Didžiausi viešbučiai pasaulyje

Didžiausi viešbučiai pasaulyje – nuo pilių iki Egipto piramidžių

Dėl ko viešbutis vadinamas dideliu? Ar dėl žvaigždučių skaičiaus? Ar dėl  dėmesio, kurio susilaukia iš klientų? O galbūt dėl žmonių skaičiaus, kurie jame apsilanko. Tačiau šį kartą didžiausi  viešbučiai skirstomi pagal kambarių skaičių. Daugiausiai didžiausių viešbučių įsikūrę Las Vegase – pramogų ir azartinių lošimų mieste. Panašu, kad kai kuriuos iš jų galima vadinti net miesteliais 🙂

  1. Izmailovo viešbutis Maskvoje, Rusijoje – apie 7500 kambarių

1980 m. pastatytas viešbutis susideda iš 4 pastatų – Alfa, Beta, Gama ir Delta. Kiekvienas pastatas turi po 30 aukštų. 1980 m. šiame viešbutyje buvo apgyvendinti Olimpinių žaidynių sportininkai. Izmailovo viešbutis yra netoli daugelio lankytinų vietų. Beta ir Gama viešbučiai turi 3 žvaigždutes, o Alfa ir Delta turi 4 žvaigždutes.

  1. MGM Grand & Signature Las Vegase – apie 6700 kambarių

1993 m. pastatytas viešbučiai sudaro taip pat 4 pastatų kompleksą. Jis yra didžiausias viešbutis Las Vegase, kuriame rengiami įvairūs pasirodymai, koncertai, renginiai. MGM Grand kartu su Signature viešbučiu turi prekybos centrus, restoranus, lošimo namus. Šie viešbučiai yra 4 žvaigždučių.

  1. First World Hotel viešbutis Malaizijoje – apie 6100 kambarių

Gentingo aukštumose įsikūręs viešbutis atrodo labai žaismingai ir linksmai. Jis visas išmargintas įvairiausiomis spalvomis.  Viešbutis buvo pastatytas 2008 m. pramogų miestelyje, kur yra  atrakcionų parkas, prekybos centrai, restoranai. Atrakcionų parkas yra idealioje vietoje viešbučio lankytojams – vos kelios minutės pėsčiomis! Viešbutis yra 3 žvaigždučių.

  1. Disney All-Star Resorts viešbutis Orlande – apie 5600 kambarių

Viešbučių kompleksas slepiasi po visiems gerai žinom Walt Disney ženklu. Čia yra 3 kompleksai, kurių kiekvienas turi savo temą – Disney’s All-star Sports Resort (1994 m.), Disney’s All-Star Music Resort (1994 m.) ir Disney’s All-Star Movies Resort (1999 m.). Viskas žaisminga, gausu animacinių žinomų veikėjų dekoracijų, milžiniško dydžio sporto bei muzikos instrumentų dekoracijų. Galime pasakyti viena – vaikams čia tikras rojus.

  1. The Wynn & Encore viešbutis Las Vegase – apie 4700 kambarių

Seseriniams Wynn ir Encore viešbučiams mažiau nei 10 metų. Wynn atverė duris 2005 m., o Encore savo veiklą pradėjo 2008 m. Nors šie viešbučiai gana jauni, tačiau jau rado didelę sėkmę apgyvendinimo rinkoje. Be įprastų funkcijų, tipiškas aukštos klasės Las Vegaso viešbutis Wynn turi 18 duobučių golfo aikštyną. Čia galima rasti aukšto lygio parduotuvių, daug kitų pramogų ar netgi sužaisti „Juodąjį Džeką“ prie pat baseino. Šie viešbučiai yra 5 žvaigždučių.

  1. The Luxor viešbutis Las Vegase – apie 4400 kambarių

1993 m. pastatytas viešbutis yra žinomas ir pastebimas visiems. Jo forma tarsi Egipto piramidės, tad ir šio viešbučio interjeras neatsilieka nuo tematikos. Viešbutyje rengiamos gyvos pramogos, įrengtas kazino, SPA centras, 4 dideli baseinai, sūkurinės vonios.  Šis viešbutis yra 3 žvaigždučių

  1. Mandalay Bay viešbutis Las Vegase – apie 4300 kambarių

1993 m. atvėręs duris 43-aukštų viešbutis trumpai tariant yra Las Vegaso širdis. Čia, kaip ir daugelyje viešbučių, gausu pramogų, prekybos centrų, restoranų, lošimo centrų. Visa tai sudaro tvirtą siūlomą kompleksą svečiams. Šalia viešbučio yra didžiulis paplūdimys. Viešbutis yra 4 žvaigždučių.

  1. Ambassador City viešbutis Tailande – apie 4200 kambarių

Šis kompleksas tarsi nedidelis miestelis. Jis pastatytas 1987 m. ir įsikūręs šalia Na Jomtien paplūdimio. Čia gausu baseinų, skaidraus it krištolas vandens, prekybos centrų ir kitų atrakcijų. Viešbutis suskirstytas į 4 sparnus – Ocean Wing, Marina Tower Wing, Garden Wing ir Inn Wing. Kiekvienas viešbučio sparnas turi savo tematiką. Viešbutis yra 4 žvaigždučių.

  1. The Venetian viešbutis Las Vegase – apie 4000 kambarių

Šis viešbutis atvėrė duris 1999 m. Jei apsistosite šiame viešbutyje, galima sakyti, iš dalies būsite apsilankę Venecijoje. Teritorijoje yra prekybos centrų, restoranų, baseinų, naktinių klubų. Apsistoję šiame viešbutyje svečiai gali pasivaikščioti Italijos stiliaus gatvėmis bei paplaukioti Didžiuoju kanalu gondolininko plukdoma tikra Venecijos gondola. Viešnagės metu taip pat galima apsilankyti viešbučio vaškinių figūrų muziejuje „Madame Tussauds Las Vegas“. Viešbutis yra 5 žvaigždučių.

  1. The Excalibur viešbutis Las Vegase – apie 3900 kambarių

Tai dar vienas iš didžiausių viešbučių Las Vegase. Jis tarsi didžiulė pilis stūksanti Las Vegaso gatvėse. Viešbutis atsidarė 2008 m. Viešbutyje įrengtas didelis verslo centras, ekskursijų informacijos punktas, daug parduotuvių, kino teatras, taip pat čia organizuojami įvairūs muzikiniai ir teatro pasirodymai. Šis viešbutis yra 3 žvaigždučių.

singapore-1652617_960_720

 

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!