Ukraine International Airlines plečia savo veiklą

Ukrainos tarptautinės oro linijos (UIA) paskelbė, kad nuo 2015 m. vasaros sezono tvarkaraštį papildys naujais skrydžiais iš Ukrainos miestų. Tai pat, pasiūlys tiesioginius reguliarius skrydžius iš Odesos į Maskvą, Sankt Peterburgą ir Vilnių, iš Lvovo į Romą, Madridą, Boloniją ir Tel Avivą, taip pat iš Charkovo į Batumį ir Tel Avivą.

Nuo balandžio 24 d. 5 kartus per savaitę (pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais) bus skraidoma iš Odesos į Maskvą;
Nuo balandžio 29 d. tris kartus per savaitę (trečiadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais) į Sankt Peterburgą;
Nuo birželio 26 d. du kartus per savaitę (penktadieniais ir sekmadieniais) ir į Vilnių.

UIA siūlys skrydžius kiekvieną savaitę iš Lvovo į Tel Avivą (nuo gegužės 20 d.), Boloniją (nuo birželio 26 d.), Romą (nuo birželio 27 d.) ir Madridą (nuo birželio 21 d.). Šie skrydžiai bus atitinkamai vykdomi trečiadieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais.

Nuo birželio 19 d. UIA skrydžiai maršrutu Charkovas–Batumis–Charkovas bus vykdomi du kartus per savaitę (antradieniais ir penktadieniais). Nuo gegužės 17 d. 2 kartus per savaitę (trečiadieniais ir sekmadieniais) keleiviai galės skristi iš Charkovo į Tel Avivą.

Vilniaus oro uosto informacija.
Ukraine International Airlines plečia savo veiklą

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!