Ką reiškia HB, AI, UAI ir kt. viešbučių maitinimo tipai?

Viešbučių maitinimo tipai. Ką reiškia HB, AI, UAI ir kt. trumpiniai?

Rezervuojant viešbučio kambarį svarbu ne tik žvaigždučių skaičius, atstumas iki centro ar iki jūros, bet svarbu ir pasirinktas maitinimo tipas. Jei nors kartą esate keliavę ir užsakinėję viešbučio kambarį, tikriausiai esate susidūrę ir su šiais trumpiniais. O jei dar ne, greičiausiai susidursite 🙂 Šie trumpiniai naudojami norint įvardinti maitinimo tipą pasirinktame viešbutyje. Būna, jog  viešbučiai vartoja įprastas frazes, tiesiog „pusryčiai ir vakarienė“ ir pan., tačiau, daugeliu atveju, susidursite su būtent šiais viešbučių maitinimo tipų trumpiniais. Taigi, ką reiškia HB, AI ir kt.?

RO („Room Only“) – vadinasi, maitinimo pasirinktame viešbutyje negausite.

BB („Bed & Breakfast“) – tai reiškia, jog užsisakius kambarį viešbutyje, į tą kainą bus įskaičiuoti ir pusryčiai (dažniausiai švediškas stalas) su gėrimais – kava, arbata, vanduo, sultys. Todėl, atsikėlus ryte, neteks sukti galvos ir galėsite keliauti tiesiai į viešbučio restoraną pusryčiauti. Tik rekomenduojame iš anksto pasidomėti iki kelintos valandos pusryčiai bus tiekiami.

HB („Half Board“) – šis tipas nurodo, jog viešbutyje sulauksite pusryčių ir vakarienės (dažniausiai patiekiamas švediškas stalas). Todėl šis pasirinkimas labai patogus tiems, kurie visą dieną leidžia mieste. Ryte nereikia rūpintis dėl pusryčių, o vakarop grįžus į viešbutį galima iš karto keliauti vakarieniauti. Pusryčių metu gaivieji ir karštieji gėrimai nemokamai. Vakare gėrimai gali būti apmokestinti. Tačiau priklauso nuo pasirinkto viešbučio.

FB („Full Board“) – tai reiškia, jog viešbutyje gausite pilną maitinimą – pusryčius, pietus ir vakarienę. Šis maitinimo tipas labiau tinka tiems, kurie didžiąją laiko dalį leidžia viešbutyje ar bent jau netoli jo.

AI („All Inclusive“) – ča maitinama kelis kartus per dieną – pusryčiai, pietūs, užkandžiai prieš vakarienę, vakarienė, naktipiečiai. Tai mėgiamiausias pasirinkimas keliaujant į poilsinę kelionę. Priklausomai nuo viešbučio, gali būti įskaičiuotos ir kitos papildomos paslaugos (sauna, žaidimai ir kt.). Įskaičiuoti ir karštieji, gaivieji gėrimai bei vietinės gamybos alkoholiniai gėrimai.

UAI („Ultra all Inclusive“) – tai beveik tas pats kaip AI maitinimo tipas, tik gali skirtis gėrimų asortimentas, papildomų užkandžių tiekimas ar, pvz., mini baro nemokamas naudojimasis kambaryje. Vėl gi, priklauso nuo viešbučio, todėl derėtų pasidomėti iš anksto. Šis tipas dažniausiai leidžia mėgautis visomis viešbučio paslaugomis nemokamai (žinoma, išskyrus kirpyklas ar kitus grožio salonus). Įskaičiuoti ir karštieji, gaivieji gėrimai bei alkoholiniai gėrimai.

Ką reiškia HB, AI ir kt. maitinimo tipai?Ką reiškia HB, AI ir kt. maitinimo tipai?Ką reiškia HB, AI ir kt. maitinimo tipai?

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!