Kur švęsti Kalėdas geriausia?

Kur šiemet švęsite Kalėdas?
Kalėdos – viena gražiausių metų švenčių. Vieni ruošiasi pas senelius į kaimą, kiti ruošiasi pas artimiausius draugus. Kasmet vyrauja tos pačios tradicijos ir įpročiai. Tačiau, galbūt, šiemet Kalėdas praleisite kiek kitaip? Galbūt ne Lietuvoje? Kalėdoms ruošiasi visas pasaulis. Nuo Meksikos iki Maltos, nuo šiaurės iki pietų. Pasižvalgykime, kur švęsti Kalėdas geriausia? Juk jos nenumaldomai artėja!
Malta. MALTA. Čia, tradiciškai, lankoma Prakartėlė  (Jėzaus gimimo gyvulių tvarte) ir Bethlehem f’Ghajnsielem, kuriame kviečiama pasivaikščioti po sukurtą miestelį, kuris sugrąžina į tuos laikus, kai gimė Jėzus. Rekomenduojama apsilankyti Manoel teatre arba Žaislų muziejuje.
Niujorkas, JAV NUJORKAS, JAV. Rokfelerio centras (Rockefeller Center) yra Niujorko Kalėdų širdis. Taip, tai ta pati vieta, kurią galima pamatyti „Vienas namuose 2“ filmo scenose ; ) Čia esanti garsioji ledo čiuožykla gyvuoja jau apie 79 metus, o tradiciškai Kalėdų eglė puošiama jau 84 metus. Verta apsilankyti Radio City arenoje, Centriniame Parke Columbus Circle mugėje, Penktojoje aveniu (Fifth Avenue).
Barselona, Ispanija
BARSELONA, ISPANIJA. Jei norite pamatyti keistą reginį per Kalėdas, turėtumėte apsilankyti Barselonos uoste. Čia vyksta  200 metrų plaukimo varžybos (Barcelona’s Copa Nadal). Gal sudalyvausite ir jūs? : )
Beje, Trijų karalių diena Barselonoje taip pat yra didelė šventė. Jos metu atvyksta visi karaliai ir dalina dovanėles vaikams.
Laplandija, Suomija. LAPLANDIJA, SUOMIJA. Kad ir kaip būtų smagu bet kuriame pasaulio kampelyje, vis vien smagiausia bus Laplandijoje, pas tikrąjį Kalėdų Senį Rovaniemyje. Begalės pramogų ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Papildomai rekomenduojama apsilankyti Ranua zoologijos sode, mokslo centrą Arktikum.
Strasbūras, Prancūzija STRASBŪRAS, PRANCŪZIJA. Strasbūro gatvės šventiniu sezonu virsta į Kalėdų miestelį, kuriame puikuojasi šventinė mugė. Pirmą kartą šiais metais miestas paruošė dar vieną, visai kitokią mugę – alternatyvias Kalėdas „OFF“. Čia skambės gyva muzika, gatves puoš įvairūs meno kūriniai.
Valkenburgas, Olandija VALKENBURGAS, OLANDIJA. Šis nedidelis miestelis yra Olandijos Kalėdų centras. Šventiniu periodu čia esantis urvas (Velvet Cave) virsta į didelį Kalėdų miestelį bei Kalėdų Senelio namus. Iki čia reguliariai kursuoja kalėdiniai traukiniai iš Simpelveld.
Nurembergas, Vokietija NIURNBERGAS, VOKIETIJA. Niurnbergo Kalėdų mugė kasmet pritraukia apie 2 milijonus lankytojų. Viduramžių dvasia ir meduolių kvapas tvyro visoje mugėje. Čia nerasite šių laikų technologijų ar masinės gamybos girliandų. Čia vyrauja gilios šventinės tradicijos, rankų darbo žaislai ir kt.
Honolulu, Havajai HONOLULU, HAVAJAI. Havajuose visai kitokios Kalėdos. Be sniego, be šalčio. Tačiau tradicijos gyvuoja ir čia! Miesto centre kasmet puikuojasi 15 metrų eglutė, Kalėdų šventės atidarymo metu vyksta paradas, o pats miestas paskendęs girliandų jūroje. Kalėdų eglutė ir palmės – puikus derinys!
Zalcburgas, Austrija ZALCBURGAS, AUSTRIJA. Tai ne tik Mocarto gimtinė, muzikinės dramos „The Sound of Music“ filmavimo vieta, bet ir nuostabi vieta sutikti Kalėdas kalnų apsuptyje. Kalėdinė mugė puikuojasi miesto centre. Beje, čia pirmą kartą 1918 m. Kalėdų išvakarėse buvo atlikta visiems gerai žinoma kalėdinė daina „Silent Night“.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!