Skrydyje su Ryanair visi keleiviai turės savo vietas

 1. Atsakyti LINA Bal 9, 2014 07:03

  Sveiki,ar uzsakant bilietus per KILTI.LT vieta taip tap gali rinktis ? Angliskame puslapyje maciau ,kad leidziama,o lietuviskam nebuvo siuloma .

  • Atsakyti Milda Bal 9, 2014 10:17

   Sveiki,
   Užsisakant bilietus tokios galimybės, deja, nėra. Vietą pagal jūsų pageidavimus galite užsisakyti susisiekę su mūsų konsultantais el. paštu info@kilti.lt.

 2. Atsakyti Ruta Lap 22, 2013 11:20

  Sveiki, jei bilietus pirksiu iki 2014 m. vasario mėn., o kelionė jau po to (pavasarį), ar galėsiu pasinaudoti vietos pasirinkimo galimybe? Registruojantis skryčžiui, ar kokiu kitu būdu?

  Ačiū.

  • Atsakyti Simona Lap 26, 2013 09:51

   Sveiki,
   Aviakompanija nėra oficialiai supažindinus, kaip šią tvarką reikės įgyvendinti. Manoma, kad registruojantis skrydžiui jums bus parinktos vietos.
   Vietas jums parinks automatiškai, kurių reisai yra nuo vasario 1 d. ir kurie neužsisakę papildomos vietos rezervacijos. Už mokestį norimos vietos registraciją/rezervaciją galima pasidaryti ir iš karto perkant bilietą.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!