Tiesioginiai skrydžiai į Sankt Peterburgą

Tiesioginiai skrydžiai į Sankt Peternurgą jau nuo gegužės 22 d.!

Padariusi sezono pertrauką „RusLine“ aviakompanija grįžtą į Lietuvos oro uostus su tiesioginiais skrydžiais į Sankt Peterburgą! Pirmasis skrydis įvyks gegužės 22 d. iš Vilniaus oro uosto, o jau nuo birželio 10 d. skrydžiai į Sankt Peterburgą bus vykdomi ir iš Palangos oro uosto. Tikimasi, kad nauji skrydžiai ne tik pagerins susisiekimą tarp abiejų šalių, bet ir padidins turistų srautus. Oro bendrovės „RusLine“ skrydžiai iš Vilniaus į Sankt Peterburgo Pulkovo oro uostą bus vykdomi visomis savaitės dienomis, išskyrus penktadienį ir šeštadienį. Nuo liepos 14 d. iki rugpjūčio 17 d. 23:59 val., kol bus rekonstruojamas Vilniaus oro uosto orlaivių kilimo ir tūpimo takas, „RusLine“ laikysis to paties tvarkaraščio ir keleivius skraidins iš Kauno. Skrydžiai į Sant Peterburgą iš Vilniaus truks 1 val. 20 min. Lėktuvo bilietų kainos nuo 125 EUR/asm. jau internete. Jeigu nerandate lėktuvo bilietų – rašykite el. paštu: info@kilti.lt arba skambinkite tel. 37060026766.

„Džiaugiamės galėdami pasiūlyti maršrutą, kuris gali ne tik prisidėti prie turizmo plėtros Lietuvoje, bet ir suteikti platesnes pasirinkimų galimybes keliautojams. Neabejoju, kad penkis kartus per savaitę vyksiantys skrydžiai iš Sankt Peterburgo į Vilnių antrojo pagal dydį Rusijos miesto gyventojų nepaliks abejingų“, – teigia Lietuvos oro uostų Komercijos direktorė Jūratė Baltrušaitytė.

Sankt Peterburgas – Šiaurės Vakaruose įsikūręs antrasis pagal dydį Rusijos miestas. Laikomas labai svarbiu uostu šalyje. Sankt Peterburgą garsina baltosios naktys, daugybė plaukiojančių laivelių, didingos cerkvės. Dažniausiai lankomis objektai Sant Peterburge: Ermitažo muziejus, Šv. Izaoko katedra, Kraujo Gelbėtojo šventykla, Kazanės katedra, Rusijos muziejus, Jekaterinos dvaras, Marinskio teatras, Petro ir Povilo tvirtovė, Aleksandro kolona, Peterhofas.

Tiesioginiai skrydžiai į Sankt PeterburgąTiesioginiai skrydžiai į Sankt PeterburgąTiesioginiai skrydžiai į Sankt Peterburgą

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!