Wizzair skrydžiai į Geteborgą

Šiandien pradėti pirmieji Wizzair skrydžiai į Geteborgą! Ši kryptis sulaukė itin didelį keliautojų susidomėjimą.

Didžiausia pigių skrydžių bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje Wizzair pradėjo skrydžius nauju maršrutu iš Vilniaus oro uosto. Wizzair skrydžiai į Geteborga iš Vilniaus bus vykdomi du kartus per savaitę: trečiadeniais ir sekmadieniais. Bilietus jau galima įsigyti internetu, arba susisiekę el. paštu: info@kilti.lt. Lėktuvo bilietų kaina į Geteborgą prasideda nuo 9,99 Eur.

Wizzair skrydžiai į Geteborgą iš Vilniaus oro uosto nuo 9,99 EUR >>

„Džiaugiamės pradėdami vykdyti skrydžius dar viena patrauklia kryptimi iš Vilniaus. Geteborgas, antrasis pagal dydį Švedijos miestas, nuo šiol keleiviams yra prieinamas mūsų mažų kainų skrydžiais, – sako Wizzair korporatyvinės komunikacijos vadovas Gabor‘as Vasarhelyi‘s. – Esame įsitikinę, kad naujasis maršrutas bus toks pat populiarus kaip ir kiti 28 maršrutai mūsų Lietuvos tinkle, o mūsų lietuvių įgula nekantraudama laukia, kol galės pasveikinti visus keliaujančius į Geteborgą.“

„Džiugu, kad skrydis į antrą pagal dydį Švedijos miestą Geteborgą dar labiau sustiprins susisiekimą su kitame Baltijos jūros krante esančiu Skandinavijos regionu. Wizzair skrydžius iš Vilniaus į Stokholmą jau pamėgo nemažai įvairių segmentų keliautojų: turistų, verslininkų, studentų ar išeivių, todėl tikime, kad jie pasinaudos patrauklia galimybe aplankyti švedų „Mažuoju Londonu“ vadinamą Geteborgą“, – sako Lietuvos oro uostų Komercijos direktorė Jūratė Baltrušaitytė.

Wizzair aviakompanijos informacija
Wizzair skrydžiai į GeteborgąWizzair skrydžiai į GeteborgąWizzair skrydžiai į Geteborgą

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!