Paskutinės minutės pasiūlymai 6

Vasara yra  ypatingas laikas keliauti ir patirti nuotykių. Taip pat vasara tinkamas laikas pailsėti ir atgauti jėgas po darbų. Jūs galite rinktis praleisti atostogas iš įvairiausių kelionių krypčių. Jeigu norite sutaupyti bei pageidaujate kelionės kuo greičiau, Jums puikiai tiks paskutinės minutės pasiūlymai. Paskutinės minutės pasiūlymai dažniausiai  atsiranda tuomet, kai lėktuve būna likusios kelios laisvos vietos. Taigi, suradus Jus dominantį  paskutinės minutės pasiūlymą reikia užsakinėti iškart, kad gautumėte vietas.

Pastaruoju metu itin populiari atostogų kryptis – Turkija. Mėgstamas turistų kurortas yra Alanija. Alanija yra Turkijos kurortas, kuris priklauso Antalijos provincijai. Kurortas yra Turkijos pietuose, prie Viduržemio jūros. Alanijoje siūloma daugybė gamtos ir kultūros malonumų, todėl Alanija yra ypatingai populiarus kurortas. Dėl įvairių priežasčių tai puiki vieta atostogauti! Alanijos kurorte galima pasirinkti įvairias veiklas. Viena jų – Alanijos pilies aplankymas. Nuostabi pilis yra Alanijos uolėtame pusiasalyje. Iš pilies vietos atsiveria įspūdingas vaizdas. Damlatas urvas – verta dėmesio vieta. Šis urvas puikiai tinka pasislėpti nuo karščio. Yra manoma, jog oras uolos viduje yra naudingas astmos ligoniams. Raudonasis bokštas yra įsikūręs uoste. Bokštas yra laikomas Alanijos simboliu. Jame yra įsikūręs Alanijos etnografijos muziejus. Vandens planetos vandens parkas ypatingai patraukli vieta šeimai. Šiame vandens parke galima plaukti pripučiamomis baidarėmis ar šokinėti banglente. Linksmybės visai šeimai garantuotos! Dar viena pramoga  plaukimas su kanoja, kuomet galima gėrėtis nuostabiais Tauro kalnais. Jeigu norisi atsipalaiduoti, Alanijoje galima mėgautis hamamo procedūromis.

Skrydžio bilietai į Antaliją >>

Taip pat mėgstama turistų kryptis – Bulgarija. Burgasas vienas iš Bulgarijos kurortų. Burgasas – miestas Bulgarijos pietryčiuose prie Juodosios jūros. Burgasas pradėjo kurtis XVII a.. Prieš tai miesto vietoje buvo Pirgoso gyvenvietė. Atostogos Burgase – tai paplūdimio laikas, šeimos ekskursijos į lankomus objektus. Burgasas turi daug ką pasiūlyti.Verti dėmesio šie objektai/vietos: Antanasovsko ežeras, Prieplauka, Gramofonas, Švyturys, Jūros sodas, Šv. Anastasijos sala, Sea Casino Kultūros centras, Aviacijos muziejus, Etnografijos muziejus, Poda saugoma teritorija bei kiti dėmesio verti objektai. Atostogos Bulgarijoje – neabejotinai puikus pasirinkimas!

Skrydžio bilietai į Burgasą >>

Kelionių agentūros  Zigzag Travel internetiniame puslapyje galite rasti puikius paskutinės minutės pasiūlymus. Kada keliaujam? 

 

6 thoughts on “Paskutinės minutės pasiūlymai

 1. Atsakyti Viė Lie 11, 2018 08:45

  laukčiau pasiūlymo pigiems bilietams į Vašingtoną rugpjūčio mėn. Į abi puses.
  Ačiū.

 2. Atsakyti Vytautas Lie 8, 2018 19:04

  Vytautas
  Domina paskutinės minutės skydžiai į bet kokias šalis

 3. Atsakyti Juratė Lie 2, 2018 15:37

  Domina paskutinės minutės skydžiai į bet kokias šalis

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!