Kelionėje svarbūs daiktai 4

Kai nusprendžiame leistis i kelionę, vienas iš pirmųjų darbų – susidaryti reikalingiausių daiktų, kuriuos ketiname pasiimti, sąrašą. Tačiau, ar visada pagalvojame apie svarbiausius dalykus? Kartais taip atrodo iki tol, kol nesusiduri su vienokia ar kitokia situacija, kai būtent kažkurio daikto kelionės metu labai prireikia. Nors kelionėje svarbūs daiktai kasdieniniame gyvenime praverčia mažiau, neturėtume apie juos pamiršti!

• Rankų dezinfekatorius. Keliaujant neretai tenka stabtelėti įvairiausiose vietose ir išsitraukus turimą sumuštinį ar kitą užkandį jį sudoroti. Dažniausiai taip elgiamės tuomet, kai neplanuojame valgyti kavinėse ar restoranuose. Taip sutaupome ir laiko, ir pinigų. O valgyti švariomis rankomis norisi ir reikia visur! Tokiu atveju jums į pagalbą keliauja dezinfekatorius. Jų yra iki 100 ml talpos buteliukuose, kad būtų patogu gabenti rankiniame bagaže.

• Drėgnos servetėlės. Kartais servetėlės tikrai praverčia. Ypač merginoms, kurios servetėles gali naudoti vietoj makiažo valiklio (dauguma makiažo valiklių viršija 100 ml, tad į lėktuvo saloną pasiimti kebloka). Taip pat servetėlės gali praversti ir karštą dieną.

• Servetėlės, tualetinis popierius. Visko pasitaiko. Nieko nepadarysite, jei netyčia susidursite su vieta, kurioje nerasite šių dalykų, tad būsite patenkinti apie tai pagalvoję iš anksto 😉

• Kava, arbata, cukrus. Kai kurie žmonės be kavos – kaip be rankų. O kiti dienos neįsivaizduoja be arbatos. Jei ryte, vos pramerkus akis, mintys sukasi apie gaivų oro gurkšnį viešbučio ar nakvynės namų kieme/balkone su garuojančiu puodeliu rankose, tuomet į kelionę galite pasiimti šiek tiek šių produktų. Keliaujant lėktuvu geriausia gabenti originaliose pakuotėse. Šių produktų galima rasti nedideliais kiekiais. Karšto vandens turėtų pavykti gauti visur. Puikiai tinka keliauninkams, gyvenantiems viešbučio kambaryje su virtuve.
P.S. jei negeriate kavos be pieno, jį pakeisti gali maži grietinėlės indeliai (po 10 ml).

• Maža adata su siūlu. Visada pravers, jei netyčia užkliūsite už aštresnio daikto ir įplyš jūsų kelnės, suknelė ar kitas rūbas. Per porą minučių klaidą ištaisysite ir neteks rausti dėl skylės rūbuose.

• Telefono įkroviklis. Nepamirškite telefono įkroviklio. Išsijungus telefonui ne tik negalėsite padaryti vaizdingų nuotraukų (jei neturėsite fotoaparato), rasti tinkamą informaciją internete, bet ir išgąsdinsite artimuosius ilgai nepranešus, kad jums viskas tvarkoje.

• Adapteris. Prieš keliaujant į kitą šalį verta pasidomėti, ar elektros kištukai šioje šalyje nesiskiria. Kartais galite susidurti su nemalonia situacija, kuomet jūsų kištukas netilps elektros lizde (Pavyzdžiui, Kipre) Tokiu atveju verta turėti adapterį.

• Ausinukai. Jei lėktuve, autobuse, traukinyje sugalvosite pažiūrėti filmą, juokingą video ar tiesiog pasiklausyti muzikos, tikriausiai nenorėsite, jog į jūs kryptų kas antro pakeleivio žvilgsniai? Būkime supratingi 😉

• Skėtis arba lietpaltis. Niekada nežinai, ką gali iškrėsti oras. Jei turite mažą skėtį ar daug vietos neužimantį lietpaltį – įsimeskite į bagažą, juk nenorite, prapliupus lyti, kiaurai peršlapti 🙂

• Žemėlapis telefone. Prieš keliaujant patariame parsisiųsti to miesto, kuriame lankysitės, žemėlapį. Tikrai pravers, jei neturėsite popierinio žemėlapio varianto. Bus puiki pagalba ieškant viešbučio ar kitos norimos vietos mieste.

• Papildomas krepšys/maišelis. Lagamine, krepšyje stengiamės turėti tik tai, kas neužima daug vietos, tačiau tuo pačiu stengiamės sutalpinti pusę drabužių spintos. Turėkite atskirą maišelį nešvariems rūbams. Dažnai apie tai nepagalvojame.

• Bagažo svarstyklės. Šis prietaisas nėra būtinas. Tačiau tie, kurie mėgsta iš svetimos šalies parsivežti šį bei tą sau, draugei, draugui, tėvams ir kt., labiausiai bijo susidurti su bagažo viršsvorio problema. Todėl šios mažos svarstyklės lengvai pašalins nerimą. O jei daiktai sunkiai telpa, peržiūrėkite kelis patarimus kaip sutalpinti daiktus bagaže!

Nepamirškime, kad ir kiti kelionėje svarbūs daiktai gali šiek tiek pakoreguoti šį sąrašą, tačiau kiekvienas atsirinks tai, ko jam reikia 😉

Jei pasigedote daikto, kurio jums labai pritrūko keliaujant, parašykite el. paštu info@kilti.lt ir sąrašą papildysime. Galbūt duosite puikią mintį kažkam kitam!

4 thoughts on “Kelionėje svarbūs daiktai

 1. Atsakyti Jurgita Vas 20, 2021 19:52

  Labas vakaras norejau sužinoti ar galima i lagamina isidėti kavos skrendant lektuvu,ir pasimti i lektuvo salona žurnala su piestuku

 2. Atsakyti aldera Vas 17, 2016 13:12

  Sveiki, ar galima rankiniam bagaže vežtis nagams žirklutes?

  • Atsakyti Kilti.lt Vas 17, 2016 13:23

   Sveiki,
   Jei žirklių ašmenų ilgis neviršija 6 cm ir ašmenys skrydžio metu yra apsaugoti – problemų kilti neturėtų.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!