Populiariausi viešbučiai pasaulyje

2015 m. Populiariausi viešbučiai pasaulyje

Pasaulyje yra nesuskaičiuojamas kiekis viešbučių, motelių, hostelių ir kitokių apgyvendinimo įstaigų. Tačiau yra ir viešbučių tinklų, po kurių vardu puikuojasi ne viena dešimtis viešbučių visame pasaulyje. Pateikiame 10 populiariausių viešbučių vardų sąrašą, kurie 2015 m. buvo nominuoti geriausiais pasaulyje. Pagal klientų nuomonę ir balsus viešbučiai pasiskirstė taip:

1. Oberoi Hotels & Resorts

 1. Oberoi Hotels & Resorts.

Šis viešbutis puikuojasi tarsi vyšnia ant torto. 2015 m. buvo nominuotas geriausiu viešbučių kurortu pasaulyje. Šis viešbutis įsikūręs šalia Pichola ežero Indijoje. Čia yra 3 restoranai, 2 šildomi lauko baseinai ir prabangus SPA. Aplinką puošia sodai, fontanai.

2. Aman

2. Aman Resorts.

Po šiuo garsiu vardu slepiasi net 30 viešbučių visame pasaulyje. 4 viešbučiai JAV ir Karibuose, 6 viešbučiai Europoje ir Afrikoje, 20 viešbučių Azijos regionuose. Apgyvendinimo tipą galima rinktis įvairų – nakvynes kotedžuose, vilose, viešbučio kambariuose ir kt.

3. The Peninsula Hotels

3.The Peninsula Hotels.

Tai Azijos seniausia viešbučių bendrovė, įkurta 1866 m. Aukšto lygio viešbučiai išsiskiria išskirtiniu dizainu, prabanga ir aukšto lygio aptarnavimu. Iš viso yra 10 viešbučių – Honkonge, Šanchajuje, Beidžinge, Tokijuje, Niujorke, Čikagoje, Beverly Hilse, Paryžiuje, Bankoke ir Maniloje.

4. Rosewood Hotels & Resorts

4.Rosewood Hotels & Resorts.

Pasak lankytojų, šis viešbučių tinklas ypatingai gerai rūpinasi savo klientais ir tinkamai numato jų poreikius. Viešbučių tinklas išsiplėtęs visame pasaulyje ir turi 33 viešbučius. JAV ir Kanadoje – 8, Meksikoje – 4, Karibuose – 3, Brazilijoje – 1, Europoje – 4, Artimuosiuose Rytuose – 2, Azijoje – 11.
P.S. kelių iš šių viešbučių atidarymas dar tik planuojamas.

5. Four Seasons Hotels & Resorts

5.Four Seasons Hotels & Resorts.

Šių viešbučių tinklas yra be galo platus. Nuo Amerikos iki Azijos kampelių. Iš viso yra apie 100 viešbučių. Viešbučiai įsikūrę gražiausiuose miestų ar priemiesčių kampeliuose.

6. St. Regis

6.St. Regis.

Viešbučių kurortas išsidėstęs gražiausiose pasaulio vietose  – Balyje, Abu Dabyje, Bora Boros saloje ir pan. Nepriekaištingi vaizdai ir stulbinantis paslaugumas šiuose viešbučiuose garantuotas.

7. Auberge Resorts Collection

7.Auberge Resorts Collection.

Sakoma, jog paslaugos, maistas, viešbučių dizainas ir vieta yra geriausi visame pasaulyje. Šis viešbučių tinklas turi 8 kompleksus visame pasaulyje – Kalifornijoje, Meksikoje, Kosta Rikoje, Kolorade, Fidžyje, Britų Vest Indijoje.

8. Belmond

8.Belmond.

Šis vardas neseniai pakeitė savo pavadinimą. Prieš tai buvo žinomas kaip Orient-Express. Platus tinklas taip pat jungia viešbučius visame pasaulyje. Iš viso po Belmond vardu slepiasi apie 42 viešbučiai. Bendrovė yra garbinamas dėl savo išskirtinumo  ir dėmesio smulkmenoms.

9. Mandarin Oriental Hotel Group

9.Mandarin Oriental Hotel Group.

Šių viešbučių tinklo pradžia buvo 1963 m. Honkonge. Amerikoje yra 6 viešbučiai, Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje – 10 viešbučių, o Azijoje – apie 13 viešbučių. Aukštos klasės viešbučiai vertinami nepriekaištingai.

10. The Ritz-Carlton Hotel Company

10.The Ritz-Carlton Hotel Company.

Garsus prekinis ženklas slepia didingą grožį po savo sparnais. Aukšto lygio viešbučiai puikuojasi įtakingiausiose pasaulio vietose. Iš viso yra apie 40 viešbučių. Nuo Los Andželo iki Singapūro ar Bankoko.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!