Įsigaliojo naujos Ryanair bagažo taisyklės

Aviakompanija Ryanair informavo, jog jau nuo 2018 m.  sausio 15 d. pasikeis bagažo gabenimo taisyklės pigių skrydžių bendrovės klientams.

Keliaujantys su Ryanair aviakompaniją nuo sausio 15 d. du bagažo vienetus į lėktuvo saloną galės pasiimti tik tie keleiviai, kurie bus užsisakę pirmenybinio įlaipinimo paslaugą arba alternatyvius paketus („Family plius“,„Flexi Plus“ ir „Plius“). Jiems į lėktuvą bus leidžiama pasiimti vieną ne didesnį kaip 20 x 40 x 55 cm bagažą ir antrą, kuris neviršytų 20x20x35 cm matmenų, svoris šio nešulio yra neribojamas.

Keliautojai, kurie nebus įsigiję pirmenybinio įlaipinimo (priority boarding), į lėktuvo saloną su savimi galės pasiimti tik vieną rankinio bagažo vienetą, ne didesnį nei 35 x 20 x 20 cm. O kitą  bagažo vienetą, kuris bus didesnis, reikės atiduoti į bagažo skyrių. Tai aviakompanijos Ryanair klientams papildomai nieko nekainuos. Minėtą bagažą, reikės atsiimti kartu su kitu registruotu bagažu atvykus į kelionės tikslą.

Be to, aviakompanija Ryanair dar nuo 2017 metų rugsėjo 6 d. sumažino registruoto bagažo kainas nuo  35 € iki 25 €. Taip pat buvo padidintas leistinas ir registruoto bagažo svoris nuo 15 kg iki 20 kg. Plačiau apie naujoves rašėme dar 2017 m. spalį.

Pasak Ryanair atstovų, visa tai turi padėti taupyti vietą lėktuvo salone ir sumažinti vėlavimo riziką.

Netrukus įsigalios Ryanair bagažo taisyklės

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!