Į Londoną su vaikais

Londonas – visiems puikiai žinomas miestas. Jis traukia turistus populiariomis lankytinomis vietomis, yra kupinas šypsenų bei energijos. Mieste apstu įvairiausių pramogų, kurių nestinga ir mažiesiems turistams. Būtent Londonas yra ideali vieta trumpai pažintinei kelionei su mažiausiais šeimos nariais – vaikais. Skrydžių bilietai nėra brangūs, iš apsistojimui skirtų vietų kiekvienas ras sau tinkamiausią, o naudodamiesi viešuoju miesto transportu galėsite pasiekti bet kurį Londono kampelį. Keliaukite su vaikais, nes šiame mieste tikrai yra ką veikti.

Pigūs skrydžiai į Londoną iš Vilniaus>>

Pigūs skrydžiai į Londoną iš Kauno>>

Pigūs skrydžiai į Londoną iš Palangos>>

Hario Poterio gerbėjams

Tiek dideli, tiek maži puikiai žino bent vieną burtažodį, kuris atveria duris į magijos pasaulį. Kol kiekvienas laukiame išsvajotojo laiško iš Hogvartso burtų ir kerėjimo mokyklos, mes siūlome apsilankyti Hario Poterio parke, kino studijos „Warner Bros“ paviljone. Iš anksto galite užsisakyti ekskursiją, kurios metu būsite supažindinti su visa Hario istorija bei pamatyti filmavimo aikštelės užkulisius.

Taip pat po ekskursijos, susipažinę su visa istorija, apsilankykite „Kings Cross“ stotyje, iš kurios Haris Poteris ir draugai keliaudavo į burtų pasaulį. Kiekvienas magijos žinovas žino, kad ieškoti reikia platformos 9 3/4.

Lankomiausi muziejai vaikams

Muziejai nebūtinai saugo meno eksponatus ar dalykus, kurių negalima paliesti. Londone yra labai daug įvairiausių vietų, kurias būtina aplankyti su vaikais, nes jie galės ne tik puikiai praleisti laiką, bet kartu ir daug sužinoti. Negana to, šie muziejai ganėtinai dažnai organizuoja įvairiais edukacines ir pramogines veiklas vaikams, kurios būna nemokamos.

1. Kreiseris „HMS Belfast“

Netoli tilto „Tower“ Temzėje plūduriuoja karinis laivas, kuris aktyviai buvo naudojamas antrojo pasaulinio karo metu. Apsilankę jame galėsite pasijusti lyg gyventumėte jūroje: siaurais laiptais lipti aukštyn ar žemyn, pasijausti tikru kapitonu pasėdėjus jo kėdėje, peržvelgti Londono panoramą 360 laipsnių kampu bei apžiūrėti visus kampelius, kurie dvelkia istorija. Rezervuokite bent 2 valandas šio laivo apžiūrai, o bilietus pigiau įsigykite internetu iš anksto.

2. Anglijos banko muziejus (Bank of England Museum)

Įspūdingos Anglijos banko sienos saugo įvairiausias istorijas nuo 1694 metų iki šių dienų. Čia galėsite pamatyti tikrus aukso luitus, monetas bei retas, kolekcionierių trokštamas, kupiūras. Be to, muziejuje rasite banke dažnai nerandamų eksponatų – ietis ir muškietas, kuriomis buvo ginamas ir saugomas bankas. Darbo dienomis priimantis Anglijos bankas kviečia visus apsilankyti nemokamai.

3. Britų muziejus (The British Museum)

Įkurtas 1753 metais britų muziejus yra sukaupęs nepakartojamo dydžio istoriją, kuri apima net kelis milijonus žmogaus egzistencijos metus. Pasaulyje puikiai žinomus eksponatus, tokius kaip, iš Egipto atkeliavusias mumijas, Partenono skulptūras galėsite pamatyti nemokamai. Nepraleiskite progos susipažinti su su žmonijos kultūra nuo pat pradžios iki šių dienų.

4. Transporto muziejus (London Transport Museum)

Muziejuje esantys eksponatai pasakoja Londono transporto augimo istoriją. Čia galima išvysti ikonomis tapusius dviaukščius raudonus autobusus bei nemažai to meto technologinių sprendimų, kurie buvo pirmieji pasaulyje. Apsilankymo metu galėsite mėgautis interaktyviomis pramogomis – pasėdėti autobusuose, traukiniuose ar išmėginti metro simuliatorių. Išvysti transporto istoriją vaikai iki 18 metų gali nemokamai, o suaugusiems jų įsigytas bilietas galios net visus metus, t. y. galėsite dar ne kartą sugrįžti į muziejų pasinaudojus tuo pačiu bilietu.

5. Londono muziejus „Docklands” (Museum of London Docklands)

Įženkite į 200 metų senumo sandėlį, kuriame susipažinsite su Londono uosto, prekybos ir emigracijos istorija. Šiame muziejuje rasite unikalius atradimus, neįprastus objektus ar įspūdingas ekskursijas. Iš anksto užėjus į muziejaus internetinę svetainę, galite joje rasti informacijos apie parodas ar veiklas, kurias jie pastoviai organizuoja. Tiek turai, tiek įėjimas yra visiems nemokami.

6. Mokslo muziejus (Science Museum)

Iš visų Europoje esančių mokslo ir technologijų muziejų, šis, įsikūręs Londone, yra pats lankomiausias. Jame rasite daugiau kaip 15 000 eksponatų tarp kurių pamatysite žymiąją „Apolo 10“ komandos kapsulę ir Stephenson’o raketą. Be to 3D ir 4D simuliatorių dėka galite sudalyvauti skridimo į kosmosą misijoje arba stebėti filmą ekrane, kuris aukštesnis nei keturi dviaukščiai autobusai. Įeisite nemokamai, tik pramogos šiek tiek gali kainuoti.

7. Muziejus „Horniman“ (Horniman Museum and Gardens)

Kadaise Frederick John Horniman savo namuose aplinkiniams norėjo pristatyti neeilinę kolekciją. Nuo tų laikų ji išaugo kone 10 kartų ir šiuo metu lankytojai gali apžiūrėti reikšmingus antropologijos eksponatus, įvairiausius muzikinius instrumentus, akvariumą bei susipažinti su gamtos istorija. Susipažinti su neregėtais eksponatais galėsite nemokamai. Be visa to, šiame muziejuje yra organizuojamos įvairios parodos. Pavyzdžiui, šiuo metu (iki 2019 spalio 27 dienos), vykdoma iš viso pasaulio pastatytų įvairiausių objektų, pasinaudojus konstruktoriaus LEGO detalėmis, paroda.

8. Žaislų muziejus (V&A Museum of Childhood)

Žaislų muziejuje galėsite susipažinti su įvairiausiais istoriniais žaislais. Suaugusieji galės sugrįžti į vaikystės prisiminimus pamatę žaislus, su kuriais patys kadaise žaidė, o vaikai turės puikią progą savo akimis pamatyti istorinius žaislus. Nors su jais žaisti nebus galima, tačiau šiame muziejuje apstu įvairiausių veiklų bei pramogų, su kuriomis rekomenduojame susipažinti iš anksto jų internetinėje svetainėje. Įėjimas nemokamas.

Pigūs skrydžiai į Londoną iš Vilniaus>>

Pigūs skrydžiai į Londoną iš Kauno>>

Pigūs skrydžiai į Londoną iš Palangos>>

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!