Turkish Airlines plečia savo veiklą

Oro bendrovė Turkish Airlines pranešė, kad nuo 2022 m. spalio mėnesio vykdys penkis papildomus skrydžius iš Vilniaus oro uosto į Stambulą. Žiemos sezonu skrydžiai maršrutu Stambulas – Vilnius; Vilnius – Stambulas bus vykdomi net 14 kartų per savaitę. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pasak Turkish Airlines Lithuania generalinio direktoriaus Dinçer Eroğlu, sprendimas didinti skrydžių skaičių buvo priimtas dėl nuolat kylančių keleivių srautų, kuriuos bendrovė stebi nuo savo veiklos Lietuvoje pradžios.

„Nuo 2013 m. birželio mūsų oro bendrovė vykdė skrydžius į ir iš Vilniaus. Deja, 2020 m. dėl visą pasaulį užklupusios pandemijos buvome priversti stipriai apriboti savo veiklą. Vis dėlto pandemija baigėsi ir šiuo metu aviacija Lietuvoje ne atsigauna, o auga neįtikėtinais tempais. Todėl nusprendėme išplėsti savo veiklą ir dažninti skrydžius tarp Vilniaus ir Stambulo. Tai leis keleiviams pasirinkti dar patogesnį išvykimo laiką bei sujungs Vilnių su daugiau nei 330 krypčių visame pasaulyje, kurias siūlo mūsų oro bendrovė,“ – sakė D. Eroğlu.

Jo teigimu, Stambule įsikūrusi oro bendrovė „Turkish Airlines“ yra tapusi gerai atpažįstamu pasauliniu prekės ženklu, kuris aptarnauja populiariausias kryptis Artimuosiuose Rytuose, Tolimuosiuose Rytuose, Afrikoje, Amerikoje ir Europoje.

Stambulas yra viena iš pagrindinių sustojimų, kur keleiviai keičiasi savo lėktuvą, norėdami išvykti už Europos ribų.

Turkish Airlines tiesioginiai skrydžiai į Stambulą >>

Nerandate sau tinkamo skrydžio ar geros kainos? Susisiekite el. paštu: info@kilti.lt arba telefonu 860026766 

 

Informacija parengta remiantis Vilnius oro uosto informacija

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!