7 patarimai keliaujantiems į Jordaniją

Įsigijus lėktuvų bilietus į Jordaniją laikas planuoti kelionę ir atsakyti į klausimą „ką veikti Jordanijoje“. Nuspręskite, ką norėsite aplankyti bei patirti. Kad būtų lengviau pradėti planavimą – dalinamės keliais patarimais, kurie palengvins kelionės pradžią.

Dar neturite lėktuvų bilietų? Tuomet pigius skrydžius į Jordaniją galite įsigyti čia >>

1. Iš anksto įsigykite „Jordan pass“

Prieš kelionei prasidėjus internetu rekomenduojame įsigyti „Jordan pass“, su kuriuo galėsite nemokamai aplankyti daugiau kaip 40 objektų bei iš karto turėsite vizą. Kadangi aplankyti Petros miestą yra vienas būtiniausių dalykų, todėl pirkdami „Jordan pass“ galite papildomai įsigyti visos dienos lankymo galimybę. Taip bus pigiau bei nereikės laukti eilėje, kai nuvyksite iki Petros.

2. Keliaukite po Jordaniją automobiliu

Iš anksto rezervuokite automobilį kelionei po Jordaniją. Vienai dienai nuomotis neapsimoka, geriau pasiimkite automobilį visam kelionės laikui. Susidėliokite maršrutą prieš kelionę, kad galėtumėte kuo efektyviau išnaudoti atostogų laiką bei galėtumėte aplankyti įdomiausias vietas. Ir neviršykite greičio, nes patruliuojančių policininkų Jordanijoje ganėtinai daug. Jie kyšio neims ir išrašys baudą, kurią reikės susimokėti grąžinant automobilį.

3. Neimkite nakvynės visai kelionei iš karto

Geriausia prieš atvykstant į Jordaniją užsisakyti viešbutį tik pirmai nakčiai Amane. Vėliau, keliaukite po Jordaniją ir nakvokite vis kitame mieste. Jordanija – ne kurortinė šalis. Čia atvyksta norintys keliauti ir pamatyti kuo daugiau, nes tai verta!

4. Petros miestą aplankyti – būtinybė

Iš anksto pirkdami „Jordan Pass“ su galimybe apsilankyti šiame archeologiniame mieste nieko nelaukdami keliaukite ten iš Amano. Norėdami gražių ir įsimintinų kelionės vaizdų pasukite keliu palei Negyvąją jūrą. Lankymuisi šiame žadą atimančiame mieste skirkite visą dieną, mėgaukitės akimirkomis, bendraukite su vietiniais. Taip pajausite tikrąją miesto dvasią.

5. Nakvokite dykumoje

Manote, kad juokaujame? Tikrai ne! Tokia avantiūra gali pasitaikyti tik kartą gyvenime. Nuvykite į Lankytojų centrą ir jumis pasirūpins. Būsite nuvežti į Vadi Rumo dykumą, kur nakvosite beduinų palapinėse. Rytas, sutiktas dykumos širdyje jums bus vienas įsimintiniausių nuotykių. Beduinai jums paruoš gausius pusryčius, pavedžios po dykumą. Ekskursijos metu gidas jums aprodys dykumą, pačias įdomiausias vietas, išvysite tarpeklius, uolas, arkas ar kopas. Norintys daugiau nuotykių galės keliauti džipais arba kupranugariais.

6. Maudynės negyvojoje jūroje

Kur kitur pajausti nesvarumo būseną? Negyvojoje jūroje niekaip nenuskęsi, nes tai druskingiausias ežeras pasaulyje. Išsitepkite purvais ir eikite plūduriuoti. Jausmas neapsakomas.

7. Karštų šaltinių baseinai

Keliaudami nuo Negyvosios jūros Akabo link nepraleiskite galimybės apsilankyti tikroje oazėje. Ten palmės, natūralūs kriokliai, o nuo kalno bėgantis vanduo tampa šiltu dušu bei visas vanduo subėga į natūraliai susidariusius baseinus. Užėję į olą galėsite pasijausti lyg pirtyje, tad ši vieta tikras natūralus SPA. Norėsite apsilankyti? Tuomet nepraleiskite posūkio į Hamamatą.

Dar neturite lėktuvų bilietų? Tuomet pigius skrydžius į Jordaniją galite įsigyti čia >>

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!