Jau galioja nauja Ryanair sėdimų vietų politika 6

Pigių skrydžių bendrovė Ryanair informuoja, kad nuo vasario 1 d. įsigalioja nauja „sėdėjimo“ tvarka lėktuve. Nuo šiol klientai galės patys išsirinkti, kurioje vietoje sėdėti, arba vietos lėktuve jiems bus priskirtos.

Bendrovė informuoja, kad sėdimas vietas klientai gali išsirinkti pirkdami lėktuvo bilietus arba atliekant registraciją prieš skrydį internetu.

Keleiviams pateikiami šiek pasirinkimai:

1. Iškirtinės vietos (eilėse 1-15, 16, 17 ir 32, 33). Įsigijus šias vietas suteikiama įlaipinimo pirmenybė (priority boarding), daugiau vietos kojoms tarp eilių. Ši paslauga kainuoja nuo 10 EUR.

2. Standartinės vietos (eilės 6-15 ir 18-31). Klientai galės išsirinkti, ar nori sėdėti prie lango ar ne. Šioms vietoms taikomas mokestis nuo 5 eurų. Už papildomus 2 EUR bus galima įsigyti įlaipinimo pirmenybę.

Klientams, kurie nėra įsigiję pasirinktų sėdėjimo vietų, jos paskirtos bus už dyką automatiškai atliekant internetinę registraciją.

Klientai, kurie turi nusipirkę įlaipinimo pirmenybę skrydžiams po vasario 1 d., standartines vietas galima išsirinkti nemokamai atliekant registraciją internetu.

Jau galioja nauja Ryanair sėdimų vietų politika

6 thoughts on “Jau galioja nauja Ryanair sėdimų vietų politika

 1. Pingback: Wizzair sėdėjimo vietų tvarka įsigalioja ← Wizzair skrydžiai

 2. Pingback: Nauja Wizzair sėdėjimo vietų tvarka ← Wizzair skrydžiai

 3. Atsakyti Lazaris Soloveicikas Kov 12, 2014 19:50

  Sveiki,

  skrendame i Alikante, turime maza suniuka. Kokios taisykles vezant suniuka su savim? Aciu.

 4. Atsakyti Samanta Vas 12, 2014 13:21

  Sveiki, skrendu į Londona su Ryanair ir su 3 mėnesių kūdikiu, norėčiau sužinoti kiek maistelio galime veštis? į ką turi būt supiltas? ar bus galimimybė išsiplauti buteliuka? ir ar galima neštis su savim automobiline kėdute kūdikiui? ar už tai reikia mokėti?

  • Atsakyti Simona Vas 12, 2014 16:39

   Sveiki,

   Galite vežtis tiek kiek reikia. Keliaujant su kūdikiu, darbuotojai žiūri atlaidžiau. Gali jūsų paprašyti paragauti maistelio. Buteliuką galėsite išsiplauti tik lėktuvo san. mazge. Iki 2 metų vaikams priklauso arba automobilinė kėdutė, arba vežimėlis nemokamai.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!