Vaikų atostogos mokykloje – kur keliauti visai šeimai?

Artėjant vaikų atostogoms mokyklose iškyla gana svarbus klausimas – ką per jas nuveikti? Mes siūlome keliauti! Galite aplankyti egzotines šalis, susiorganizuoti pažintines keliones arba nerti į šiltuosius Europos kraštus. Pasirinkę pastarąjį variantą tikrai neprašausite, nes ne tik praleisti puikų laiką visi drauge, bet ir galėsite daug įdomių dalykų sužinoti bei pamatyti keliaujant su vaikais.

Keliaudami pavasarį arba rudenį į šiltus kraštus galėsite pasimėgauti vasariškais orais daugiau, o saulėtas nuotaikas išlaikysite ilgiau. Europoje apstu vietų, kurios kviečia jas aplankyti.

Malta

Sala, kuri žemėlapyje vos matoma, pilna istorinių įvykių bei Viduržemio jūros perlas. Maltos istorija labai ilga ir kontrastinga, susidedanti iš įvykių, kurie tęsiasi jau beveik 7000 metų. Dėl to ši įspūdingo grožio sala pakeri gausybės tautų architektūriniais šedevrais. Maltoje įregistruotos dvi kalbos – anglų ir maltiečių, kuri, beje, yra labai marga. Šis salynas yra tiesiog pripildytas istorinių vietų, tad atostogų metu galėsite nerti į jų paiešką ir lankymą, o norintys ne tik istorinių vietų, galės aplankyti garsaus serialo „Game of Thrones“ filmavimo apylinkes. Taip pat šioje saloje apstu uolėtų pakrančių, smėlėtų paplūdymių ar ramių įlankų, kurias galėsite apžiūrėti keliaudami po salą.

Skrydžio bilietai į Maltą>>
Norite keliauti? Peržiūrėkite pigias keliones į Maltą>>
Kipras

Trečia pagal dydį Viduržemio jūros sala, kupina nuoširdžių gyventojų bei dviejų kultūrų. Kipras – graikų meilės ir grožio deivės Afroditės užgimimo vieta. Čia apstu auksinių paplūdimių, subtropikų klimatas džiugina šiluma, o maistas – tikra skonių bomba. Keliaudami po salą galėsite aplankyti nuošaliausias ir gražiausias salos vieteles, pasimėgauti ir pasigrožėti įvairiausiais paplūdimiais, aplankyti 2 kultūras – graikų ir turkų – bei užsiimti vandens sportu nardant, buriuojant ar apsilankant vandens parke, kuris yra vienas geriausių Europoje.

Skrydžio bilietai į Kiprą (Pafosą)>>
Norite keliauti? Peržiūrėkite pigias keliones į Kiprą>>
Kroatija

Adrijos jūros skalaujami krantai, įspūdingo grožio gamta bei architektūra. Kroatiją aplankyti verta norintiems išvysti krioklius, architektūrinio paveldo, kultūrinį lobyną. Nors ši šalis negali pasigirti smėlėtais paplūdimiais, bet joje apstu įvairiausių lankomų vietų, tad nepraleiskite progos su jomis susipažinti. Korčulos sala, Rabakas, Plitvicos ežeras – tik maža dalis vietų, kurias būtina aplankyti. Kroatija – ideali šalis norintiems išvysti neregėtos gamtos.

Skrydžio bilietai į Kroatiją (Zagrebą)>>
Norite keliauti? Peržiūrėkite pigias keliones į Kroatiją>>
Bulgarija

Linksma, pigių atostogų šalis, kurioje galima ne tik pailsėti, bet ir daug pamatyti. Norintys susipažinti su ypatingo grožio miesteliais, būtinai turi aplankyti Nesebarį ir Sozopolį – turistų traukos centrus. Antikiniai, viduramžių laikų pastatai trauks akį, o mėgstantys pikantiškus patiekalus galės mėgautis bulgarų virtuve. Norintys papramogauti taip pat ras čia veiklos. Ne paslaptis, kad Bulgarijoje ganėtinai pigu, šilta ir gausu lankytinų vietų, tad ši šalis ypatingai tiks šeimos atostogoms.

Skrydžio bilietai į Bulgariją (Sofija)>>
Norite keliauti? Peržiūrėkite pigias keliones į Bulgariją>>
Portugalija

Europos rojus, Atlanto vandenyno pakrantės bei įspūdingi regionai. Pagal savo galimybes ir norus galite išsirinkti jūsų širdžiai artimiausią Portugalijos dalį. Ryškūs namai, beribės aktyvaus laisvalaikio praleidimo galimybės, svaiginantys miestai. Tiek apsistodami viename krašte, tiek keliaudami per šalį galėsite patirti neišdildomų ir įsimenamų nuotykių. Architektūros mėgėjus pakerės pilys, gotikinės katedros, o gamtos mylėtojus – žaliuojantys parkai ir svaigulį keliančios panoramos.

Skrydžio bilietai į Portugaliją (Lisabona)>>
Norite keliauti? Peržiūrėkite pigias keliones į Portugaliją>>
Graikija

Svarbių istorinių įvykių užgimimo vieta, per 2000 įspūdingo grožio salų ir ypatingai linksmi gyventojai. Čia veiklos ras kiekvienas: gomurį džiugins skanus maistas, kuris kiekviename regione vis kitoks, aikčioti priverčiančių gamtos vaizdų apstu, o Vakarų civilizacijos lopšys patiks norintiems iš arčiau pamatyti ir patirti istoriją – Olimpinės žaidynės, įvairūs mitai, demokratija bei seniausia kalba Europoje. Graikija tikrai sužavės kiekvieną, tik belieka išsirinkti kryptį.

Skrydžio bilietai į Graikiją (Atėnus)>>
Norite keliauti? Peržiūrėkite pigias keliones į Graikiją>>

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!