Skrydžiai už gerą kainą su aviakompanija KLM

KLM lėktuvų bilietų išpardavimas. Skrydžiai nuo 671 EUR

Aviakompanija KLM skelbia akciją. Lėktuvų bilietai į Braziliją, Karibus ir kt. už puikią kainą tik iki 2015.08.20, tad skubėkite ir planuokite atostogas už Atlanto! O gal Balyje?

Skrydžiai:

✈ Šv. Martyno sala (Karibai) nuo 671 EUR;Saint Martin

✈ Rio de Ženeiras (Brazilija) nuo 691 EUR;

✈ Denpasaras (Indonezija) nuo 721 EUR;

✈ Los Andželas (JAV) nuo 855 EUR.

Pasiūlymo sąlygos:
Akcijos laikotarpis: iki 2015.08.20.
Keliavimo laikotarpis: nuo 2015.08.22 iki 2016.03.31.
Kainos nurodytos su oro uosto mokesčiais*. Skrydžiai į abi puses iš Vilniaus. Į kainą įskaičiuota ir rankinio bei registruoto bagažo gabenimo paslauga.
*neįskaičiuotas aptarnavimo mokestis.

Lėktuvų bilietus galima įsigyti internetu arba teiraukitės:
✉ el.paštu info@kilti.lt;
☎ skambinkite tel.nr. 8 600 26766.

Atostogų kryptys

Šv. Martyno sala Šv. Martyno sala yra Karibų jūroje. Salos pietinė dalis priklauso Nyderlandams (Sint Martenas), o šiaurinė – Prancūzijai (Sen Martenas (Marigo)). Jas skiria vienintelė saloje 10 km siena. Vos 94 km² dydžio vulkaninės kilmės sala turistus traukia nuostabiais vaizdais ir skaidria žydra jūra.
Rio de Žaneiras Rio de Žaneiras – antrasis pagal dydį Brazilijos miestas. Miestas garsėja sambos festivaliu, labiau žinomu kaip Rio de Žaneiro karnavalas. Čia kiekvieną vasario mėnesį susirenka minios linksmybių ištroškusių sambos mėgėjų ne tik iš įvairių Brazilijos kampelių, bet ir viso pasaulio. Rio de Žaneiro mieste yra ir vienas seniausių Brazilijos nacionalinių parkų – Tižukos (Tijuca) nacionalinis parkas – bei žymioji 38 m aukščio Kristaus skulptūra, stovinti ant Corcovado kalvos.
Balis Denpasaras yra Indonezijos miestas, Balio sostinė. Balis – tai daugelio svajonė, juk čia nuostabūs paplūdimiai, aplinka. Pati sala visai mažytė, tad galima aplankyti ją visą. Salos ilgis 153 km, o plotis 112 km.
Los Andželas Los Andželas – antrasis pagal dydį Jungtinių Amerikos Valstijų miestas (po Niujorko). Miestas yra Kalifornijos ekonominis, verslo ir kultūrinis centras su daugybe universitetų, aukštųjų mokyklų, tyrimų institutų, teatrų ir muziejų. Lankantis Los Andžele tiesiog būtina aplankyti Holivudą.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!