Kaip atlikti registraciją į skrydį? 55

Kur ir kaip atlikti registraciją į skrydį?

Registracija į skrydį

Nusiperkame lėktuvų bilietus ir, dažnai, kyla klausimas: „kas dabar?“, „kada gausiu bilietus?“, „ar man atsiųs bilietus?“, „ar man reikia kažkur užsiregistruoti?“, „o kaip atlikti registraciją į skrydį?“.
Taigi, pabandysime jums padėti. Jei pinigai nuo sąskaitos nuskaičiuoti, dar nereiškia, kad misija baigta.

Įlaipinimo kortelė („Boarding Pass“) yra tas pats lėktuvo bilietas, kurį reikia turėti su savimi oro uoste.

Kadangi dažniausiai keliaujama su pigiomis skrydžių bendrovėmis „Wizzair“, „Ryanair“, „airBaltic“ ir pan., paaiškinsime, kaip atlikti registraciją į skrydį keliaujant šiomis aviakompanijomis.

❗ Jei bilietus (Ryanair, Wizzair) pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, (pvz., www.kilti.lt), po bilietų apmokėjimo gausite patvirtinimą į savo el. paštą, kuriame bus registracijos forma, kurią reikės užpildyti ne vėliau nei 24 val. iki skrydžio. Likus iki skrydžio 2-6 d. būsite užregistruoti į skrydį ir el. paštu gausite įlaipinimo korteles, kurias reikės atsispausdinti ir turėti kelionės metu.
❗ Jei bilietus (airBaltic) pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, (pvz., www.kilti.lt), po bilietų apmokėjimo gausite patvirtinimą į savo el. paštą, kuriame bus nurodyta registracijai reikalinga informacija. Registruotis internetu galėsite likus 72 val. iki skrydžio.

❗ Jei norite rezervuoti vietas, užsisakyti registruoto bagažo gabenimo paslaugą, keisti skrydžio datą, kryptį, keleivio duomenis ir kt., kreipkitės el.paštu ✉ info@kilti.lt ir viską sutvarkysime.

❗ Oro uoste turėkite tuos asmens dokumentus, su kuriais registruojatės į skrydį!

RYANAIR

2 tipų registracijos į skrydį:

Išankstinė registracija internetu (nuo 30 dienų iki 2 valandų prieš skrydį) galima tuomet, kai keleiviai pageidauja rezervuoti sėdimas vietas už atitinkamą mokestį.

Bendroji registracija internetu (nuo 7 dienų iki 2 valandų prieš skrydį) tiems, kurie nenori papildomai mokėti už pasirinktas sėdimas vietas. Tokiu atveju, keleiviams vietos bus priskirtos automatiškai ir nemokamai (jei bilietai pirkti vienu metu, didelė tikimybė, kad vietos bus priskirtos šalia).

Nepalikite visko paskutinei minutei, kadangi atsispausdinti/perspausdinti įlaipinimo kortelę galima likus ne mažiau kaip 2 val. iki skrydžio. Vėliau registracija užsidaro.

Įlaipinimo į Ryanair lėktuvą vartai uždaromi likus 20 minučių iki skrydžio, todėl prie vartų patartina būti ne vėliau kaip 30 min. iki skrydžio.

Jei turite ir registruotą bagažą, jį turėsite priduoti į bagažo skyrių likus ne daugiau kaip 40 min. iki numatyto skrydžio išvykimo laiko.

Pastaba. Jei keleivis į oro uostą atvyks neatlikęs registracijos, ši paslauga oro uoste kainuos 45 EUR. Jei keleivis į skrydį užsiregistravo, bet neturi įlaipinimo kortelės, oro uoste teks sumokėti 15 EUR „įlaipinimo kortelės išdavimo mokestį“.

Jei turite ne ES kelionės dokumentus, prieš eidami prie įlaipinimo vartų turite nueiti į registracijos punktą, kad būtų patikrinti jūsų dokumentai ir būtų uždėtas antspaudas ant įlaipinimo kortelės.

Jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, registraciją galite atlikti per „Tvarkyti kelionę“ paskyrą.

WIZZAIR

Registracija internetu yra nemokama. Užsiregistruoti internetu galima likus nuo 30 dienų iki 3 valandų prieš skrydį. Tuomet turėsite atsispausdinti savo įlaipinimo kortelę ir pateikti ją prie įlaipinimo vartų kartu su kelionės dokumentais (pasu arba asmens tapatybės kortele).

Internetu užsiregistravę keleiviai turi atvykti prie įlaipinimo vartų ir būti pasiruošę įlipti į lėktuvą ne vėliau nei likus 30 min. iki numatyto skrydžio išvykimo laiko.

Jei turite ir registruotą bagažą, jį turėsite priduoti į bagažo skyrių likus ne daugiau kaip 40 min. iki numatyto skrydžio išvykimo laiko.

Pastaba. Jei keleivis į oro uostą atvyks neatlikęs registracijos, ši paslauga oro uoste kainuos 30 EUR.

Jei turite ne ES kelionės dokumentus, prieš eidami prie įlaipinimo vartų turite nueiti į registracijos punktą, kad būtų patikrinti jūsų dokumentai ir būtų uždėtas antspaudas ant įlaipinimo kortelės.

Jei bilietus pirkote wizzair.com svetainėje, registraciją galite atlikti per „myWizz“ profilį.

AIRBALTIC

Registruotis į skrydį internetu galima prieš 72 valandas ir ne vėliau kaip likus 1 valandai iki išvykimo. Oro uoste nemokamai galima užsiregistruoti elektroninės registracijos terminaluose Rygos, Stokholmo Arlandos ir Kopenhagos oro uostuose likus ne mažiau kaip 40 min. iki skrydžio.

Prie įlaipinimo vartų patartina būti ne vėliau kaip 30 min. iki skrydžio.

Jei turite ir registruotą bagažą, jį turėsite priduoti į bagažo skyrių likus ne daugiau kaip 40 min. iki numatyto skrydžio išvykimo laiko.

Pastaba. Jei keleivis į oro uostą atvyks neatlikęs registracijos, už registracijos paslaugą oro uoste bus taikomas 10 EUR mokestis.

Registraciją galite atlikti airbaltic/com svetainėje.

55 thoughts on “Kaip atlikti registraciją į skrydį?

 1. Atsakyti Judita Vas 12, 2024 21:04

  Sveiki,pirkau bilietus internetu.Neteisingai įvedžiai el.pašto adresa.Negaliu gauti jokios informacijos.Už bilietą pinigus nuskaičiavo.Ką daryti tokiu atveju?

 2. Atsakyti Kristina Gru 20, 2023 02:11

  Sveiki,
  Nusipirkau bilieta, užsiregistravau internetu į skrydį. Bet manęs neprašė įrašyti darant registracijos paso duomenų, tik vardą, pavardę ir gimimo datą. Ar to užtenka? Skridau paskutinį kartą prieš 2 metus, tai reikėjo suvesti paso duomenis.

  • Atsakyti Kilti.lt Gru 21, 2023 13:59

   Sveiki,
   Priklauso su kokia aviakompanija keliaujate. Jeigu tarkim su Wizzair, tai kai kuriuose skrydžiuose tarp Europos valstybių, neprašo paso ar asmens tapatybės kortelės duomenų.

 3. Atsakyti Pirma kart Spa 30, 2023 22:38

  Sveiki. Skrendu su airbaltic, pasidarius check-in internetu ir atsispausdinus bilietus, bagažas rankinis, galima eiti tiesiai prie patikros ar dar reikia registruotis paildomai? Ačiū

  • Atsakyti Kilti.lt Spa 31, 2023 14:17

   Sveiki,
   Jeigu keliaujate tik su rankiniu bagažu ir jau esate atlikęs registraciją į skrydį – tuomet galite eiti tiesiai į patikrą. Sėkmingos kelionės!

 4. Atsakyti RAIMONDO Spa 3, 2023 21:31

  Sveiki
  turime bilietus is Palangos i Osla ir atgal,raso kad Palangoje check-in bus nemokamas o gal galite pasakyti kaip bus OSLE?

 5. Atsakyti Dalia Valikoniene Rgp 2, 2023 11:58

  Dalia sveiki, skrisiu SAS pries kiek laiko iki skridzio galima registruotis internetu.

 6. Atsakyti Liucija Lie 23, 2023 14:45

  Sveiki.
  Pirkome bilietus per Novatura, bilietus atsiuntė į el paštą, dar reikės daryti chek in internetu ir ar oro uoste bus nemokamai?

 7. Atsakyti Tomas Vas 16, 2023 16:46

  Sveiki iš elektro pasto neskaitys barkoda

 8. Atsakyti D.K. Vas 6, 2023 00:59

  Skrisiu SAS oro linijomis is Palangos.Pries Kellas valandas atvykti I oro uosta prisiregistruoti.Ar regitracija bus nemokama?

  • Atsakyti Kilti.lt Vas 10, 2023 16:35

   Registracija turėtų būti nemokama, bet pasitikrinkite informaciją ant bilieto. Rekomenduojama į oro uostą atvykti likus 2 val. iki skrydžio.

 9. Atsakyti Justina Geg 22, 2022 21:42

  Sveiki, pirkau bilieta su ryanair lektuvu per esky.eu dariau apmokejima , iejus i savo esky.eu rodo skrydzio data laika ir kad skrydis uzregistruotas. Ar reikia dar papildomai registruotis per pati ryanair ?

 10. Atsakyti Inesa Bal 20, 2022 11:31

  Kodel negaliu vaiko datos registracijoj irasyt. Gimus 2009, leidzia tik iki 2008. Kur kreiptis. Wizair bilietai.

 11. Atsakyti Leokadija Kov 24, 2022 21:50

  Skysiu rayner oro linija be bagaźo, ar reklalinga registracija oro uoste

 12. Atsakyti Rasuolė Lap 9, 2021 13:19

  Skrendame Vilnius-Frankfurtas-Valensija( Ispanija)su mokinių grupe. Prieš kiek laiko reikia būti,jeigu skrydis 6.45Turime ne rankinį bagažą. Kaip viską teisingai ir laiku padaryti ,kad neturėtume problemų.

  • Atsakyti Kilti.lt Lap 11, 2021 15:02

   Sveiki,
   Rekomenduojame į oro uostą atvykti likus iki skrydžio 3 val. Prieš kelionę peržiūrėkite visus dokumentus ir įsitikinkite, kad jie galiojantys. Tuomet oro uoste tereiks juos parodyti ir saugiai galėsite laukti savo skrydžių.

 13. Atsakyti Vida Lap 1, 2021 21:05

  Sveiki prieš kiek laiko reikia daryti ,,Čekiją,, i LOT firmos skrydį

 14. Atsakyti Mantas Spa 29, 2021 02:58

  Rayner viena kart uzsiregistrave ir gave boring pass dar ka nors papildomai reikia registruptis?

  • Atsakyti Kilti.lt Lap 4, 2021 09:36

   Sveiki,
   Nepamirškite, kad vykstant į kitą šalį, reikia atlikti Covid registraciją. Ieškokite oficialios informacijos apie šalį, kur skrendate.

 15. Atsakyti Diana Vas 22, 2020 23:07

  Sveiki. Turiu mokama bagaza ar galima ilaipinimo kortele tureti telefone, jei nera galimybes atsispausdinti?

 16. Atsakyti Gražina Rudėnienė Vas 6, 2020 23:16

  Kaip užsiregistruoti į skrydį ?skrydžio Nr GW3605 Vilnius-Hurghada 2020 02 08 skrydis 15,45?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 7, 2020 19:35

   Sveiki, jeigu pirkote bilietus per kompaniją jie Jus turėtų užregistruoti. Jeigu pirkote savarankiškai tuomet Jums reikės prisijungti prie svetainės iš kurios pirkote bilietus.

 17. Atsakyti Mykolas Gru 23, 2019 16:23

  Sveiki,bilietas apmoketas, prasau pasakyti registruojantis internetu rodoma kad galima pasirinkti vieta .Ar reikes papildomai moketi.

 18. Atsakyti Vita Lap 12, 2019 09:19

  Ka daryti jeigu kompanija iš kurios pirkome bilietus (eSky.co.uk) likus 7 valandom iki skrydžio neatsiunte bilietu ?

 19. Atsakyti Dovilė Spa 2, 2019 11:13

  Ar yra galimybė įlaipinimo kortelę turėti tik mobiliajame telefone, nes neturiu galimybės atgaliniam skrydžiui bilieto atsispausdinti. Turiu raynier programėlę, bet nežiau kaip ir kada tą bilietą atsisiųsti? Pirkau bilietus perkilti.lt, skrydis su Raynier. Gal galite paaiškinti?Ačiū

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 14, 2019 17:55

   Sveiki, taip bilietus galite turėti ir telefone. Juos galima tiesiog atidaryti ir gautojo nuorodoje arba el. pašte.

 20. Atsakyti Vilė Rgs 8, 2019 21:07

  Laba diena,

  Sakykite, ar check- in reikia daryti ir skrendant atgal? Ir įlaipinimo korteles taip pat vėl reikia atsispausdinti? Avialinijos ryainair

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgs 10, 2019 16:41

   Laba diena,
   Taip, check-in Jums reikia padaryti ir grįžtant bei atsispausdinti įlaipinimo korteles ir turėti su savimi skrydžio metu.

 21. Atsakyti Alina Rgs 2, 2019 12:42

  Sveiki,ka daryti tokiu atveju,jeigu jau padarytas cekinas ir pastebejau,kad irasyta ne tie gimimo metai. Ar galima pakeisti.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Kov 1, 2020 14:07

   Sveiki, šiuo atveju reiktų susisiekti su aviakompanija iš kurios pirkote bilietus ir paprašyti Jų ištaisyti klaidą.

 22. Atsakyti G.U Rgp 20, 2019 00:51

  Sveiki,
  Skrisiu su scandinavian airlines, kaip pasidaryti check in? Skrydis 22 dieną, bilieto dar neturiu

 23. Atsakyti Irena Lie 23, 2019 14:20

  Skrisiu LOT oro linijomis. Ar registracija Vilniaus oro uoste yra nemokama?

  • Atsakyti Ieva Lie 24, 2019 13:07

   Sveiki,

   Jeigu Jūsų bilietų pardavėjas Jus informavo, kad registracija bus atliekama oro uoste, ji bus nemokama.

 24. Atsakyti Justinas. M. Lie 20, 2019 14:30

  Justinas. M.
  Skrisiu su Flexflight avialinijomis ar reikalinga isankstine registracija?

  • Atsakyti Ieva Lie 24, 2019 13:39

   Sveiki,

   Registracija įprastai turite atlikti oro uoste, tačiau dar pasikonsultuokite su savo bilietų pardavėjų, galbūt jie suteikia galimybę išankstinei registracijai atlikti.

 25. Atsakyti Vladislav Lie 20, 2019 06:30

  Kaip užsiregistruoti internetu?

 26. Atsakyti Ner Lie 16, 2019 12:54

  Skrisime su GetJet avialinijomis, kaip prisiregistruoti skrydziui, kiek laikonlikus iki skrydzio tai galima padaryti? kelione pirkome per Teztour, bilietu negavome

 27. Atsakyti Danguole Geg 28, 2019 19:00

  Laba diena,bilietas pirktas i abi puses.Keiciasi planai.Ar galesiu parskristi ,nepanaudojus bilieto i prieki?Skrydis su RYANAIR.

 28. Atsakyti Svajone Rgp 25, 2018 21:06

  Skrisiu SAS oro linijomis.Kaip prisiregistruoti skrydziui

  • Atsakyti Monika U. Rgp 30, 2018 17:40

   Sveiki,

   Registracija nemokamai atliekama oro uoste arba jeigu pageidaujate galite atlikti internetu.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!