Keičiasi Ryanair bagažo politika 24

Keičiasi Ryanair bagažo politika nuo 2017 m. lapkričio 1 d.

Viena didžiausia pigių skrydžių aviakompanija Ryanair skelbia keičianti registruoto ir rankinio bagažo politika. Jau nuo rudens keleiviai nemokamai du rankinius bagažo vienetus į lėktuvo vidų leis įsinešti ne visiems norintiems keleiviams, sumažins mokesčius už registruotą bagažą ir padidino leistiną šio bagažo svorį.

Ryanair tikisi, kad šie pakeitimai įtakos teigiamus keliautojų bagažo vežimo pokyčius. Šiuo metu keleiviai pasiima du rankinio bagažo vienetus ir dažniausiai lėktuvo salone tiesiog nepakanka vietos bagažui. Jie yra prašome jį perkelti į registruoto bagažo skyrių. Mano, kad šie pokyčiai suteiks daugiau vietos keleiviams ir jie atsakingiau apgalvos savo bagažo gabenimą.

Ryanair nuo 2017 m. lapkričio 1 dienos įvedamos naujos taisyklės:

• Visų registruojamų lagaminų leistinas svoris nuo 15 kg didėja iki 20 kg;

• Standartinis registruojamo bagažo mokestis už 20 kg lagaminą nuo 35 eur mažėja iki 25 eur (mokestis priklauso nuo kelionės laiko, krypties);

• Į lėktuvo saloną neštis du rankinio bagažo vienetus bus leidžiama tik įlaipinimo pirmenybę turintiems keleiviams (įskaitant „Plus“, „Flexi Plus“ ir „Family Plus“ paslaugas);

• Visiems kitiems (t.y. pirmenybės neturintiems) keleiviams į lėktuvo saloną bus leidžiama pasiimti tik vieną mažesnį rankinio bagažo vienetą, o antrasis (kiek didesnis lagaminas su ratukais) prie įlaipinimo vartų turės būti atiduotas į lėktuvo bagažo skyrių (nemokamai).

Tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Vilniaus >

Tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Kauno >

Tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Palangos >

Keičiasi Ryanair bagažo politika

24 thoughts on “Keičiasi Ryanair bagažo politika

 1. Reply Eglė Mar 12, 2018 11:57

  Sveiki,
  Skrendant su kūdikiu (iki 1 metų) galima nemokamai vežtis vežimėlį. O kaip dėl auto kėdutės? Ar taip pat nemokamai, ar reikia už ją sumokėti papildomai? Jei taip, tai kiek kainuoja?

 2. Reply Daiva Feb 9, 2018 12:01

  Sveiki, mano bilietas nera prioritetinis, tai kaip suprantu galiu tureti du rankinius krepsius, tik didesni reikes palikti prie lektuvo, kurio ismatavimai 55x40x20, o mazesni galesiu pasiimti i lektuvo salona.
  Aciu

 3. Reply Ramune Feb 5, 2018 17:23

  Sveiki. Kokios taisykles Kai skrendama su virs dvieju metu vaiku?? AR galima imti vezimuka nemokamai? AR reikia kedute I lektuva tureti? Kai perkame bilieta rodo kad galima dvi 20 kg bagazas AR cia leidziama vaikui virs dvieju metu tas? Skrime vienas suauges ir vaikas virs dvieju metu.

  • Reply Agnė | Kilti.lt Feb 6, 2018 14:33

   Sveiki,

   Skrendant su vaiku, kuriam 2 ar daugiau metų galima pasiimti sulankstomą vežimėlį. Jį rekomenduojame paženklinti prieš lipant į lėktuvą. Be to vyresniems nei 2 metai vaikams taip pat priklauso nemokamas rankinis ir mokamas registruotas bagažas.

 4. Reply Ramune Feb 5, 2018 16:27

  Sveiki. Kokios taisykles Kai skrendama su virs dvieju metu vaiku?? AR galima imti vezimuka nemokamai? AR reikia kedute I lektuva turetu? Kai perkame bilieta rodo kad galima dvi 20 kg bagazas AR cia leidziama vaikui virs dvieju metu tas? Skrime vienas suauges ir vaikas virs dvieju metu.

  • Reply Agnė | Kilti.lt Feb 6, 2018 14:34

   Sveiki,

   Skrendant su vaiku, kuriam 2 ar daugiau metų galima pasiimti sulankstomą vežimėlį. Jį rekomenduojame paženklinti prieš lipant į lėktuvą. Be to, vyresniems nei 2 metai vaikams taip pat priklauso nemokamas rankinis ir mokamas registruotas bagažas.

 5. Reply Rasa Jan 16, 2018 13:57

  Sveiki, kaip su lagamino išmatavimais? Neskaičiuojant ratukų jis tinka, tačiau jei matuojant su ratukais-keliais cm per didelis gaunasi

 6. Reply Karolis Jan 8, 2018 23:20

  Sveiki,

  Kaip dėl kosmetikos priemonių? Ar yra ribojama, jei jos bus 10 kg. registruotam lagamine? ☺

  Ačiū

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jan 14, 2018 13:49

   Karoli,

   neturėtų kilti problemų, tačiau gali kilti visgi įtarimas, jog kosmetika nėra skirta asmeniniam naudojimui.

 7. Reply Gabrielė Dec 30, 2017 19:57

  Sveiki,

  Norėjau paklausti jei su savimi turiu kuoprinę ir dovanų maišelį, kuris netelpa į kelioninį krepšį, tačiau jis nėra didelis, puse A4 lapo formato, viduje papuošalas. Tai man jį užskaitys kaip antrą krepšį ar leis su savimi tūrėti kabinoje ar būtina tūrėti vip bilietus? Taip pat, jei randi raynair oro linijų bilietus ne jų oficialioje svetainėje tai kaip su tais vip bilietais? Pavyzdžiui yra įsygiti lėktuvų bilietai į Barseloną per šią svetainę: http://pigusskrydziaiibarselona.lt/ , tai ar įmanoma “primokėti”, kad gauti tą vip?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jan 4, 2018 19:06

   Gabriele,

   Jums reiktų kreiptis tiesiogiai į savo bilietų pardavėją, kuris nurodys, koks Jūsų yra bagažas.

 8. Reply Judita Dec 14, 2017 20:15

  Sveiki

  Skrisiu i Vokietija, planuoju veztis cigareciu, registruotame bagaze. Ar leistinas cigareciu kiekis registruotame bagaze toks pats kaip ir rankiniame bagaze? Ar registruotame bagaze didesnis?

  Aciu

 9. Reply Andzi Dec 10, 2017 19:45

  Sveiki norejau paklausti ar galima veztis rankiniane bagaze dziovintus baravikus ir svezias spnguoles ? ir koks nemokamas bagazas priklauso kudikiui 11 menesiu ?

  • Reply Alvita | Kilti.lt Dec 12, 2017 21:15

   Sveiki,

   maisto ribojimai priklauso nuo šalies į kurią skrendate. Jei skrendate su Ryanair, šiose avialinijose kūdikiui iki 2 metų yra priskiriamas iki 5 kg bagažas.

 10. Reply Tita Dec 2, 2017 15:47

  Sveiki, ar skrendant i JAV tarp skrydziu tikrinamas registruotas bagazas? Aciu

 11. Reply loreta Nov 20, 2017 11:30

  Sveiki,o jei viska susidejus i kuprine ir vykstama be lagamino ar ji irgi bus laikoma didesniu bagazu ir nebus galima nestis i salona?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Nov 20, 2017 21:53

   Loreta,

   svarbiausiai, jog Jūsų bagažas (kuprinė) atitiktų aviakompanijos nustatytus limitus (išmatavimo ir svorio).

 12. Reply vika Nov 12, 2017 18:51

  Sveiki.Ar galima nemokamame bagaze vestis plauku tiesintuva?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Nov 14, 2017 19:39

   Vika,

   problemų kilti neturėtų gabenant rankiniame bagaže plaukų tiesinimo žnyples.

Leave a Reply

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!